( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#nowywykop
#nowywykoptogowno
#nowywykop2023
Komentarz usunięty przez autora

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz zdecydował o pozostawieniu ogromnego pomnika i sunięciu z niego sierpa i młota.Decyzję uzasadnia telefoniczną(!) ankietą."Większość" 46% była za tym aby pomnik pozostał, przeciwnych było 43%.Do kogo dzwonili?Czy 400 osób może decydować za 170 tysięcy mieszkańców?
z
źródło: comment_1658473803BffWdLPDBWh05q5w7tAuTD.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_16519220263HezBCHix4ujJXiGBwGgfX.jpg
Pobierz
źródło: comment_1651922870TCAJuzRXfAk3ynFrGcsuG9.jpg
Pobierz
źródło: comment_1651933813MDGT45GTT8DCBWv2ZOjoGP.jpg
PobierzKomentator
od 23.02.2019
Rocznica
od 24.05.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Co to #!$%@? za belka na środku ekranu?
#nowywykop
źródło: Screenshot_20230222_154147
Pobierz