Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Maurry

Maurry

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 732
  • Znaleziska 49
  • Mikroblog 683
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
r.....r
r.....r
konto usunięte 15.08.2025, 12:13:04
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 15.08.2025, 12:38:35 via Android
  • 1
@remlezar
Maurry - @remlezar

źródło: temp_file840967130400400466

Pobierz
  • Odpowiedz
Nied
Nied
14.08.2025, 12:40:57
  • 2
Hej. Zaczynam przygodę z gitarą. Dostałem na urodziny od żony Fendera. Jednak mam pewne obawy czy szerokości gryfu. Czy to brak techniki czy jednak paluchy za szerokie?

#gitara #nauka
Nied - Hej. Zaczynam przygodę z gitarą. Dostałem na urodziny od żony Fendera. Jednak ...

źródło: temp_file4244908202684247828

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 14.08.2025, 12:48:12 via Android
  • 1
@Nied raczej technika ^^ palce musisz bardziej zginąć aby samymi opuszkami trzymać struny. No i gratki za fendera dobre wiosło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Z.....3
konto usunięte 12.08.2025, 12:51:43
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 12.08.2025, 12:58:16 via Android
  • 3
@Zwierz33 nudne ale niezawodne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
n.....a
konto usunięte 10.08.2025, 11:25:46
  • 3
czas na drzemkę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 10.08.2025, 11:37:26 via Android
  • 0
@nieodgadniona
Wstawaj, pora iść do Janka
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry 10.08.2025, 14:06:00 via Android
  • 0
@nieodgadniona tego z Jaczna
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry 10.08.2025, 08:09:10
  • 0
#gry #steam

Który tytuł na dziś? Może być coś spoza listy jeżeli polecacie

  • State of decay 2 25.7% (9)
  • 7 days to die 14.3% (5)
  • Project zomboid 34.3% (12)
  • Scum 2.9% (1)
  • DayZ 20.0% (7)
  • SurrounDead 2.9% (1)

Oddanych głosów: 35

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry
Autor
10.08.2025, 08:13:31 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek nadal czekam na część trzecią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
MaszBaboTalerz
MaszBaboTalerz
09.08.2025, 21:06:07
  • 1
Fun fact, jedzenie białka w tej głupiej grze sprawia że siła szybciej leveluje #zomboid
MaszBaboTalerz - Fun fact, jedzenie białka w tej głupiej grze sprawia że siła szybcie...

źródło: ProjectZomboid64 2025-08-09 23-05-29

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 09.08.2025, 21:09:15 via Android
  • 1
@MaszBaboTalerz jedna z ulubionych gier ^^
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry 08.08.2025, 12:33:43
  • 0
#heheszki
Dzień dobry, zapraszamy
Maurry - #heheszki 
Dzień dobry, zapraszamy

źródło: temp_file8931100782698250733

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja-jasiek
ja-jasiek
07.08.2025, 17:06:17
  • 0
Powiem tak: każdy czasem potrzebuje wyluzować przy jakiejś muzyce.
Jak brakuje wam pomysłów przy czym, to zachęcam do rzucenia okiem na "Bits & Hits - leveling up fantasy music" :)

Trochę więcej o nich tutaj

#gry #giereczki #muzyka #lofi #lofihiphop #blog #grafomania #mirkoreklama
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 07.08.2025, 17:16:45 via Android
  • 3
@ja-jasiek ja tylko tego
Maurry - @ja-jasiek ja tylko tego
  • Odpowiedz
Tyrande
Tyrande
05.08.2025, 05:43:02
  • 37
Które waszym zdaniem zakończenie gry expedition 33 jest te "dobre", a które te "złe".



Czy proponowalibyście jakieś inne zakończenia, które waszym zdaniem byłyby lepsze? Ja myślę, że mogło by być:

Tyrande - Które waszym zdaniem zakończenie gry expedition 33 jest te "dobre", a które...

źródło: Zrzut ekranu 2025-08-04 150147

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 05.08.2025, 05:50:09 via Android
  • 37
@Tyrande spoiler nr 1 dobre zakończenie.
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry 05.08.2025, 06:13:52 via Android
  • 3
@Tyrande mimo to uważam, że jest to dobre zakończenie. Rzeczywistość ponad iluzje
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry 04.08.2025, 20:24:02
  • 12
#gry #expedition33
Ukończyłem i tak jakoś smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry
Autor
04.08.2025, 20:38:18 via Android
  • 0
@nabbek oczywiście później możesz dać nowa gra+
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry
Autor
04.08.2025, 21:45:08 via Android
  • 0
@zaye93 jeszcze nie, jak będę przechodził drugi raz powinienem wpaść na niego. Chociaż z tego co słyszałem to jakieś endgejmowa anomalia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry
Autor
04.08.2025, 21:48:58 via Android
  • 0
@nabbek tak z tego co czytam to w nowej grze plus zachowujesz punkty lumina bronie i towarzyszy
  • Odpowiedz
ihatepink
ihatepink
03.08.2025, 20:21:03
  • 0
Niedziela wieczór, wieczór cięższy bo przed poniedziałkiem, jak to mój chłopak mawia "melan--ujn!a" i łatwo popełnić się pogubić. I tak siędzę i oglądam recenzje air frajerów, i oni już mnie mają, ja już w środku jestem przekonana, że tego potrzebuję, że będę więcej zdrowo gotować, mniej zużywać prądu, w sumie to właściciele termomixów też musieli mieć swoje powody ( ͡º ͜ʖ͡º)

I tak szukam:
Na pepperze dowiedziałam się, że
ihatepink - Niedziela wieczór, wieczór cięższy bo przed poniedziałkiem, jak to mój ch...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 03.08.2025, 20:26:17 via Android
  • 1
@ihatepink mam taki zamiast podwójnej to ma jedną dużą. Nie wiem ile prądu żre ,ale wszystko robi bardziej chrupiące. Duży plus taki ,że na szybko możesz coś przygotować ^^
Maurry - @ihatepink mam taki zamiast podwójnej to ma jedną dużą. Nie wiem ile prądu ż...

źródło: temp_file6923460995681605062

Pobierz
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry 03.08.2025, 10:33:23
  • 0
#rower
Hej, mam pytanie z ciekawości od niedawna jeżdżę sobie rekreacyjnie na e-bike i zauważyłem, że na wyświetlaczu mam m.in. kadencję.

Widziałem też, że sporo osób się tym interesuje.
Po co właściwie sprawdzacie kadencję? Co Wam to daje?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry
Autor
03.08.2025, 13:24:11 via Android
  • 0
@Fajetnik @melba dzięki wielkie
Przejechałem teraz 15km jam patrzyłem na kadencję to miałem zazwyczaj 61-65. Do 80 to chyba nie ma trochę sensu bo trzeba pedałować jak jakiś opętany. Zauważyłem ,że na 65 pojawią się zielony kolor więc chyba taka kadencja jest najbardziej optymalna o ile dobrze rozumiem ten czytnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry
Autor
03.08.2025, 19:03:37 via Android
  • 0
@cult_of_luna jestem technikiem na codzień pracuje przy pojazdach ciężarowych takie przełożenia nazywamy gear ratio ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak najbardziej widzę analogię tylko może nie dokonać sprecyzowałem pytanie. Chodziło mi o to dlaczego ważnym aspektem przy jeździe rowerem jest zwracanie uwagi na kadencje (niektórzy kupują nawet liczniki aby im taką wyświetlało) więc z ciekawości zastanawiałem się dlaczego oni chcą widzieć to na swoich ekranach.
  • Odpowiedz
zssrauamaiw
zssrauamaiw
03.08.2025, 13:29:59
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 03.08.2025, 13:31:10 via Android
  • 0
@zssrauamaiw pffff.. ja dodaje 30g protein i łyżkę masła orzechowego
  • Odpowiedz
n.....a
konto usunięte 02.08.2025, 22:41:24
  • 4
jestem prostym człowiekiem ze wsi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 03.08.2025, 11:20:52 via Android
  • 1
@nieodgadniona
Bo w naszej wsi jest najlepsza samogonka
Bo w naszej wsi jest najlepszy chliew
Bo w naszej wsi można napić się u Bronka
Bo w naszej wsi jest najlepszy skliep ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Maurry
Maurry 02.08.2025, 14:15:46
  • 10
Ludzie przecież tu nikogo nie ma
#spierdotrip #rower
Maurry - Ludzie przecież tu nikogo nie ma 
#spierdotrip #rower

źródło: temp_file6505813730655598374

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirek_wyklety
mirek_wyklety
30.07.2025, 06:10:36
  • 8
#irlandia
#emigracja
Irlandia najdroższy kraj do zycia w Unii zaraz za Luxemburgiem, a moze nawet juz przed, bo to sprzed dwoch lat. Powiem szczerze, daje sie ten fakt odczuć od dobrych kilku lat...robię w handlu i na bieżąco obserwuje ceny spożywki i w ciągu ostatnich kilku miesięcy ceny poszły mocno w górę. Taryfy Trumpa zrobiły robotę trzeba przyznać. Do tego chyba najdroższy prąd w Unii, ceny wynajmu z
mirek_wyklety - #irlandia 
#emigracja 
Irlandia najdroższy kraj do zycia w Unii zaraz...

źródło: 1000018726

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 02.08.2025, 07:58:35 via Android
  • 0
@mirek_wyklety Ceny cenami, wiadomo – wszystko drożeje, ale to, co mnie najbardziej boli, to podatki. Co miesiąc z wypłaty znika mi prawie 2,5k euro i szczerze mówiąc, zaczyna mnie to naprawdę irytować.
Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałem się irlandzką polityką, ale zaczynam się zastanawiać – czy rząd w ogóle planuje coś z tym zrobić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
SunnO
SunnO
01.08.2025, 20:07:04
  • 233
Witam szanowne Mirko.

15 minut temu zostałem obdarowany przez System Dystrybucji Kotków. Sąsiedzi znaleźli małą bidę pod moim autem a z racji że jadą na wakacje,nie mieli co z nią zrobić i zadzwonili po mnie. Natomiast ja stwierdziłem że jutro jadę do rodziców to ją przechowam do jutra i tyle. No ale zaczynam się obawiać że jednak będę miał lokatorkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niniejszym otwieram konkurs na imię lub inspirację imienia dla
SunnO - Witam szanowne Mirko.

15 minut temu zostałem obdarowany przez System Dystryb...

źródło: 2b110e4039a340ccb1b923b721a1c810

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 01.08.2025, 20:10:26 via Android
  • 0
@SunnO Smigol albo Smigolka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
01.08.2025, 19:44:50
  • 20
poprosiłam żeby mie horrory polecili to przyszedł jeden z drugim i mie namawiają dramaty oglądać a ja za słaba psychicznie jestem na takie filmy o życiu prawdziwe ja sobie wolę potwory jakieś pooglądać dla relaksu
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maurry
Maurry 01.08.2025, 19:48:01 via Android
  • 0
@annlupin Anihilation albo The Thing jedynka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • Strona 6 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.11.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking