Wpis z mikrobloga

#rzeszow #budzetobywatelski #inwestycje #kosciol #buldupy

GDZIE JA #!$%@? ŻYJĘ?! To jest jakieś nieporozumienie, ktoś chyba sobie jaja robi albo nie wiem #!$%@? co. Czarny humor.

5,5 miliona z 6,5 budżetu obywatelskiego w Rzeszowie przeznaczone będzie na co? Na jakże #!$%@? ważną i ułatwiającą życie sprawę. #!$%@?ć dziurawe drogi, brak ścieżek rowerowych, stare place zabaw albo miejsca gdzie nie ma ich w ogóle czy inne nieistotne sprawy. #!$%@? z tym, komu to potrzebne. Zamiast tego #!$%@? najważniejszą z ważnych, super-hiper-mega FONTANNĘ w Parku Papieskim. No bo #!$%@? jak tu żyć bez tego?!

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140724%2FRZESZOW%2F140729823

No #!$%@? nie wytrzymie.
  • 57
@Mav666: > ludzie mogli na coś takiego zagłosować :/

oj nie zdziwił bym się jak by była manipulacja głosami albo ktoś dał w łapę żeby to zrobić

tak po za tym po #!$%@? druga fontana jedna i to spora jest tam na starym mieście chyba co nie?!
@Loczus: Głosy były zbierane masowo w różnych klubach seniorów itp - to wiem z pierwszej ręki niestety, więc podejrzewam że manipulacja była niepotrzebna.

A fontanna na starym mieście jest, #!$%@? mieszkańców bo cały czas tam rodzinki się bawią i jest krzyk przez cały dzień pod oknami ale przede wszystkim nie istnieje po to by czcić papieża na świętej #!$%@? ziemi...

Co do plaży to nie wiem, jest zdaje się coś takiego,
@Mav666: byłem parę dni temu na spacerze koło tych palm, sama plaża to takie typowe "gównomiejsce z kawałkiem wody, żeby polaczki miały radochę" (zdjęcie jest podrasowane kolorami)
Głosy były zbierane masowo w różnych klubach seniorów


@Mav666: starszym ludziom można wszystko wcisnąć

A fontanna na starym mieście jest, #!$%@? mieszkańców bo cały czas tam rodzinki się bawią i jest krzyk przez cały dzień pod oknami


w sumie fakt ale w innym miejscu bym tego nie widział.

wszystkim nie istnieje po to by czcić papieża na świętej #!$%@? ziemi...


Ja piernicze... i weź potem z takimi gadaj.