Jakie są wasze najbardziej pamiętne wspomnienia z grami? Coś co pomimo upływu lat macie dość wyraźnie w pamięci.
Ja mam dwa:
1. Pierwszy wypad do górniczej doliny w drugim gothicu. Nie grałem w jedynkę, więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Zaskoczyło mnie to, że po przejściu na nową mapę jest bardzo ciemno i bardzo przestraszyły mnie pierwsze spotkane orki. Natomiast przy gornitwie do taranu i ucieczce przed całą chmarą orków to już
Ja mam dwa:
1. Pierwszy wypad do górniczej doliny w drugim gothicu. Nie grałem w jedynkę, więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Zaskoczyło mnie to, że po przejściu na nową mapę jest bardzo ciemno i bardzo przestraszyły mnie pierwsze spotkane orki. Natomiast przy gornitwie do taranu i ucieczce przed całą chmarą orków to już

















#komputery #kartygraficzne