Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LocoDice
LocoDice

LocoDice

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 358
  • Znaleziska 257
  • Mikroblog 101
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
  • Dodane (9)
  • Komentowane (34)
  • Plusowane (58)
kaszaamanna
kaszaamanna
kaszaamanna
02.12.2025, 13:10:19
  • 4342
Niestety ten wpis jest najgorszy ze wszystkich ale czuję się zobowiązany dla użytkowników którzy nas wspierali aby dokończyć historię..

Nie udało nam się, moja żona przegrała walkę z chorobą odchodząc w wieku 30 lat na moich rękach.. teraz jakoś trzeba przeżyć ostatnie pożegnanie i potem próbować stanąć na nogi dla córki.

Serdecznie dziękuję jeszcze raz za okazane wsparcie, pomoc i modlitwę. Szczerze to docenialiśmy.

Prośba
kaszaamanna - Niestety ten wpis jest najgorszy ze wszystkich ale czuję się zobowiązan...

źródło: image_picker_45AC021C-D8A9-4C7C-827A-BAC7D3D7FC96-10832-0000012E030976FA

Pobierz
  • 247
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Perkelev
Perkelev
02.12.2025, 13:13:48 via Android
  • 1589
@kaszaamanna trzymaj się miras ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kanarex
kanarex
kanarex
02.12.2025, 13:14:30 via Wykop
  • 1081
@kaszaamanna: która to już śmieć żony wykopka (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
kaszaamanna
kaszaamanna
kaszaamanna
03.11.2025, 16:01:46
  • 1859
Życzenia uprzejmego użytkownika @jakub-kicia po wpisie o chorobie mojej żony :)
@Moderacja odrzuciła zgłoszenie o atakowaniu mojej osoby :)

#moderacjacontent #wykop
kaszaamanna - Życzenia uprzejmego użytkownika @jakub-kicia po wpisie o chorobie mojej...

źródło: image_picker_07759E5F-925C-4C83-8FC9-BD00EDC83A6E-72556-00003374F19AD0DE

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
03.11.2025, 16:17:28 via Wypiek
  • 969
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
1zaq2xsw3cde4r
1zaq2xsw3cde4r
03.11.2025, 16:54:31 via iOS
  • 303
@kaszaamanna
@Moderacja @a__s @m__b to są te standardy Moderacji, którymi się tak chwalicie?
  • Odpowiedz
17_zjedz_skreta_feat_zary
17_zjedz_skreta_feat_zary
06.06.2025, 20:07:17
  • 15
#mecz
17zjedzskretafeatzary - #mecz

źródło: 1000000366

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

17_zjedz_skreta_feat_zary
17_zjedz_skreta_feat_zary
Autor
06.06.2025, 20:07:38 via Wykop
  • 3
to nie tutaj miało być
  • Odpowiedz
17_zjedz_skreta_feat_zary
17_zjedz_skreta_feat_zary
Autor
06.06.2025, 20:13:24 via Wykop
  • 0
@hosearkadiomorales: to na tym portalu młodzieżowym mi ciągle wyskakują, Twitter
  • Odpowiedz
KredaFreda
KredaFreda
19.12.2022, 06:29:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2355
Prosze o plusy dla Pana sędziego Szymona Marciniaka
#mecz #mundial
KredaFreda - Prosze o plusy dla Pana sędziego Szymona Marciniaka
#mecz #mundial

źródło: comment_1671431379yABxWQpVE5srkmuAdIFciV.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
19.12.2022, 06:33:19
  • 777
@KredaFreda:
thority - @KredaFreda:

źródło: comment_1671431630FjKpzU6BWR811Fsg5kCvKL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
BapitanKomba
BapitanKomba
19.12.2022, 07:23:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@KredaFreda: A tu scena z przyznania pucharu
BapitanKomba - @KredaFreda: A tu scena z przyznania pucharu

źródło: comment_1671434598eM1HnUeDfL5BtHNWL6OyG8.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
18.12.2022, 18:30:02
  • 1649
(✌ ゚ ∀ ゚)☞

#mecz #mundial2022 #katar2022
Marcinnx - (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#mecz #mundial2022 #katar2022

źródło: comment_1671388183Ymm2PiGnMlYSWl9gar7B7U.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....l
konto usunięte 18.12.2022, 18:30:37 via iOS
  • 1161
@Marcinnx: Jaki przygłup xD
  • Odpowiedz
odyn88
odyn88
18.12.2022, 18:31:56
  • 1604
@Marcinnx:
odyn88 - @Marcinnx:

źródło: comment_1671388315NhYcoGAqEd0NNEHvQQVb3d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
G.....n
konto usunięte 10.12.2022, 17:20:34
  • 2477
Szanujesz plusujesz
#mecz
G.....n - Szanujesz plusujesz 
#mecz

źródło: comment_1670692832XlvMXC7x1jYsnz4PZWgFWh.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

therichguy
therichguy
10.12.2022, 17:29:33
  • 561
Dodatkowe plusy tutaj
  • Odpowiedz
Kipciu
Kipciu
Kipciu
10.12.2022, 19:12:15
  • 136
@Grejt_Sajaman: pluje
  • Odpowiedz
Silklash
Silklash
01.12.2022, 05:43:03
  • 3372
#codziennyorlen
Silklash - #codziennyorlen

źródło: comment_1669873373MkzpovprziiDW3Yhx0NgYG.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100-letz
100-letz
01.12.2022, 05:58:45 via iOS
  • 178
@DarkZizi: 0,5%, inflacja jest w odwrocie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pan naczelnik to jednak fachowiec
  • Odpowiedz
DarkZizi
DarkZizi
01.12.2022, 05:59:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 214
@100-letz: Wiadomka, już nie trzeba się jej bać trzeba iść tłumnie na zakupy xD
  • Odpowiedz
martek-77
martek-77
22.11.2022, 17:49:09
  • 3315
#mecz
Euro 2016 to byl turniej naszego pokolenia. Nic lepszego nie zobaczycie. Sad but true.
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zuben
Zuben
22.11.2022, 17:50:05
  • 294
Euro 2016 to byl turniej naszego pokolenia. Nic lepszego nie zobaczycie. Sad but true.


@martek-77: Grali tak samo jak teraz.
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
22.11.2022, 17:50:34
  • 1242
@martek-77: Jedyny turniej, który pamiętam, na którym po prostu graliśmy w piłkę jak normalna drużyna
  • Odpowiedz
ryyyan
ryyyan
02.11.2022, 15:30:44
  • 319
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1nczyk
ch1nczyk
02.11.2022, 15:33:03
  • 112
@ryyyan: Juz jest piekna, gratulacje Mirku. Wrzucaj postepy prac jak bedziesz miec
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
02.11.2022, 15:37:32
  • 143
@ryyyan: ojciec znajomego oddał takiego na złom kilkanaście lat temu, do dziś żałuje xD
  • Odpowiedz
B0byy
B0byy
17.10.2022, 20:05:42
  • 42
gratulację, w pełni zasłużona Złota Piłka
#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #heheszki
B0byy - gratulację, w pełni zasłużona Złota Piłka
#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #he...

źródło: comment_1666037135nFu0rl2Ge30DpUiu30GTho.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manfakk
Manfakk
17.10.2022, 19:57:00
  • 304
Widzisz Robert co dostałem? (。◕‿‿◕。)
#mecz #pilkanozna #realmadryt #sport
Manfakk - Widzisz Robert co dostałem? (。◕‿‿◕。)
#mecz #pilkanozna #realmadryt #sport

źródło: comment_1666036582dXnjsbxmOnvhiETo8F6KUs.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AShans
AShans
17.10.2022, 20:09:38
  • 29
@Manfakk: Widać że wzruszenie w oczach. Pięć lat temu nie pomyślał bym że może zdobyć złotą piłkę
  • Odpowiedz
feniks_pn
feniks_pn
feniks_pn
17.10.2022, 21:18:57
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PanMaglev
PanMaglev
12.10.2022, 04:57:00 via iOS
  • 182
PanMaglev

źródło: comment_1665550620I0ycjnYforv5NRYDW9EujD.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777
12.10.2022, 05:19:13
  • 129
@PanMaglev: Ładny. Choć tatuaże to gunwo.
  • Odpowiedz
Paczek_w_masle
Paczek_w_masle
12.10.2022, 05:46:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@ivan777: ładny bo w miarę świeży. Z czasem te cienkie linie we włosach się rozleją i nie będzie już tak ładnie.
  • Odpowiedz
Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
10.10.2022, 08:07:44
  • 310
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....3
K.....3
konto usunięte 10.10.2022, 08:18:34
  • 213
@Mr_3nKi_: tymczasem nauka
K.....3 - @Mr3nKi: tymczasem nauka

źródło: comment_1665389913Y6fwZFtxj9JuhrOFxIwnN8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
10.10.2022, 08:20:21
  • 134
@Mr_3nKi_: @Kryspin013:
paczelok - @Mr3nKi: @Kryspin013:

źródło: comment_1665390018uoNGZyuPUJLppLlTmjPAYQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
WUJEKprzezUzamkniete
WUJEKprzezUzamkniete
04.10.2022, 08:36:08
  • 1639
cześć Murki,
moja animacja o "Nocnym pociągu bez mięsa" została nominowana do Grand Video Awards,
można na nią TUTAJ zagłosować, nie trzeba zakładać konta, tylko potwierdzić maila,
ogólnie nie nastawiam się na nic bo konkurencja ma milionowe zasięgi, ale wśród głosujących jedna osoba otrzyma jakąś nagrodę, więc może komuś z Was się uda (✌ ゚ ∀ ゚)☞
głosować można do 12 października
jak będzie coś wiadomo to dam znać na swoim
WUJEKprzezUzamkniete - cześć Murki,
moja animacja o "Nocnym pociągu bez mięsa" zosta...

źródło: comment_1664872116tRnI4FXzaSkkhf3iG8IFsq.gif

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WUJEKprzezUzamkniete
WUJEKprzezUzamkniete
Autor
04.10.2022, 08:36:54
  • 332
a to ta animacja:
WUJEKprzezUzamkniete - a to ta animacja:
  • Odpowiedz
BQP
BQP
04.10.2022, 09:23:47
  • 140
@WUJEKprzezUzamkniete: rób, nie p-----l xD
  • Odpowiedz
kucyk
kucyk
01.10.2022, 19:20:51
  • 2853
MLL 0:[1] BAR

20' R. Lewandowski
(assist by Ansu Fati)

#golgif #golgifpl #mecz #laliga #fcbarcelona #dzik
kucyk - MLL 0:[1] BAR

20' R. Lewandowski
(assist by Ansu Fati)

#golgif #golgif...

źródło: comment_1664652215Tk93BRew3O67IgxqOPE2VI.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michaszko_
michaszko_
michaszko_
01.10.2022, 19:22:19
  • 1315
znowu nogę tylko dołożył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mannoroth
mannoroth
01.10.2022, 19:26:12
  • 1361
@kucyk:
mannoroth - @kucyk:

źródło: comment_1664652365vcCEnnwgC0bOJfYa4mM78U.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
J.....y
konto usunięte 30.09.2022, 08:43:21
  • 302
lekki bicik + tekst na autotune i lecimy ehh


#heheszki #zalesie #muzyka #radio #anime
J.....y - lekki bicik + tekst na autotune i lecimy ehh
SPOILER
#heheszki #zalesie #...

źródło: comment_1664527393jVgECsw0edhfbIPFtFGVAe.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brakmaila
brakmaila
brakmaila
30.09.2022, 09:33:04
  • 29
@Janusz_Conway: niestety dramat ...
  • Odpowiedz
tomeks85
tomeks85
30.09.2022, 10:04:46
  • 38
@Janusz_Conway: nie powinno sie ich nazywac mianem "artystow"
  • Odpowiedz
Bananek2
Bananek2
03.09.2022, 17:01:55
  • 789
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....e
konto usunięte 03.09.2022, 17:27:29
  • 330
@Bananek2: Świetny wpis, miałem kiedyś podobne przemyślenia
Patrząc na to wszystko, co niektórzy rodzice robią z dziećmi, to powinno być jakieś specjalne pozwolenie na posiadanie gówniaków
Niektórzy chyba zapominają, że dziecko to nie zabawka ani zwierzaczek domowy, to człowiek, człowiek który kiedyś będzie dorosły i będzie musiał jakoś sobie poradzić w tym okrutnym świecie, to jest przeogromna odpowiedzialność
  • Odpowiedz
Z....._
Z....._
konto usunięte 03.09.2022, 17:27:34
  • 291
@Bananek2: Zaiste ten wpis jest proroczy i akuratny. Jeden z lepszych jaki tu padł. Nadchodzi pokolenie tech-idiotów a to wszystko wina ich wspaniałych rodziców.
  • Odpowiedz
Ziqsu
Ziqsu
21.08.2022, 20:01:22
  • 3041
Robert Lewandowski
Real Sociedad - Barcelona 0:[1]
#mecz #golgif #golgifpl #laliga #fcbarcelona #realsociedad
Ziqsu - Robert Lewandowski
Real Sociedad - Barcelona 0:[1]
#mecz #golgif #golgifpl ...

źródło: comment_1661112676xWCqHEHJMaDypwGseKmalq.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion
21.08.2022, 20:01:55 via iOS
  • 400
@Ziqsu:

Byłem tutaj zanim w------o ten post w p---u w gorące xd
  • Odpowiedz
cathetus
cathetus
21.08.2022, 20:02:22 via Android
  • 188
@Ziqsu #golgif szybciej niż powiadomienie z Flashscore xd
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
04.02.2022, 17:20:04
  • 104
Pismo rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ws. Szczepień
Znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/6490383/pismo-rektora-uniwersytetu-medycznego-w-lublinie-ws-szczepien/

TL;DR do 28 lutego należy przedłożyć potwierdzenie szczepienia, przebycia COVIDa lub dokumentu z przeciwwskazaniami do szczepienia. "Nie wywiązanie się z obowiązku poddania się szczepieniu skutkować może zastosowaniem sankcji wynikających z obowiązujących przepisów" - czyli Rektor grozi studentom.

#covidnews
Rabusek - Pismo rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ws. Szczepień
Znalezisko:...

źródło: comment_1643995185tyHMKoovSN9yKxk2iRKgDg.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rvxdbnu
Rvxdbnu
04.02.2022, 17:20:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@Rabusek: prawidłowo. Nie chcemy tu drugich Włoch. Wystarczy poczekać 2 tygodnie
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
Autor
04.02.2022, 17:21:34
  • 49
@Rvxdbnu: dokładnie, albo ze 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.10.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking