Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PiwoClapton

PiwoClapton

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 62
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 62
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
PiwoClapton
PiwoClapton 19.06.2026, 09:13:34
  • 4
Polecam przetestować Burberry London w cieplą pogodę, zamiast cynamonu i słodyczy, na pierwszym planie jest bardziej wytrawny, przyprawowy tytoń. Niestety projekcja leży, ale od 6h nawet się jeszcze trzyma na skórze #perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietruchoowy
Pietruchoowy
13.06.2026, 03:40:41
  • 7
#perfumy póki co w tym roku potężna Prada zmoggowała Króla Aventusa. W u was co w tym roku najczęściej noszone? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pietruchoowy - #perfumy póki co w tym roku potężna Prada zmoggowała Króla Aventusa. W...

źródło: 33222

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 13.06.2026, 13:52:34 via Android
  • 0
@Casuel: A często palisz te same? Ja mam dopiero za sobą kilkanaście, więc staram się za każdym razem brać inne i eksplorować ten świat, daleko mi od kupowania boxów. Z ciekawości, jako osoba która wie jak to pachnie, znasz jakieś perfumy o wyraźnym aromacie tytoniu bez nadmiernej słodyczy i innych dodatków?
  • Odpowiedz
Vexation
Vexation
09.06.2026, 08:50:12
  • 2
Dużo tu na #perfumy ostatnio o allure szanelkach. Wobec tego pytanie, który zapach z poniższych lubicie najbardziej? Mile widziane krótkie uzasadnienia, a także porównania między tymi, które mieliście okazję testować.

Najlepszy allure to

  • Allure Homme Sport 15.2% (10)
  • Allure Homme Sport Cologne 12.1% (8)
  • Allure Homme Sport Eau Extreme 25.8% (17)
  • Allure Homme Sport Superleggera 18.2% (12)
  • Allure Homme Sport Edition Blanche EDP 28.8% (19)

Oddanych głosów: 66

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 10.06.2026, 20:30:17 via Wykop
  • 1
@Vexation: Edition blanche to nie flanker flankera sport tylko podstawowej wersji edt, której Ci zabrakło w ankiecie. Ja najbardziej chyba lubię właśnie Chanel Allure Homme edt. Potem Extreme i Cologne, potem edition blanche i Sport, Superleggera na końcu, chociaż na upartego każdy z nich założysz zawsze i wszędzie, nawet najsłodszy extreme przy dwó h osikach jest ok na lato bo to pudrowa, nie ciągnąca słodycz.
  • Odpowiedz
chiro
chiro
chiro
09.06.2026, 14:13:16
  • 0
Czy ma ktoś do odlania Guerlain Homme? #perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 09.06.2026, 16:26:02 via Android
  • 0
@chiro: Mam edp flakon 100ml z niedużym ubytkiem, sprzedam w sportowej cenie
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab
06.06.2026, 22:05:12
  • 0
#perfumy Poszukuje cytrusowego letniaka z mainstreamu o nieskomplikowanym zapachu i o przyzwoitych parametrach. Pod uwagę biorę:
Allure Cologne
Dior Homme Cologne
Dior Homme Sport
Light Blue Intense
Eau Givree
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 07.06.2026, 18:19:26 via Android
  • 0
@serbski_schab: Allure homme cologne mam z ubytkiem nieduzym flakon 150ml (sprawdzę w domu ile) jakbyś był gotowy to się możemy dogadać :)
  • Odpowiedz
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
03.05.2026, 19:21:48
  • 0
Mireczki, jak odbieracie nuty przyprawowe w #perfumy ? Pytam bo od bardzo bardzo dlugiego czasu szukam czegos w stylu "przyprawy i dym" czyli moznaby pomyslec, ze dosc popularne polaczenie w niszy ale w wiekszosci perfum okreslanych jako "Spicy" w ogole tych przypraw nie czuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Juz tlumacze gdzie mam problem - mysle, ze wiekszosc tego typu zapachow mozna podzielic na pare kategorii/najczesciej spotykanych grup:

- cynamon,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 04.05.2026, 12:40:14 via Android
  • 0
szukam czegos w stylu "przyprawy i dym"


@hmmmmmmv2: brzmi jak Interlude


@Marmite: Raczej brzmi jak majówka przy "grylu" ;)
  • Odpowiedz
sepogadajdolaustra
sepogadajdolaustra
02.05.2026, 15:43:32
  • 1
Jaki najbardziej niespotykany zapach poczuliście od obcej osoby? Zaskoczyłem się ostatnio jak od pewnej Pani w H&M poczułem Prakta, dwa razy wyczułem tez Pacific chill, oprócz tego chyba nic ciekawego nigdy mi się nie przytrafiło ( ͡° ʖ̯ ͡°) u kobiet najczęściej czuje jakieś smrody bakaratopodobne albo la vie e belle a u mężczyzn niebieskie odświeżacze, no ewentualnie jakiś ulepik typu pakorabana ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 03.05.2026, 06:36:54 via Android
  • 2
@sepogadajdolaustra: Wczoraj wyczyłem wyraźnie na kimś obcym Caron un pour homme, pomyślałem że to może jakiś miras czy inny użytkownik forów perfumowych, bo to raczej niepopularny zapach.
  • Odpowiedz
student_pg
student_pg
student_pg
20.04.2026, 12:20:11
  • 0
#perfumy
Witam, ma ktoś do odlania:
Issey Miyake Le Sel d’Issey
Guerlain Guerlain Homme EDP

rozważę rownież inne pozycje i rekomendacje na wiosne i lato. Interesuja mnie teraz morskie zapachy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 20.04.2026, 14:24:29 via Android
  • 0
@student_pg: Mam Guerlain Homme edp
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
03.04.2026, 21:34:13
  • 6
Coś mi mówi, że muszę go mieć xD

#perfumy
khetar - Coś mi mówi, że muszę go mieć xD

#perfumy

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 03.04.2026, 21:44:40 via Android
  • 16
@khetar: Jan Paweł Goliat
  • Odpowiedz
PiwoClapton
PiwoClapton 02.04.2026, 20:27:48
  • 0
Kupię odlewkę TF Tobacco Vanille w sportowej cenie (widzę na perfumehub że był spadek ceny w październiku, może ktoś kupił po taniości i ma teraz za dużo)
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyk_opek
Wyk_opek
Wyk_opek
02.04.2026, 20:51:06 via iOS
  • 0
@PiwoClapton:
Wyk_opek - @PiwoClapton:

źródło: IMG_0623

Pobierz
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
03.04.2026, 18:27:10 via Wypiek
  • 1
@PiwoClapton weź ktoś rozlej no
  • Odpowiedz
Kenteris
Kenteris
02.04.2026, 16:41:43
  • 106
Mam dla Was - perfumowych wariatów - trudne pytanie. Jakie są najbardziej mroczne, samcze perfumy jakie znacie? Zapach, w którym mógłby chodzić jakiś Batman. Bym może powiedział: "albo Darth Vader", ale wtedy pewnie dacie jakiegoś Ganymade'a. No i proszę bez kourosów. #perfumy
Kenteris - Mam dla Was - perfumowych wariatów - trudne pytanie. Jakie są najbardziej ...

źródło: darkperfuma

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 02.04.2026, 19:41:44 via Wykop
  • 3
@Kenteris
Chanel Antaeus - zwierzęcy zapach z klasą, turbo męski, mocny, i daleko mu do przyjemniaczka.
Wyższe sfery, dla kunsztu, nie poklasku, surowy, acz sprawiedliwy Batman.
  • Odpowiedz
PiwoClapton
PiwoClapton 31.03.2026, 15:19:12
  • 2
Hejka,
Jakie polecacie tytoniowce, które nie są ulepami, ale też nie gorzkimi dziwadłami? Znam Spicebomby, Heroda, Burberry London, CK one shock, Dreamera, Tobacoo Vanille, co polecacie sprawdzić jeszcze?
#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton
Autor
31.03.2026, 15:23:24 via Android
  • 1
@radoslavus: A tego też znam, wymieniałem rak z głowy co zapamiętałem. Chodzi mi o coś bardziej z tytoniem w roli głównej i lekko wysłodzone, ale np te klony Tobacoo Vanille są takie zbyt gęste i słodkie dla mnie, a Franc boclet zbyt gozdzikowy.
  • Odpowiedz
PiwoClapton
PiwoClapton
Autor
31.03.2026, 15:57:23 via Android
  • 1
@khetar: Zapodaj pan listę całą, panie Ferdku ;)
  • Odpowiedz
PiwoClapton
PiwoClapton
Autor
31.03.2026, 17:47:22 via Android
  • 0
@Pawfcb: Fajny ale nie lubię połączenia tytoniu i alkoholu
  • Odpowiedz
lubie_placki1
lubie_placki1
lubie_placki1
29.03.2026, 19:32:10
  • 0
#perfumy

Mała redukcja kolekcji, został mi flakon:
Tom Ford - Oud Wood 30/50ml za 270zł + wysyłka :) batch nowy więc nie spodziewajcie sie tych atomowych parametrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 29.03.2026, 19:44:10 via Android
  • 16
@czasowstrzymywacz: Tak, na perfumowych świrach xD
  • Odpowiedz
wszystkogra
wszystkogra
28.03.2026, 20:05:12
  • 0
Ktoś wie gdzie można Davidoff CW Intense wypróbować? Douglas, Rossmann, Hebe nie ma.

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 29.03.2026, 01:45:18 via Android
  • 0
@wszystkogra: Notino
  • Odpowiedz
T.....m
konto usunięte 27.03.2026, 14:27:20
  • 1
Jakiś perfumy na początku nie doceniliście, nie spodobały Wam się i musieliście przewachac xxx zapachów żeby przejrzeć na oczy i wrócić z pokorą?

#perfumy
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 27.03.2026, 21:47:46 via Android
  • 0
@Turpizm:
JPG Le Male edt, pierwsze wrażenie: stary chłop bujający się na rusztowaniu w środku lata przy ocieplaniu bloku - wszyscy budowlańcy zlewali się Cubą Gold, klonem Le Male, więc od razu przed oczyma ten widok. Po latach doceniłem go, mistrzowskie połączenie akordu fougere z orientalnymi nutami.

Chanel Allure Homme edt - wydawał mi się nudny, taki nijaki. Teraz czuję, że to taki zapach wyrafinowany, owocowo, kremowo męski, po prostu
  • Odpowiedz
joker0161pl
joker0161pl
joker0161pl
23.03.2026, 18:38:44
  • 1
Witam, na sprzedaż ma trochę odlewek.
Całość oddam za 270 zł

Banana Republic 78 Vintage Green 10 ml 15 zł
French Avenue Marmara 10 ml 15 zł
JPG Le Male Elixir 3 ml 10 zł
joker0161pl - Witam, na sprzedaż ma trochę odlewek. 
Całość oddam za 270 zł 

Banana ...

źródło: IMG_6103

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 24.03.2026, 07:31:20 via Android
  • 0
Banana Republic 78 Vintage Green 10 ml 15 zł

JPG Le Male Elixir 3 ml 10 zł

Rayhaan Lion 20 ml 25 zł

Afnan 9 PM Elixir 20 ml 15 zł

JPG Ultra Male 4 ml 13 zł

Valentino Uomo Born in Roma Intense 4,5 ml 15 zł
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
22.03.2026, 09:30:18
  • 5
#perfumy

Macie jakieś taktyki układania flakonów w kolekcji? Ja na razie tylko wyodrębniłem sekcje arabową (Arabtheid) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najrozsądniejsze wydaje mi się albo
A) układanie kolorami
B) sekcjami na okazje
KjatanSveisson - #perfumy 

Macie jakieś taktyki układania flakonów w kolekcji? Ja na...

źródło: 1000005768

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 23.03.2026, 11:22:57 via Android
  • 1
@KjatanSveisson: Ja mam od lewej do prawej:
Dziady okrutne, dziady noszalne, świeżaki, słodziaki. Czyli w sumie ułożenie wg co założyć na wyjście do ludzi (i tak prawie zawsze do pracy leci świeżak, a wieczorem dziad) a z tyłu nieużywane.
  • Odpowiedz
zwykly_szarak
zwykly_szarak
18.03.2026, 20:52:02
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiwoClapton
PiwoClapton 18.03.2026, 20:59:53 via Android
  • 9
@zwykly_szarak: A od kogo te komplementy? Zgaduję że od julek za świeżaka i słodziaka, bo retro vibe tylko kuguarczyce doceniają i fani dziadów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 12.01.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking