Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kidd_Slave

Kidd_Slave

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10219
  • Znaleziska 307
  • Mikroblog 9912
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 21
Kidd_Slave
Kidd_Slave 25.02.2025, 18:29:38
  • 1
Podsumowując premierę, dostaliśmy karty które:
- nie wiadomo czy istnieją, bo ich podaż jest równa "trochę - 1";
- mają brakujące jednostki ROP;
- nie mają obsługi PhysX;
- nie mają pomiaru temperatury na hotspocie;
- prezentują zerowy postęp w rasterze;
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonus
bonus
25.02.2025, 18:41:54 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 06.02.2025, 18:28:26
  • 0
Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji grać w serię bioshock albo mafia, to dziś na steam są fajne przeceny na zestawy (po. ok 5 dych)
#gry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 05.02.2025, 21:03:46
  • 12
bardzo mnie cieszy opcjonalny wątek homoseksualny, jak dobrze rozumiem to ten cały ptaszek jest szlachcicem a szlachtę trzeba p-------ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #kingdomcomedeliverance
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theicecold
theicecold
05.02.2025, 21:17:06 via Wykop
  • 1
a szlachtę trzeba p-------ć


@Kidd_Slave: baza
  • Odpowiedz
RandomowyTyp
RandomowyTyp
RandomowyTyp
06.02.2025, 12:00:30 via Wykop
  • 0
@Kidd_Slave: a skąd wiesz czy to nie on ciebie będzie p-------ł?
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 21.12.2024, 23:14:35
  • 2
tu musi być furry żeby araby se zrobiły trylogię
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 21.12.2024, 22:40:56
  • 1
JAZDA BRYTOLU
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 08.12.2024, 19:58:05
  • 0
Czy ktoś z was próbował wykorzystywać puzzle jak picrel jako podkładka pod krzesło do kompa? Zastanawiam się czy ma to jakikolwiek sens
#komputery
Kidd_Slave - Czy ktoś z was próbował wykorzystywać puzzle jak picrel jako podkładka p...

źródło: 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebastianEnriqueAlvarez
SebastianEnriqueAlvarez
08.12.2024, 20:04:35 via Wykop
  • 5
@Kidd_Slave: gościu problemem rysujących się paneli podłóg są uwaga takie kółka zamiast takich kółek
te kałczukowe po prawej jeźdzą jak p------e ale dlatego własnie że nie mają oporu nie rysują jak te lewe gówna, które mnie mocno w-------y. Po całym pomieszczeniu sobie jedziesz przy lekkim odepchnięciu. Ważne tylko średnica tego bolca
SebastianEnriqueAlvarez - @Kidd_Slave: gościu problemem rysujących się paneli podłóg ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
08.12.2024, 20:09:21 via Android
  • 3
@Kidd_Slave jesli to te piankowe to nie, są takie floorclicki do garazu, twarde takie dadzą rade ale... Są takie podkładki pod krzesła po co kombinowac?
xyzxyz - @KiddSlave jesli to te piankowe to nie, są takie floorclicki do garazu, twar...

źródło: MATA-OCHRONNA-PODKLADKA-pod-FOTEL-krzeslo-140x100

Pobierz
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 04.12.2024, 19:25:24
  • 0
Mam do sprzedania antyki:
DDR3 - 8 GB (2x4) 1600 MHZC9 Corsair
MSI Z87-G43 Gaming
I5 4590
GTX 1060 3gb windforce oc

Części
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 19.11.2024, 14:17:27
  • 17
I tak chciałem inwestować long term #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 19.11.2024, 13:56:05
  • 0
Czy ktoś może mi wytłumacz co tutaj się dzieje z tym wykresem? Z góry dziękuję #gielda
Kidd_Slave - Czy ktoś może mi wytłumacz co tutaj się dzieje z tym wykresem? Z góry dz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy
19.11.2024, 17:30:14 via Wykop
  • 1
@grosicky: Takie coś aktywuje stop lossa ?
  • Odpowiedz
grosicky
grosicky
19.11.2024, 17:42:44 via Wykop
  • 2
@cacyyy: Nie wiem szczerze mówiąc, po xtb różnych rzeczy można się spowdziewać. Ale to sie dzieje tylko na niektórych etfach i chyba tylko tych co płacą dywidendy.
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 11.11.2024, 18:33:24
  • 2
Gdzie śledzicie dywidendy dla polskich spółek? Próbowałem w google sheets, ale zdaje się, że program nie ma niektórych podmiotów i formuły mi nie działają.
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....1
konto usunięte 11.11.2024, 18:57:38 via Wykop
  • 4
@Kidd_Slave: myfund najlepiej
  • Odpowiedz
BessaEnjoyer
BessaEnjoyer
BessaEnjoyer
11.11.2024, 20:11:31 via Wykop
  • 4
@Kidd_Slave: jeżeli przez śledzić masz na myśli dowiedzieć się kiedy jaka spółka ogłosiła wypłatę dywidendy to tutaj: https://strefainwestorow.pl/dane/dywidendy/2024 .
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.10.2024, 22:57:23
  • 0
Hej,

Szukam lampy pierścieniowej dla osoby bawiącej się z nagrywaniem (makijaże, recenzje perfum i inne) i nie mam pojęcia na co się zdecydować. Budżet 300-400 zł, będę wdzięczny za wasze typy.

Jeżeli chodzi o potencjalne wymogi, to wolałbym żeby w zestawie był już statyw i żeby lampa miała miejsce do mocowania telefonu.

#lampy #tiktok #nagrywanie #oswietlenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 25.10.2024, 08:24:07
  • 0
Czy ludzi p------o, używane części na olx są w cenach porównywalnych lub wyższych niż nowe w sklepach (╯︵╰,)#komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moglesznamizjednejwazy
moglesznamizjednejwazy
25.10.2024, 08:27:02 via Android
  • 0
@Kidd_Slave to kup ze sklepu where problem
  • Odpowiedz
B.....l
B.....l
konto usunięte 25.10.2024, 08:31:36 via Wykop
  • 3
@moglesznamizjednejwazy: ale chłop po to chciał kupić na olx żeby było taniej. A okazało się że nie ma alternatywy.
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 10.10.2024, 19:38:26
  • 0
Hej,

Szukam telewizora do 5k lub odrobinę więcej jeżeli warto dopłacać. Telewizor musi mieć ambilight i 55 cali lub więcej oraz możliwość montażu na ścianie, będę go wykorzystywał do oglądania filmów/anime i sporadycznie do gier.

Moją uwagę przykuły te modele:

PHILIPS
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric
10.10.2024, 19:51:53 via iOS
  • 1
@Kidd_Slave odrazu odpuść 55, bierz 65 i więcej. Mialem ten sam dylemat i dobrze ze wziąłem 65 bo jest ekstra a teraz i wiecej bym chcial. Też philips mam philipsa 65 ambilight leda
  • Odpowiedz
rybeczka
rybeczka
10.10.2024, 20:31:14 via Wykop
  • 1
@Kidd_Slave: #nieelektronika -> #elektronikauzytkowa
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 08.10.2024, 16:34:06
  • 0
Siema,

Doradźcie proszę czy macie jakiś sprawdzony punkt w #trojmiasto #gdansk ,który zajmuje się naprawą kolumn do grania muzyki (nie wiem o nich nic poza tym, że ich marka to altus).

Zastanawiałem się jeszcze nad renowacja ich obudów (drewno). Da radę poprawić ryski i braki w lakierze/farbie bez specyficznych narzędzi za krocie?

#glosniki #audio
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4833478
4833478
08.10.2024, 18:42:34 via Wykop
  • 0
@Kidd_Slave: A co jest w nich zepsute? Może dodaj tag #elektronikadiy dla zasięgu, myślę, że nikt się nie obrazi.
  • Odpowiedz
Biuakke
Biuakke
09.10.2024, 16:49:20 via Wykop
  • 0
@Kidd_Slave: Głośniki mogę ci naprawić(pewnie do regeneracji albo wymiany zawieszenia) mieszkam niedaleko gdańska (38km)
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 12.09.2024, 06:28:41
  • 1
W ciągu pół roku zrobicie z nich prawdziwych celebrytów, beka #frajerzyzmlm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 21.08.2024, 06:47:07
  • 4
Właśnie osralem się na miętowo. Potrzebowałem trochę gotówki, więc zleciłem wypłatę z konta USD w xtb. Zleciłem wypłacenie 147,5 USD a na konto otrzymałem 110,8 USD. Konsultant na czacie xtb twierdzi że możliwość optymalizacji kosztu wypłaty nie istnieje, ale czytając stare wpisy znalazłem że m.in. Konto w PEKAO ogranicza koszt przelewu. Doradzicie Mirki jak optymalnie wypłacacie dolary z xtb? #gielda #xtb
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
21.08.2024, 06:49:09 via Wykop
  • 19
@Kidd_Slave: jest dokładnie tak jak napisałeś, na konto w pekao dostałbyś cala kwotę, dałes się wyruchac ale te 40 dolarów to nie duża cena za taką lekcję, pomysl ze niektórzy wypłacają 200k dolarów i im zabierają niezłą kwotę xD może tez wymienić dolary na pln i wypłacić pln
  • Odpowiedz
LimboNoir
LimboNoir
21.08.2024, 06:56:19 via Wykop
  • 11
@Jamniki2: doradziłeś mu żeby sobie wymienił pieniądze z USD na PLN w ramach XTB jak rozumiem i póżniej wypłacił, to Ci napisałem, że regulamin XTB tego zabrania i tyle
@mapache: nie słuchaj tego debila. Na XTB możesz przewalutować pieniądze tylko jeśli chcesz otworzyć nowe zlecenie
LimboNoir - @Jamniki2: doradziłeś mu żeby sobie wymienił pieniądze z USD na PLN w ram...

źródło: Screenshot_21-8-2024_9131_xstation5.xtb.com

Pobierz
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 18.08.2024, 11:36:49
  • 2
Jak poznać siebie? skąd wiedzieć czego się chce i do czego dążyć?

Jeżeli macie jakąkolwiek literaturę która porusza powyższe, to będę wdzięczny za polecenia.

#depresja #literatura #filozofia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chmurka17
Chmurka17
Chmurka17
18.08.2024, 11:41:04 via Wykop
  • 1
@Kidd_Slave: Myślę, że literatura może tu nie pomóc... Ja sam miałem zawsze #!$%@? na punkcie czytania self-help books/psychologicznych itd., i ogólnie... nic z tego nie wynika. Serio.

Ogólnie, fajnie jest poczytać i zdobyć ten inny punkt widzenia, bo to rozwija. Ale finalnie tylko i wyłącznie to co robisz ma znaczenie. Czyli bezpośrednia AKCJA.

Próbowanie, i szukanie... Nadal czuję się zagubiony tak jak czułem, ale zacząłem przez ostatni rok robić rzeczy
  • Odpowiedz
S.....n
konto usunięte 18.08.2024, 11:42:44 via Wykop
  • 3
@Kidd_Slave: Ja np. chcę nie pracować i nie wiem jak to zrobić, żeby jeszcze mieć przy tym kasę.
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 14.08.2024, 10:50:49
  • 0
Czy istnieje jakiś sposób żeby wzmocnić sygnał Bluetooth? Mam słuchawki bezprzewodowe, które chciałbym używać w całym domu, chciałbym też w przyszlosci mieć jakiś soundbar/glosnik, który byłby w innym pomieszczeniu połączony z kompem #komputery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 05.08.2024, 13:21:41
  • 0
Czy jest jakiś wykopkowy discord? Pooglądałbym z kimś to otwarcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IkdapS_
IkdapS_
IkdapS_
05.08.2024, 13:23:04 via Wypiek
  • 1
@Kidd_Slave taktyk
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 05.08.2024, 10:59:13
  • 0
Dziś test słabych dłoni( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
  • Strona 14 z 19
  • >
  • beke z was mam siusiaczki

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.10.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.11.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking