Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jitsu
Jitsu

Jitsu

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3327
  • Znaleziska 2167
  • Mikroblog 1160
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
tomon69
tomon69
16.05.2018, 15:47:55 via iOS
  • 3
Mirki, jest taka sprawa

Jest możliwe, żeby puścić w iPhone muzykę tak, aby urządzenie głośnomówiące (mercedes w204) odbierało to jako połączenie? Konkretniej, mam telefon połączony z samochodem lecz da się tam tylko rozmawiać na głośnomówiącym i także z siri - poszukuje apki albo czegoś żeby puścić muzykę i żeby auto rozpoznawało to jak połączenie

#mercedes #ios #elektronika #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 17.05.2018, 10:38:53
  • 0
@tomon69: Jak masz budżet to wywal w p---u ten zestaw multimedialny i kup np. coś takiego : https://www.aliexpress.com/item/LJDA-Auto-Radio-Android-8-0-Car-DVD-Player-for-Mercedes-Benz-C200-C180-W204-2007/32849356193.html?spm=2114.search0104.3.95.4cb76606YjZUaC&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10152_10151_10065_10068_10344_10342_10343_10340_10341_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10301_10059_308_100031_10103_10624_10623_10622_10621_10620,searchweb201603_25,ppcSwitch_7&algo_expid=e89421a5-366c-4242-857f-35a17f9aaecd-14&algo_pvid=e89421a5-366c-4242-857f-35a17f9aaecd&priceBeautifyAB=0

Wtedy robisz co chcesz. Muzyka bezpośrednio z samochodu (spotify, youtube), po bluetooth, po kablu, z karty sd. Jak wolisz.
  • Odpowiedz
M1KNG
M1KNG
19.03.2018, 21:52:03
  • 1
siema Wykop, potrzebuje takiego w miarę dobrego i taniego najlepiej adaptera mp3 do auta :D jak znacie lub posiadacie jakieś fajne to napiszcie lub podlinkujcie :) z góry dziękuję <3
#car #akcesoria #samochody #adapter
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 20.03.2018, 09:19:10
  • 0
@M1KNG: Czym jest "adapter mp3 do auta". Odtwarzacz mp3 wpinany w wyjście aux, transmiter FM? Jeśli chodzi o "cokolwiek co odtwarza mp3" to polecam transmiter FM roidmi - http://allegro.pl/xiaomi-roidmi-3s-transmiter-fm-bluetooth-ladowarka-i7159562188.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ZjE5YTQ0YzUtOWM3Yi00NGQxLTlhZWItODFmMjFhNzc0ZDk0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=6ffcc2e5-c402-4f05-b5db-a012249077cd
  • Odpowiedz
Jitsu
Jitsu
Jitsu 20.03.2018, 21:09:03
  • 0
Odtwarza z telefonu przez bluetooth. Jeśli potrzebujesz coś co odtworzy z pendrive to szukaj innego. Wpisz "transmiter FM".

Działa to tak że nadaje muzykę czy inne audio (np. rozmowę telefoniczną) jako sygnał FM, czyli nasze radio. Mówi ci na jakiej częstotliwości nadaje, ty nastrajasz na nią radio i już.
  • Odpowiedz
wrth
wrth
09.03.2018, 23:45:34
  • 1
Mirki, co sądzicie o C klasie W203? Rocznik 2002, 1.8 benzyna z kompresorem.
Znalazlem chyba całkiem spoko egzemplarz, ale na co powinno się uważać przy tym modelu?


#motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 10.03.2018, 01:54:29
  • 1
@wrth: Przedlift, koszmarny gruz. Blacha jest w---------a przez rdzę w tempie astronomicznym.
Generalnie C klasa ma trochę problemów, ale tutaj masz do czynienia ze starszym silnikiem, który potencjalnie ma ich jeszcze więcej.

Nie poleciłbym nikomu C klasy sprzed 2004. Co innego po pierwszym lifcie.
  • Odpowiedz
Jitsu
Jitsu
Jitsu 10.03.2018, 11:34:50
  • 0
@wrth: Mam odblokowany ;p
  • Odpowiedz
kmds
kmds
08.03.2018, 18:15:22
  • 2
#motoryzacja

#szukamauta

Co usunąć, co dopisać do poniższej listy? (najbardziej mnie interesuję czy nie zamieściłem na swojej liście jakiejś miny której warto unikać, oraz jakie silniki do wybranych modeli są najlepszym wyborem)

Kryteria:
kmds - #motoryzacja 

#szukamauta

Co usunąć, co dopisać do poniższej listy? (naj...

źródło: comment_WXpiCzAJ2vE9qJ6amzENQlEm2oYw6ley.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 10.03.2018, 02:20:49
  • 0
@kmds: Bierz w203 sport coupe w wersji C200 i wyżej po 2004 roku. Auto fantastycznie się prowadzi, i nie j---e ponad miarę.
Pali trochę więcej, głównie przez kompresor, ale na nim w sumie większość frajdy w tym samochodzie polega.

Obawiam się tylko że do 17tyś nie kupisz żadnego w203 po 2004. A wszystkie przed 2004 są już przeżarte na wylot przez rdzę. Ten pierwszy lift naprawia problem gnijącej blachy.
Jesli
  • Odpowiedz
RonaldReaganPL
RonaldReaganPL
06.03.2018, 16:09:12
  • 3
Mercedes W203 Sport Coupe [polift] 2004r. 1.8K 163/192 KM. Opinie - Wady? Zalety? Orientacyjna wartość (manual/automat)? #motoryzacja #samochody #mercedes #w203
RonaldReaganPL - Mercedes W203 Sport Coupe [polift] 2004r. 1.8K 163/192 KM. Opinie - ...

źródło: comment_Rsiwy8wTIc17dn3u0A5PUifptsCU1sqt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 07.03.2018, 01:43:30
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
A.....1
A.....1
konto usunięte 04.03.2018, 14:30:57
  • 2
#motoryzacja #samochody #opony #pytanie

Polecicie opony w rozmiarze 190/60R15. Cena do 250 pln/szt.

Zastanawiam się nad Uniroyal Rain Expert 3.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 04.03.2018, 17:23:54
  • 0
@Armo11: Mam 205 rain expert 3. Jedne z najlepszych opon sezonowych jakie miałem. Z czystym sumieniem polecam.
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
01.03.2018, 17:54:11
  • 40
Pozdrawiam szalonego pana który o 7 rano przy -13°C (sic!) jechał sobie skuterkiem przez szklarnie xD #motocykle #niewiemjaktootagowac #zima
RolnikSamWdolinie - Pozdrawiam szalonego pana który o 7 rano przy -13°C (sic!) jechał...

źródło: comment_Y6YLih2gyQ99IK4eBXJmzYfpb6n90KzY.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 02.03.2018, 00:38:03
  • 1
@Bulka_kajzerka: Dostawcy pizzy na środkowym pasie o godzinie 19:00 na środku S8 tuż przed wisłą jadący kiblem 80km/h? Nie powiem że codziennie, ale pewnie co drugi dzien widuję.
  • Odpowiedz

1373

Polskie Drogi #111

Polskie Drogi #111

Polskie Drogi #111

Duzy_Kotlet
z
youtube.com
dodany: 01.03.2018, 09:51:45
  • 248
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
Jitsu
Jitsu
Jitsu 01.03.2018, 19:24:54
  • 0
@janekplaskacz: Codzinnie jadę tym zakrętem. To jest cud że ludzie się tam nie pozabijąją. W połowie zakrętu jest nierówność na drodze. Wystarczy za duża predkość, podbije ci koła i lecisz =]
Tam nie ma cudów. Jak za szybko wejdziesz w zakręt to nie ma ucieczki od poślizgu. Niektórzy dają go radę opanować, niektórzy nie. Dobre opony bardzo tam pomagają.

Zawsze rano patrzę czy dziś już jakiś gruz, tudzież jego resztki
Vister81
Vister81
25.02.2018, 10:30:23 via Android
  • 1
Mirki, do Hondowskiego 1.8 vtec z 260tys. Przebiegu zalać Castrol Edge Professional 5w30, Motul x-cess 5w30, x-clean 5w30 czy Valvoline Synpower 5w30?

Dzięki!
#motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 25.02.2018, 14:52:12
  • 0
@Vister81: Huh? Jaki to silnik dokładnie że do VTEC'a lejesz 5w30? To jest specyfikacja producenta?
  • Odpowiedz
Jitsu
Jitsu
Jitsu 25.02.2018, 18:54:53
  • 0
@Vister81: A kto powiedział że powinieneś lać mineralny? Kto ludziom sprzedaje te głupoty =/

Parametry oleju mają się nijak do tego czy jest to syntetyk czy pół syntetyk. Praktycznie każdy olej możesz znaleźć w wersji syntetycznej (nawet hydrokrakowanej) jak i mineralnej.
Lej syntetyk 0w-20 jak honda radzi jeśli zależy ci na silniku.
Tym bardziej że tutaj wyraźnie robisz silnikowi krzywdę, bo VTEC sterowany jest przez ciśnienie oleju i wymaga swobodnego
  • Odpowiedz
Jitsu
Jitsu
Jitsu 25.02.2018, 23:32:40
  • 1
@Vister81: Jeśli ASO leje 5w30 na sezon letni to ja bym im jak najbardziej ufał. Sam leję 5w30 motula fc clean, ale to jakby inny olej, inna marka, etc.
  • Odpowiedz
J.....x
J.....x
konto usunięte 25.02.2018, 13:33:31 via Android
  • 1
Mircy, mam samochód z napędem na tył i "szperą" i dosłownie każdy mi mówił, że zimą to nie będzie się dało tym samochodem w ogóle jeździć. Przyszła zima i na początku bardzo się bałem, jednak stopniowo zacząłem bardziej czuć samochód i nie miałem nawet raz jakiegoś niekontrolowanego poślizgu ani nic takiego, a mieszkam na wsi, więc droga często totalnie oblodzona (zasługa moich umiejętności to nie jest bo prawko mam niecały rok). Nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 25.02.2018, 14:39:42
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Niebadzlosiem
Niebadzlosiem
25.02.2018, 13:39:19
  • 1
Mirki jak to jest z tym nowym przeglądem.
Dokładniej sprawdzają ? Co jak auto mi nie przejdzie, mam jakiś czas na naprawę? Mogę próbować na innej stacji ;d? Zna ktoś jakąś lajtową stację na Śląsku :D?
#pytanie #samochody #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 25.02.2018, 14:32:45
  • 1
@Mald: @Niebadzlosiem: Ja p------e, wszystkich was powinno się wystrzelać a nie wypuszczać na drogi.
Układ hamulcowy, WYMIENIASZ, a nie liczysz że cię puszczą bez tarcz przez przegląd. Jak cię nie stać na utrzymanie samochodu w sprawności w której twój gruz nie zagraża innym na drodze, to z----------z autobusem.

Potem wielkie zdziwko że jakiś e36/fabia/gulf, czy inny strucel się w--------ł w przystanek autobusowy i nikt nie wie czemu.
  • Odpowiedz
Naddia
Naddia
22.02.2018, 16:29:16 via Android
  • 1
Pytanie z serii: kto pyta, nie błądzi ;) gdzie jest przepływomierz?
#mechanikasamochodowa #samochody #motoryzacja
Naddia - Pytanie z serii: kto pyta, nie błądzi ;) gdzie jest przepływomierz? 
#mechan...

źródło: comment_c60dksOQb0QQyXC3rPJxmHurrRoWxPmh.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 23.02.2018, 13:56:38
  • 0
@Naddia: m271, jeśli szukasz przepływki bo coś chodzi nierówno, to najpierw zainteresowałbym się dolotem z dziurą wielkości niemowlaka xD
Jitsu - @Naddia: m271, jeśli szukasz przepływki bo coś chodzi nierówno, to najpierw z...

źródło: comment_XhmALgybx3IzebBtChe51AOpbqlEojBr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jitsu
Jitsu
Jitsu 23.02.2018, 21:47:53
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jitsu
Jitsu
Jitsu 23.02.2018, 21:49:43
  • 0
@Naddia: Ewenutalnie, jak warszawa i okolice to mogę na to zerknać ;p
  • Odpowiedz
stopaotestuje
stopaotestuje
23.02.2018, 13:46:34
  • 1
Może to jeszcze nie #cupra #ateca, a zwykły #seat, ale wspominam go dość dobrze
Auto niby terenowe i 19-calowe felgi? Pomarańczowy lakier nieźle się komponuje z takimi kołami, a wcale auto nie traci na komforcie. Nie jeździłem jeszcze mniejszą Aroną lub Karoqiem, ale Ateca z benzyniakiem 1.4 TSI to rozsądny wybór - wiadomo nie jest super ekonomicznie, ale nieźle się rozpędza i jeździ.
Wada?
stopaotestuje - Może to jeszcze nie #Cupra #Ateca, a zwykły #Seat, ale wspominam go d...

źródło: comment_BDhVFZxn9rFXiwFOoVEkiMYVGHMVQKC6.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 23.02.2018, 14:02:44
  • 3
1.4 TSI to rozsądny wybór

Dla twojego mechanika na pewno xD
  • Odpowiedz

312

Nie wierzę, że stać nas na zrobienie polskiego auta. Liczby nie kłamią

Nie wierzę, że stać nas na zrobienie polskiego auta. Liczby nie kłamią

Zgodnie z zapowiedziami, rok 2019 ma być rokiem wielkiego powrotu polskiej motoryzacji. Na drogi ma wyjechać małoseryjny samochód elektryczny zbudowany od podstaw w Polsce. Zadanie równie ambitne, co nierealne, nie tylko ze względu na czas, ale...

flyingcircus
z
autokult.pl
dodany: 17.02.2018, 09:12:39
  • 255
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Jitsu
Jitsu
Jitsu 17.02.2018, 21:33:06
  • 4
@subnoise: W czasach elektronicznego wspomagania kierownicy wszystko to jest w standardzie. Ale to są lata doświadczen i badan. A w polsce jak w polsce - sklejanie PoC w garażu i próba wmówienia ludziom że to się nadaje na masową produkcję.
Jitsu
Jitsu
Jitsu 17.02.2018, 21:34:44
  • 7
@naydah: Proponuję załatwić to po polsku. Agregat prądotwórczy do bagażnika i gotowe. Elektryczny samochód z 600km zasięgu.
Jitsu
Jitsu
Jitsu 18.02.2018, 12:12:26
  • 0
@Damasweger: @piotreek88: Ironia minęła was wszystkich w drzwiach i nawet nie pomachała.
Jitsu
Jitsu
Jitsu 18.02.2018, 12:18:28
  • 1
@detomastah: Nie. Dwa błędy w dwóch zdaniach. Po pierwsze - nie każdy kupuje gotowe komponenty. Raczej mało kto kupuje gotowe komponenty. Jeśli już taka sytuacja ma miejsce to raczej jest to szrot sprzed lat na którego licencje są tak niskie że nawet może się to opłacić. Interesowałaby cię skrzynia biegów z fiata uno w 2018? Taniej już wznowić produkcję Uno xD
Po drugie: Okrutna bzdura. Do złożenia samochodu wymagane są

88

Kopanie kryptowalut utrudnia poszukiwanie śladów pozaziemskiego życia

Kopanie kryptowalut utrudnia poszukiwanie śladów pozaziemskiego życia

Badacze z SETI chcieliby rozwinąć niektóre ze swoich obserwatoriów, aby te sprawniej analizowały fale radiowe docierające na Ziemię z kosmosu. Potrzebują do tego jednak wydajnych kart graficznych, których zapasy stale wyczerpują kopacze kryptowalut.

Conowegopl
z
conowego.pl
dodany: 15.02.2018, 10:26:20
  • 48
  • #
    technologia
  • #
    kosmos
  • #
    eksploracjakomosu
  • #
    kryptowaluty
  • #
    bitcoin
  • #
    nauka
Jitsu
Jitsu
Jitsu 15.02.2018, 19:42:52
  • 3
@defoxe: Jakieś p---------e bez sensu ze strony Seti.
Istnieje waluta działająca z Seti@Home. Ba, z większością projektów na platformie BOINC ( wybieranych na zasadzie większości głosów holderów waluty ).
Jest to GRIDCOIN i polecam szczerze: http://gridcoin.us/

25

Młodzi kierowcy nie będą mogli jeździć nocą w Wielkiej Brytanii!

Młodzi kierowcy nie będą mogli jeździć nocą w Wielkiej Brytanii!

Nowe przepisy mówią, że kierowcy, którzy zdali egzamin na prawo jazdy nie będą mogli jeździć po brytyjskich drogach nocą przez dwa lata od otrzymania prawa jazdy. Zmiany w prawie mają sprawić, że mniej młodych kierowców będzie ginęło na brytyjskich drogach.

Galaktoboureko
z
polishexpress.co.uk
dodany: 12.02.2018, 08:28:12
  • 13
  • #
    uk
  • #
    anglia
  • #
    ciekawostki
  • #
    kierowcy
Jitsu
Jitsu
Jitsu 12.02.2018, 19:17:21
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 7 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.10.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking