Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kidd_Slave

Kidd_Slave

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10217
  • Znaleziska 307
  • Mikroblog 9910
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 21
Kidd_Slave
Kidd_Slave 10.10.2025, 19:35:06
  • 0
Jak uważacie, jaka cena sprawiedliwa za rx 6700 xt?
#komputery #kartygraficzne
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave
Autor
10.10.2025, 20:12:26 via iOS
  • 0
@beer_man sapphire pulse, sprzedaje
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave
Autor
10.10.2025, 21:12:58 via iOS
  • 0
@beer_man skąd się biorą takie farfocle jak ty (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
09.10.2025, 19:41:32
  • 11
Jakie są wasze najbardziej pamiętne wspomnienia z grami? Coś co pomimo upływu lat macie dość wyraźnie w pamięci.

Ja mam dwa:
1. Pierwszy wypad do górniczej doliny w drugim gothicu. Nie grałem w jedynkę, więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Zaskoczyło mnie to, że po przejściu na nową mapę jest bardzo ciemno i bardzo przestraszyły mnie pierwsze spotkane orki. Natomiast przy gornitwie do taranu i ucieczce przed całą chmarą orków to już
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 09.10.2025, 22:57:34 via iOS
  • 1
@vateras131 jak pierwszy raz odpaliłem Wiedźmina 1 i zobaczyłem intro to rozwaliło mi czachę
  • Odpowiedz
BogdanBonerEgzorcysta
BogdanBonerEgzorcysta
08.10.2025, 19:36:20
  • 2
#darksouls #gry #fromsoftware kumpel kupił na urodziny, to i zaczynamy przechodzić. Jedynkę, czyli grę która zawsze wydawała mi się o wiele za wolna fla kogoś kto zaczynał od Bloodborne

I powiem tak. Jeśli ktoś narzeka na lagujące ataki w Eldenie, to chyba nie grał w Dark Soulsa xD

Taurus może i był prosty, ale run backi ze starych soulsów coś czuję że będą mnie w tym tytule
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 08.10.2025, 19:55:53 via iOS
  • 3
@BogdanBonerEgzorcysta życzę cierpliwości do tej p---------j kotliny z komarami
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
06.10.2025, 22:10:08
  • 1
Wasze top 3 gier FPS ? Moja trójka to pierwszy Fear, Titanfall 2 i Doom Eternal.
#gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 07.10.2025, 05:36:44 via iOS
  • 0
@Doberober half life 2, COD 2, resident evil 7
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
06.10.2025, 11:17:18
  • 143
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 06.10.2025, 11:40:09 via iOS
  • 1
@Eksagnem kiszka rumuńska hejtowałaby nawet swoje ukochane dark solusy jakby widzowie tego oczekiwali
  • Odpowiedz
ZupaPomidorowa69
ZupaPomidorowa69
06.10.2025, 11:03:58
  • 7
Tak, chcą mnie wydymać na pieniążki przez moją nostalgie i tak, wydymają mnie
Jedyna rzecz w świecie gier na jaką czekam xD

#konsole #playstation #gry
ZupaPomidorowa69 - Tak, chcą mnie wydymać na pieniążki przez moją nostalgie i tak, wy...

źródło: 1000088601

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 06.10.2025, 11:34:33 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 04.10.2025, 00:12:13
  • 2
no i cyk, kolejna do kolekcji
#gry
Kidd_Slave - no i cyk, kolejna do kolekcji 
 #gry

źródło: 20251003225250_1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JatuArmy
JatuArmy
04.10.2025, 00:29:56 via Wykop
  • 2
@Kidd_Slave: Call of Juarez: Gunslinger, druga gra którą platynowałem bo tak mi się podobała. Wspaniała produkcja, polecam każdemu kto nie ogrywał.
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
03.10.2025, 09:50:22
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 03.10.2025, 17:05:32 via iOS
  • 2
@greedy_critic ale rozmyta ta grafika xD
  • Odpowiedz
Styline
Styline
01.10.2025, 06:31:59
  • 0
27 lat i człowiek z nudów zaczął grać w tego całego lola xD Ciekawe jaka range wbije nim wywale to z dysku

#gry #leagueoflegends
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 01.10.2025, 11:02:19 via iOS
  • 0
@Styline ciekawe czy zdążysz wbić 30 lvl zanim usuniesz, chyba że to usunęli
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
29.09.2025, 16:07:31
  • 2
Często widzę narzekanie przy niektórych grach, że wyglądają jak w 2020 - jako wady oczywiście ale osobiście dla mnie takie gry jak RDR2, Cyberpunk, GTA 6(fragmenty zwiastunu) czy nawet Wiedźmin albo KCD2 wyglądają idealnie jak na gry i nie widzę potrzeby aby na siłę iść w coraz to bardziej realistyczną grafike

#gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 29.09.2025, 20:24:39 via iOS
  • 0
@Farezowsky szkoda że wymagania rosną i rosną
  • Odpowiedz
Krisgal10
Krisgal10
29.09.2025, 17:05:13
  • 5
Rozpoczęła się jesienna wyprzedaż na Steamie. Potrwa do 6 października do godziny 19:00. Co zamierzacie kupić?

#steam #gry #promocje
Krisgal10 - Rozpoczęła się jesienna wyprzedaż na Steamie. Potrwa do 6 października do...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 29.09.2025, 20:05:32 via iOS
  • 0
@Krisgal10 baldurs gate 3
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
29.09.2025, 17:52:05
  • 2
Dość skromnie, jak na ten moment. Tylko 3 gry kupione.
#steam #gry #chwalesie
kluha666 - Dość skromnie, jak na ten moment. Tylko 3 gry kupione. 
#steam #gry #chwal...

źródło: 1000010871

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 29.09.2025, 20:04:21 via iOS
  • 1
@kluha666 ile masz gier w bibliotece na ten moment?
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 26.09.2025, 21:21:38
  • 0
da się jakoś legitnie opylić skiny/skrzynki za kasę poza steam?
#csgo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reason7322
Reason7322
26.09.2025, 22:50:12 via Wykop
  • 0
@Kidd_Slave: ja sprzedałem swoje na skinbid.com

strona wymaga potwierdzenia tożsamości (KYC), pieniądze miałem na koncie bankowym w ciągu trzech dni roboczych
  • Odpowiedz
Kernwaffe
Kernwaffe
27.09.2025, 06:49:34 via Wykop
  • 0
@Kidd_Slave: csfloat, ale valve wprowadziło możliwość odzyskiwania skinów w ciągu 7 dni, więc trzeba czekać tydzień aż zatwierdzą sprzedaż, że nikt nie cofnął sobie skinów i wtedy uwolnią dopiero kasę do wypłaty
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 25.09.2025, 18:11:22
  • 0
ale mam pełne gacie jak w to gram, normalnie mogę sobie pozwolić na sesje po max 2h bo już stres mnie za bardzo dojeżdża

#gry
Kidd_Slave - ale mam pełne gacie jak w to gram, normalnie mogę sobie pozwolić na sesj...

źródło: 20250917005751_1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave
Autor
25.09.2025, 18:44:23 via Wykop
  • 0
@asdeusz-konopielka: resident evil village
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave
Autor
26.09.2025, 08:37:14 via iOS
  • 1
@7uras pełna zgoda, że zamek był króciutki. Mnie przytłoczyła sekcja związana z drugim bossem, ale to nie będę spojlerowal
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
19.09.2025, 14:06:46
  • 0
A co to się stało capconowi, że doda napisy PL do najnowszego rezydenta? Bo village i re4 ich nie miały. Czyżby sobie policzyli, że jednak wydanie w polskiej wersji językowej zwiększy sprzedaż? #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 19.09.2025, 20:08:15 via iOS
  • 0
@_TiniMini_ odkryli że Ai może tłumaczyć pliki tekstowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tojapaweu
tojapaweu
19.09.2025, 17:42:41
  • 0
Od dobrych 2 lat PS5 stoi i się kurzy. Dziś postanowiłem odpalić i w coś pograć. Kupiłem PS Plusa i zastanawiam się co odpalić?

Wstyd się przyznać ale nigdy nie grałem w The Last of us. Warto? Raczej jestem nudziarzem jeśli chodzi o konsole - Fify, Spidermany, GOW, Uncharted i to chyba tyle. W nic raczej więcej nie grałem.

#ps5 #playstation #playstation5 #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 19.09.2025, 20:07:04 via iOS
  • 0
@tojapaweu nudne, powtarzalne i liniowe ale jeśli w ogóle nie znasz uniwersum i fabuły, to może cię zaciekawić
  • Odpowiedz
retronom
retronom
18.09.2025, 20:50:42
  • 4
Jak to gdzie? Na Regis III
Jaka to jest piękna przygoda.
The Invincible od 11bit studios, na podstawie powieści Lema
Dostępna w ps plus

#gry
retronom - Jak to gdzie? Na Regis III
Jaka to jest piękna przygoda.
The Invincible od...

źródło: 20240112210824_1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 19.09.2025, 00:40:44 via iOS
  • 0
@retronom dla mnie była dosyć nudna, z tego co pamietam to nie miała żadnych dodatkowych mechanik poza chodzeniem i większych wyborów/rozgałęzień
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 19
  • Strona 8 z 19
  • >
  • beke z was mam siusiaczki

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.10.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.11.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking