Wpis z mikrobloga

@Naddia: to turbodiesel czy nie?
Strzelam, że to po czym jest popisane korektorem to filtr powietrza, a przepływomierz jest pewnie "za" filtrem w ukladzie. Czyli odpiąłbym tę rurę z dużym prostokątnym przyłączem, która wchodzi do filtra i szukał pod nią.
@Crea niebieski nie wie :P poza tym dlaczego miałabym sama tego nie ogarnać? ;) duża ze mnie dziewczynka już. Zresztą znalazłam zanim pojawiły się Wasze odpowiedzi :D
@Jitsu czyli jest szansa, że przepływomierz jest ok?? Pytam, bo jestem o krok od kupienia nowego. Na komputerze wyskakuje, że przepływomierz. Mechanik chyba nie zauważył tej dziury...ratuj Mirku, zanim kasę niepotrzebnie wydam
@Naddia: Posiadam ten sam silnik, tylko większy, nie ma się czego bać. Generalnie profilaktycznie skasować błąd, zakleić dziurę taśmą montażową, zobaczyć czy wywali na nowo.

Ale zanim zrobisz cokolwiek przy samej przepływce, odepnij to gniazdo które pokazał @benzdriver i sprawdź czy w środku nie ma oleju (tak, oleju!). Z przodu silnika tuż pod osłoną, przed tą rurą od dolotu powietrza masz dwa okrągłe elektromagnesy (o mniej więcej takie - http://s3.ifotos.pl/img/7JPG_eqahrha.JPG) które
@Jitsu dziękuję! Jutro będę działać. Pokażę mojemu mechanikowi kilka różnych sztuczek, wedle Twoich rad ;) niestety do Polski mam daleko, inaczej skorzystała bym z propozycji :)