@MistrzPatelnii: glików, borucow, Świerczewskich już dawno nie ma, nie sądzę żeby w obecnej kadrze ktokolwiek pił więcej niż okazjonalny browarek
glików, borucow, Świerczewskich już dawno nie ma, nie sądzę żeby w obecnej kadrze ktokolwiek pił więcej niż okazjonalny browarek
@loginnawykoppl: To nie jest tak, że chociażby młodzieżówka miała aferę z tego powodu całkiem niedawno? XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MistrzPatelnii: to był wcześniej gang dwóch osób, ale przyjaciel jego się wykruszył xd
#realmadryt #fcbarcelona
Czytam te wypowiedzi Pereza i jakbym słyszał pomarańczowego przygłupa z Białego Domu.
"Biją się co sezon. Jedyne co nienormalne że to wyszło. A ja wiem od kogo wyszło".
"Kiedy wygram wybory, a już niedługo wygram, to zrobię Wam analizę sportową".
Czytam te wypowiedzi Pereza i jakbym słyszał pomarańczowego przygłupa z Białego Domu.
"Biją się co sezon. Jedyne co nienormalne że to wyszło. A ja wiem od kogo wyszło".
"Kiedy wygram wybory, a już niedługo wygram, to zrobię Wam analizę sportową".
Niestety w niedzielę nie wystąpi Fede w klasyku xD
#mecz #fcbarcelona #realmadryt pięknie somsiedzie się tam bawicie haha.
#mecz #fcbarcelona #realmadryt pięknie somsiedzie się tam bawicie haha.
źródło: 4127
Pobierz@MistrzPatelnii: no i Mbappe na ławce, a najprawdopodobniej wcale nie zagra
#mecz #golgif Dokładnie 21 lat temu Leo Messi strzelił piękną bramkę przeciwko Albacete, asyste zaliczył Ronaldinho, warto podkreślić że była to pierwsza bramka Argentyńczyka strzelona w barwach FC Barcelony.
https://x.com/M10Vid/status/2049973184791818671
https://x.com/M10Vid/status/2049973184791818671
Jak by na to nie patrzeć, to 9 bramek w dwóch półfinałach LM to zajebisty wynik.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mecz #ligamistrzow
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mecz #ligamistrzow
@MistrzPatelnii: @thority 12 golach zakończy się, ja 2:1 stawiam na Arsenal @tomwick55 Bardziej z serducha;)
@MistrzPatelnii: jak w kieleckim
- 123
@MistrzPatelnii: Herr Flick wybrał p-----c
@MistrzPatelnii: Niech on lepiej w-----e już Robercika i będzie spokój z newsami o Barcelonie na WP czy Onecie.
@MistrzPatelnii: może to jest jakaś metoda
#mecz #realmadryt #fcbarcelona #ligamistrzow #reprezentacja Nawet ten cham z Madrytu wie, że sędzia Slavko Polskę przekręcił ze Szwecją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 3768
Pobierz@MistrzPatelnii: jak Arbeloa uslyszal te slowa, to podszedl do Carvajala i powiedzial, ze bierze bledy Slavko na siebie
MistrzPatelnii via Wykop
- 4
#mecz Największy triumf #realmadryt w tym sezonie to to, że grali w LM o jeden dzień dłużej niż #fcbarcelona xD
#ligamistrzow
#ligamistrzow
źródło: 3741
Pobierz- 100
#zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski
Pograłem w Spider-Mana remastered xd, oglądałem The Boys, i idę spać.
Pograłem w Spider-Mana remastered xd, oglądałem The Boys, i idę spać.
źródło: 3390
Pobierz#golgif Where gole z LE i LK? A nie jakieś k---a gieksy i rakowy.
@MistrzPatelnii: Najładniejszą bramkę strzelił dzisiaj gracz Porto.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MistrzPatelnii: Barcelona ma problemy z obroną już jakieś 5 lat
#mecz #fcbarcelona xd no czesc 4:29 ale dyma sędzia Barce

#rzeszow co to za syreny wyją?
MistrzPatelnii via Wykop
- 4
@joolekk: cześć, giniemy.
@MistrzPatelnii: chyba nie ma tak dobrze
@MistrzPatelnii: akurat na tym fragmencie do pokoju wchodzi mama
Mistrzu
Osiągnięcia
Rocznica
od 01.07.2025Rocznica Mikroblogger
od 07.08.2020Mikroblogger









WRÓCIŁ! Oby dziś pokazali zwiastun.