Jaram się jak mały palestyńczyk, bo dzisiaj miałem czas i w swoim #kamper zamontowałem w końcu zbiornik wyrównawczy do wody, porty usb, nowe oświetlenie kuchni i podłączyłem pompę wody przez przekaźnik bezpośrednio do akumulatora.
Teraz zostały mi już tylko mniej ważne rzeczy jak daszek, klimatyzacja czy oświetlenie boczne ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kulek1981naprawiastarocie #kulek1981sklada
Kulek1981 - Jaram się jak mały palestyńczyk, bo dzisiaj miałem czas i w swoim #kamper...

źródło: 1000019020

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pijcie ze mno kompot mirasy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mam starego kamperka że stajni Caravan International i ma stary, działający panel.
A ja postanowiłem go przerobić na nowe kolory i polski język, plus dodatkowe, oznaczone gniazdo na wentylatory lodówki.
Najlepsze, że będę mógł zrobić idealnie pod dowolne kolory i personalizowane znaczki
Tylko stół roboczy za mały i
Kulek1981 - Pijcie ze mno kompot mirasy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Mam starego kamperka że stajni ...

źródło: 1000018931

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bus? Strasznie drogie i niedostępne, nie interesuje mnie.
#bus? Ale fajne zasady, chętnie bym zagrał, ale strasznie droga.
#bus? Hmm, w sumie to mogę zrobić samemu za dużo taniej!
#bus? Ano robię, i tanio wychodzi!
#bus? A weź nie wspominaj, na same farby wydałem 420 zł ¯\(ツ)/¯
Tu powinien być mem z malowaniem klauna, ale nie wrzucił bym
Kulek1981 - #bus? Strasznie drogie i niedostępne, nie interesuje mnie.
#bus? Ale fajn...

źródło: 2024-04-0321.21.342619488332503060265

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W końcu poskładałem to do kupy. Liście się zakonserwowały i mogłem je ułożyć w rogach, robią robotę. Kolejny krok to kupić jakieś listwy i zrobić z nich imitację ramy okiennej. Od spodu jest uchwyt vesa, więc przykręcę tam uchwyty i na nich powieszę na suficie. Doswietli mi kuchnię trochę, zwłaszcza na zimę.

#kulek1981sklada #chwalesie #falszyweoknodachowe
Kulek1981 - W końcu poskładałem to do kupy. Liście się zakonserwowały i mogłem je uło...

źródło: comment_SJJmX9l9E2Ua75G2NKomZCtHarkRCSkK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach