Potrzebuję porady kogoś, kto ogarnia ubezpieczenia, ja się pogubiłem.
A więc jestem studentem zaocznym na jednej z rzeszowskich uczelni. Matka jest za granicą, nie jest ubezpieczona, więc nie ubezpiecza też mnie. Z ojcem nie mam kontaktu, jednak prawdopodobnie jest on w moim Rzeszowie zarejestrowany jako bezrobotny. Poza okresem wakacyjnym pracuję na umowie - zlecenie (pod warunkiem, że jestem
@Mav666: proponuję wycieczkę do NFZu, oni mają to mocno posrane. Siostra była ubezpieczona przy dziadkach, bo tak najwygodniej. Przy wizycie w NFZ okazało sie jednak, że jest to nielegalne, bo cośtam, straszenie karami, musiała ogarnąć to z ojcem z którym nie ma kontaktu.
Po prostu byliśmy z kumplem w kinie na maratonie z tym i dwoma poprzednimi częściami. O ile na dwóch poprzednich po prostu ryliśmy ze śmiechu, to podczas oglądania tej... no żenadliśmy mocno.
Zupełnie nie ten klimat, teksty też takie strasznie na siłę.
Planuję wrzucić nowego softa, zależy mi na zachowaniu kontaktów i SMS-ów (o galerii i muzyce nie wspominam, ale to z tego co pamiętam nie jest formatowane). Jakim programem zrobić backup tych rzeczy najszybciej?
Zrobiłem trasę składającą się z kilku/nastu punktów w AutoMapie 1.6.0 na Androidzie i chciałbym ją zapisać. Kiedy klikam Gotowe mam do wyboru Startuj nawigację, Pokaż trasę i - na szaro, czyli nieklikalne - Zapisz punkty. Da się coś z tym zrobić, czy ta opcja nie istnieje?
Komentarz usunięty przez autora