Ma ktoś może pompę ciepła od Rotenso?
https://www.technika-grzewcza-sklep.pl/sklep/produkt/rotenso-windmi-monoblock-wim80x1-pompa-ciepla-8-0-kw-typu-powietrze-woda-jednostka-zewnetrzna-kod-wim80x1.html#/
Całkiem sensownie wygląda i nie kosztuje jak za zboże. Rozważam jakieś niedrogie, ale też nie byle jakie pompy ciepła w wariancie wyłącznie do grzania C.W.U. (45 stopni) i podłogówki (30-35 stopni). Myślę że przy tak niewyszukanych wymaganiach nie ma sensu przepłacać. Ważne aby była w miarę tania, dosyć cicha i żeby serwis się dało łatwo ogarnąć jakby













@bogdan-sahara: jakbyś choć raz był w Krakowie to byś wiedział że tam starówki nie ma.
Więc skoro nie mieszkasz w Krakowie a nawet nie bywasz to zajmij się sprawami swojej mieściny
@bregath: ale kolego pie###isz
Większość ludzi mieszkających w Krakowie jeździ komunikacją miejską bo to jedyny rozsądny transport w dużej aglomeracji o małej ilości ulic i
@bogdan-sahara: najpierw naucz się języka polskiego i podstaw histori i geografii,na potem rób odniesienia w obcym języku.
Patrząc na twoje wypociny i frustrację życiową - życzę ci żebyś kiedys został takim golodupcem jak ja :)
@Lardor: jak chcesz zmusić spaliny żeby trzymały się granic?
Bardzo dużo firm i taksówkarzy już przesiadło się na elektryki żeby mieć spokój jeśli normy zostaną zaostrzone.
Dostawczak czy auto ekipy remontowej nie musi być zajechanym dieslem z odzysku.
Codziennie wjeżdża do Krakowa 200-300 tys aut i duza część tego to zajeżdżone diesle które mają wycięte wszystkie wynalazki ekologiczne bo było najtaniej i nikt do auta z
@awdr: byłeś kiedyś w Krakowie?
Bo ja się tu urodziłem i mieszkam ponad 40 lat i Cię zapewniam - nie ma tu starówki
@Lardor: może mało uważnie patrzysz. Wczoraj mnie Tesla na taksówce odwiozła.
A co do syfu z wydechu
Nie trzeba zaglądać pod auto - jeśli dymi jak Batory (o ile wiesz co to było) to jest niesprawny
@awdr: mieszkam w Krakowie od urodzenia i zapewniam cię że jak zapytasz w Krakowie o starówkę to usłyszysz że to nie Warszawa i tu starówki nie ma :)