Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Just_happy

Just_happy

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 102
  • Znaleziska 48
  • Mikroblog 54
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

644

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:27:09
  • 244
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
Just_happy
Just_happy 13 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 19
Just_happy

źródło: 20984

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

24

Kupił Poloneza z 1988 r. i pozwał sprzedawcę z tytułu rękojmi.

Kupił Poloneza z 1988 r. i pozwał sprzedawcę z tytułu rękojmi.

Kupujący twierdził, że samochód posiadał wadę fizyczną związaną z silnikiem. Problemem miało być przede wszystkim niskie ciśnienie oleju, które według jego argumentacji wskazywało na poważniejsze uszkodzenia jednostki napędowej.

epicentrum_chaosu
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 16:38:44
  • 24
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    samochody
Just_happy
Just_happy 15 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@kepak: Czy Bratysława jest cywilizowana wystarczająco?
kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
15 godz. i 19 min temu
  • 0
Czy wy też odmawiacie prawa albo parafrazę ceremonialną przed zabiciem komara?
W imieniu Polski ludowej skazuje cię na śmierć j----a mucho
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 15 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@kondonowiczwojciech: najpierw pytam czy czyta biblie, a potem cytuje Ezekiela 25:17
  • Odpowiedz

401

Wstrząsające odkrycie w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem. Płody na budowie.

Wstrząsające odkrycie w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem. Płody na budowie.

W Lutoryżu pod Rzeszowem dokonano makabrycznego znaleziska. Pracownik budowy miał natknąć się na zakopane w ziemi płody. Informację potwierdziliśmy nieoficjalnie w służbach. Jak wynika z naszych ustaleń, poprzednią właścicielką posesji była patomorfolożka.

DziendobryMireczku
z
tvn24.pl
dodany: 11.06.2026, 21:22:43
  • 118
  • #
    zbrodnia
  • #
    polska
  • #
    rzeszow
  • #
    podkarpacie
Just_happy
Just_happy 12.06.2026, 20:20:40 via Wykop
  • 0
@CzeczenCzeczenski: no i namówił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ottis
ottis
12.06.2026, 19:25:55
  • 53
Kupowałem SpaceX po 641 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 690 tys zł... Jestem na ten moment ponad 500 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi z X. Szczególnie zależy mi na osobach które kupowały 12 czerwca i 15 czerwca 2026 tak jak ja. Chce złożyć pozew zbiorowy i dojechać s-------a. Piszcie na pw. Nie daruje mu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 12.06.2026, 19:33:33 via Wykop
  • 2
@tech1123: o Chryste ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
11.06.2026, 10:06:55
  • 1
a pamiętacie jak razem z #ukraina organizowaliśmy euro 2012? I pamiętacie jaka była przepaść mecze w polsce vs mecze na ukrainie?

#mecz #pilkanozna #polska #euro
pearl_jamik - a pamiętacie jak razem z #ukraina organizowaliśmy euro 2012? I pamiętac...

źródło: 15899_mapa-polski-i-ukrainy-na-euro-2012

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 11.06.2026, 10:13:00 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: na czyją korzyść?
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
11.06.2026, 10:08:26
  • 18
#przegryw
xvlk - #przegryw

źródło: 708333399_1001379619112415_1676258244121132906_n

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 11.06.2026, 10:11:41 via Wykop
  • 9
@xvlk: koniński kockodan
  • Odpowiedz

20

RollsRoyce testuje wodorowy silnik odrzutowy. Lotnictwo szykuje rewolucję

RollsRoyce testuje wodorowy silnik odrzutowy. Lotnictwo szykuje rewolucję

RollsRoyce zakończył testy wodorowego silnika odrzutowego, który spala ciekły wodór zamiast paliwa lotniczego. Napęd ma umożliwić loty bez emisji CO2 i pracować w ekstremalnie niskich temperaturach. To krok w stronę zeroemisyjnych samolotów pasażerskich nowej generacji.

Nick7C5
z
chip.pl
dodany: 05.06.2026, 11:37:13
  • 21
  • #
    lotnictwo
  • #
    wodor
  • #
    silniki
  • #
    technologia
  • #
    rollsroyce
  • #
    samoloty
Just_happy
Just_happy 06.06.2026, 10:46:06 via Wykop
  • -1
Czy paliwo wodorowe potrafi roztopić stalowe belki?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

515

Kraków świętował spokojnie. Paryż stabilnie płonął

Kraków świętował spokojnie. Paryż stabilnie płonął

Po wielkich piłkarskich triumfach kibice wychodzą na ulice. Ale nie wszędzie to samo oznacza. Paryż: zwycięstwo i zamieszki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kr24.pl
dodany: 01.06.2026, 07:42:30
  • 101
  • #
    krakow
  • #
    francja
  • #
    pilkanozna
Just_happy
Just_happy 01.06.2026, 08:40:16 via Wykop
  • -20
Doskonale porównanie, zwycięstwo ligii mistrzow vs awans do ekstraklasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Just_happy
Just_happy 01.06.2026, 17:00:43 via Wykop
  • 0
@djtartini1: nie, nie masz zgody na palenie miasta. Po prostu skala większą, a tym samym szansa, ze trafi sie więcej patoli.
Just_happy
Just_happy 01.06.2026, 17:01:45 via Wykop
  • 0
@Serghio: no nie wiem, na 11 listopada potrafi byc gorąco w Warszawie.
Just_happy
Just_happy 01.06.2026, 17:18:21 via Wykop
  • 0
@Ksenofobiusz: a to tylko dzięki ok. 10 tys funkcjonariuszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym napialem "potrafi", co nie oznacza regularności.
Just_happy
Just_happy 02.06.2026, 10:55:22 via Wykop
  • 1
@igreks: Jeśli to Francja wygra, to jest taka szansa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Erimar
Erimar
31.05.2026, 18:05:43
  • 9
#mecz na meczu a gdzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Erimar - #mecz na meczu a gdzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_7704

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 31.05.2026, 18:09:02 via Wykop
  • 0
@Erimar: fyst, z kim Polonia Bytom gra?
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
30.05.2026, 13:22:36
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 30.05.2026, 13:29:05 via Wykop
  • 56
@SlowSnake: problem polega na tym, ze żadna laska do niego nie napisze nigdy. W odwrotnej sytuacji bedzie przynajmniej kilkunastu chętnych
  • Odpowiedz

5

To najmniejsze miasto z tramwajami w Polsce. Składy jeżdżą jego ulicami 127 lat

To najmniejsze miasto z tramwajami w Polsce. Składy jeżdżą jego ulicami 127 lat

Dla wielu to spore zaskoczenie, ponieważ miejscowość liczy około 86 tysięcy mieszkańców. Mimo to tramwaj wciąż pozostaje ważnym środkiem transportu.

Poludnik20
z
g.pl
dodany: 26.05.2026, 16:37:49
  • 7
  • #
    zbiorkom
  • #
    transportpubliczny
  • #
    grudziadz
  • #
    kujawskopomorskie
Just_happy
Just_happy 27.05.2026, 07:15:55 via Wykop
  • -1
Grudziądz 57 km2, Świętochłowice 13 km2 ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Just_happy
Just_happy 29.05.2026, 19:39:16 via Wykop
  • 0
@mrsopelek: Tytuł nic nie mowi o samodzielnej sieci tramwajowej. Wskazuje na samo "posiadanie". Sam tekst tez jest bez sensu gdzie to niby przyjezdni sa zaskoczeni jedna linia tramwajową w "tak małym miescie", gdzie powiechrznię można porównać do Myslowic czy Bytomia, a populację do Chorzowa.
tomwick55
tomwick55
28.05.2026, 19:22:55
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 28.05.2026, 19:25:23 via Wykop
  • 3
@tomwick55: wyczesana historia, wodzu!
  • Odpowiedz
MacronT1000
MacronT1000
28.05.2026, 12:45:44
  • 5
MacronT1000

źródło: 1000048198

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 28.05.2026, 12:59:12 via Wykop
  • 3
@MacronT1000: mmmhmmmm, this is a testy burger
  • Odpowiedz
jarzynka
jarzynka
27.05.2026, 20:36:40
  • 0
#modadamska o co chodzi z tą moda na 5 rozmiarów za duży garnitur? Jeszcze kilka lat temu byłoby to wyśmiane ze garnitur po starym z lat 90 a teraz nagle zachwyty nad za dużym garniturem.
jarzynka - #modadamska o co chodzi z tą moda na 5 rozmiarów za duży garnitur? Jeszcze...

źródło: 1000111171

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 27.05.2026, 20:56:10 via Wykop
  • 0
@jarzynka: ale sie znasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Just_happy - @jarzynka: ale sie znasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: 20247

Pobierz
  • Odpowiedz
latajacy_napletek
latajacy_napletek
27.05.2026, 20:42:27
  • 6
A se siedzę

#przegryw
latajacy_napletek - A se siedzę

#przegryw

źródło: 013ceda978e88c1038d3604d319e540c3765a3d8885459e54471cd4cda438ab9

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 27.05.2026, 20:50:13 via Wykop
  • 4
@Mr_3nKi_: urwanie głowy.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
20.05.2026, 07:15:24
  • 32
Byłem wczoraj na gastroskopii. Normalnie typiara zakłada mi jakiś homonto na mordę i bez pardonu pakuje rurę do ryja, a ja tam leżę zesrany jak przed maturą, łzy w oczach, odruchy jak karp w wannie. W międzyczasie one sobie na luzie gadają o studiach podyplomowych i gdzie lecą na wakacje, jakby właśnie nie transmitowały na żywo prosto z mojego przełyku. Na koniec mnie pochwaliła że byłem dzielny jak na pierwszy raz i
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 20.05.2026, 07:22:27 via Wykop
  • 28
@Wojciech_Skupien: wygrałeś planując taktycznie kolejność badań
  • Odpowiedz
zukennuken
zukennuken
zukennuken
19.05.2026, 03:47:38
  • 0
#muzyka #gitara
p------a sprawa mircy i mircownice. dostalem gitare elektryczna, przez przypadek wpadlem tez w posiadanie kabla do gry rocksmith. czy 36 letni debil da rade z tym zestawem nauczyc sie grac na gitarze jesli nigdy wczesniej nic nie gral? absolutne 0 doswiadczenia. czy to dobra droga do nauki? guitar hero n---------m jak dziki, bardzo lubilem w to grac, ale tutaj sprawa wydaje sie nieco bardziej skomplikowana :P
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_happy
Just_happy 19.05.2026, 03:52:59 via Wykop
  • 0
@zukennuken: a czemu miałbyś nie? Co niby stoi na przeszkodzie?
  • Odpowiedz

319

Otwórz drzwi Panu rybie

Otwórz drzwi Panu rybie

W Holandii jest taka śluza, przez którą ryby w tarle muszą przepłynąć, ale trzeba im ją otworzyć. I tutaj wasze zadanie. Gdy zobaczycie gościa przy drzwiach dajecie znać obsłudze na miejscu że trzeba rybę przepuścić przez śluzę. Taka nietypowa ciekawostka z Holandii

WOiOwnik
z
visdeurbel.nl
dodany: 17.05.2026, 22:03:52
  • 55
  • #
    holandia
  • #
    niderlandy
  • #
    kamera
  • #
    sluza
  • #
    srodowisko
Just_happy
Just_happy 18.05.2026, 10:09:03 via Wykop
  • 80
Chyba musi byc jakaś opcja przesiewu zgłoszeń, bo jestem pewien, ze dzwonek n--------a 24h
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking