Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MistrzPatelnii

MistrzPatelnii

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2238
  • Znaleziska 38
  • Mikroblog 2200
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 65
  • Dodane (346)
  • Komentowane (1275)
  • Plusowane (579)
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii przedwczoraj, 11:45:56
  • 2
#wiedzmin3 #wiedzmin #gry
WRÓCIŁ! Oby dziś pokazali zwiastun.
MistrzPatelnii - #wiedzmin3  #wiedzmin #gry 
WRÓCIŁ! Oby dziś pokazali zwiastun.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
przedwczoraj, 11:51:33 via Wykop
  • 7
@MistrzPatelnii: Nie będzie dzisiaj żadnych dodatkowych informacji, dopiero pod koniec lipca.
  • Odpowiedz
DoubleWu
DoubleWu
przedwczoraj, 12:19:37 via Android
  • 3
@MistrzPatelnii Redzi powiedzieli, że nie będzie żadnego dodatkowego info na streamie(bo to miało być to info)
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii przedwczoraj, 06:21:09
  • 85
Teraz wszystko ma sens xD
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
MistrzPatelnii - Teraz wszystko ma sens xD
#mecz #reprezentacja #pilkanozna

źródło: 4429

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loginnawykoppl
loginnawykoppl
przedwczoraj, 07:36:45 via Wykop
  • 10
@MistrzPatelnii: glików, borucow, Świerczewskich już dawno nie ma, nie sądzę żeby w obecnej kadrze ktokolwiek pił więcej niż okazjonalny browarek
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
przedwczoraj, 09:21:55 via Wykop
  • 34
glików, borucow, Świerczewskich już dawno nie ma, nie sądzę żeby w obecnej kadrze ktokolwiek pił więcej niż okazjonalny browarek


@loginnawykoppl: To nie jest tak, że chociażby młodzieżówka miała aferę z tego powodu całkiem niedawno? XD
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 23.05.2026, 08:18:27
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
23.05.2026, 08:21:36 via Wykop
  • 0
@MistrzPatelnii: to był wcześniej gang dwóch osób, ale przyjaciel jego się wykruszył xd
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 12.05.2026, 17:11:32
  • 3
#realmadryt #fcbarcelona
Czytam te wypowiedzi Pereza i jakbym słyszał pomarańczowego przygłupa z Białego Domu.

"Biją się co sezon. Jedyne co nienormalne że to wyszło. A ja wiem od kogo wyszło".

"Kiedy wygram wybory, a już niedługo wygram, to zrobię Wam analizę sportową".
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 08.05.2026, 05:28:09
  • 25
Niestety w niedzielę nie wystąpi Fede w klasyku xD
#mecz #fcbarcelona #realmadryt pięknie somsiedzie się tam bawicie haha.
MistrzPatelnii - Niestety w niedzielę nie wystąpi Fede w klasyku xD
#mecz #fcbarcelon...

źródło: 4127

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beszczebelny
Beszczebelny
08.05.2026, 08:04:21 via Wykop
  • 0
@MistrzPatelnii: no i Mbappe na ławce, a najprawdopodobniej wcale nie zagra
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 01.05.2026, 19:46:25
  • 12
#mecz #golgif Dokładnie 21 lat temu Leo Messi strzelił piękną bramkę przeciwko Albacete, asyste zaliczył Ronaldinho, warto podkreślić że była to pierwsza bramka Argentyńczyka strzelona w barwach FC Barcelony.

https://x.com/M10Vid/status/2049973184791818671
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 29.04.2026, 05:57:26
  • 72
Jak by na to nie patrzeć, to 9 bramek w dwóch półfinałach LM to zajebisty wynik.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #ligamistrzow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
29.04.2026, 06:13:42 via Wykop
  • 4
@MistrzPatelnii: i na 9 się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
29.04.2026, 06:31:59 via Wykop
  • 1
@MistrzPatelnii: @thority 12 golach zakończy się, ja 2:1 stawiam na Arsenal @tomwick55 Bardziej z serducha;)
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 26.04.2026, 03:33:41
  • 14
#rzeszow k---a mać
MistrzPatelnii - #rzeszow k---a mać

źródło: 3957

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
26.04.2026, 06:24:35 via Android
  • 0
@MistrzPatelnii: jak w kieleckim
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 25.04.2026, 09:49:17
  • 123
Sigma, Her Flick!
#mecz #golgif #realmadryt ##fcbarcelona
MistrzPatelnii - Sigma, Her Flick!
#mecz #golgif #realmadryt ##fcbarcelona

źródło: 3944

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

15wzwisie
15wzwisie
15wzwisie
25.04.2026, 12:03:53 via Android
  • 16
@MistrzPatelnii: Herr Flick wybrał p-----c
  • Odpowiedz
kapitan-serwatka
kapitan-serwatka
25.04.2026, 18:11:01 via Wykop
  • 2
@MistrzPatelnii: Niech on lepiej w-----e już Robercika i będzie spokój z newsami o Barcelonie na WP czy Onecie.
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 18.04.2026, 06:13:29
  • 5
#mecz S-------n Perez #fcbarcelona #realmadryt xzd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
18.04.2026, 06:17:48 via Wykop
  • 1
@MistrzPatelnii: może to jest jakaś metoda
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 16.04.2026, 10:47:56
  • 11
#mecz #realmadryt #fcbarcelona #ligamistrzow #reprezentacja Nawet ten cham z Madrytu wie, że sędzia Slavko Polskę przekręcił ze Szwecją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MistrzPatelnii - #mecz #realmadryt #fcbarcelona #ligamistrzow #reprezentacja Nawet te...

źródło: 3768

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris-90
kris-90
kris-90
16.04.2026, 10:50:46 via Wykop
  • 24
@MistrzPatelnii: jak Arbeloa uslyszal te slowa, to podszedl do Carvajala i powiedzial, ze bierze bledy Slavko na siebie
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii
Autor
16.04.2026, 11:23:33 via Wykop
  • 4
@kris-90: on więcej przyjął na siebie niż Mia Khalifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 15.04.2026, 22:48:20
  • 29
#mecz Największy triumf #realmadryt w tym sezonie to to, że grali w LM o jeden dzień dłużej niż #fcbarcelona xD
#ligamistrzow
MistrzPatelnii - #mecz Największy triumf #realmadryt w tym sezonie to to, że grali w ...

źródło: 3741

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 15.04.2026, 15:10:50
  • 2
Dziękuję pan #amazon #2137 za mało rzułta.
MistrzPatelnii - Dziękuję pan #amazon #2137  za mało rzułta.

źródło: 3739

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 11.04.2026, 18:30:03
  • 1
#mecz #fcabarcelona #realmadryt xddd
MistrzPatelnii - #mecz  #fcabarcelona #realmadryt xddd

źródło: 3554

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 11.04.2026, 04:59:08
  • 100
#zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski
Pograłem w Spider-Mana remastered xd, oglądałem The Boys, i idę spać.
MistrzPatelnii - #zalesie #rozowepaski  #niebieskiepaski
Pograłem w Spider-Mana remas...

źródło: 3390

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 09.04.2026, 19:59:07
  • 4
#golgif Where gole z LE i LK? A nie jakieś k---a gieksy i rakowy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptt_
ptt_
09.04.2026, 21:02:03 via Wykop
  • 0
@MistrzPatelnii: Najładniejszą bramkę strzelił dzisiaj gracz Porto.
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 09.04.2026, 12:14:49
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hambercios
Hambercios
09.04.2026, 12:19:46 via Android
  • 3
@MistrzPatelnii: Barcelona ma problemy z obroną już jakieś 5 lat
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 08.04.2026, 20:23:57
  • 4
#mecz #fcbarcelona xd no czesc 4:29 ale dyma sędzia Barce
MistrzPatelnii - #mecz #fcbarcelona xd no czesc 4:29 ale dyma sędzia Barce
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 08.04.2026, 20:09:56
  • 0
#rzeszow co to za syreny wyją?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii
Autor
08.04.2026, 20:14:04 via Wykop
  • 4
@joolekk: cześć, giniemy.
  • Odpowiedz
joolekk
joolekk
joolekk
08.04.2026, 20:18:32 via Wykop
  • 1
@MistrzPatelnii: chyba nie ma tak dobrze
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii 08.04.2026, 06:44:20
  • 51
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
Smacznej kawusi
MistrzPatelnii - #mecz #fcbarcelona #realmadryt 
Smacznej kawusi

źródło: 3627

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
08.04.2026, 06:45:41 via Wykop
  • 18
@MistrzPatelnii: akurat na tym fragmencie do pokoju wchodzi mama
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Mistrzu

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking