Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jeloops

Jeloops

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17688
  • Znaleziska 31
  • Mikroblog 17657
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 76
  • Dodane (204)
  • Komentowane (654)
  • Plusowane (16799)
Soothsayer
Soothsayer
20.12.2021, 09:09:28
  • 15
O panie, oczekiwania były ogromne i nie zawiodłem się. Jeśli ktoś się jeszcze waha czy iść to ten film jest warty każdej złotówki. Wreszcie zajebisty film z nowej fazy MCU bo wcześniejsze to dla mnie totalne meh (nie licząc seriali).



#marvel #spiderman
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Disscord93
Disscord93
20.12.2021, 10:31:55
  • 1
@Soothsayer: tak samo myślę, super było zobaczyć trzech spiderów na ekranie i czekam na Strange'a 2 tym bardziej że reżyseruje Raimi
  • Odpowiedz
paqo
paqo
20.12.2021, 18:35:32
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ladykagami
ladykagami
27.12.2021, 18:41:14
  • 16
#spiderman #heheszki
ladykagami - #spiderman #heheszki

źródło: comment_1640630443adMPKBrBFuHfZN8YJyWAwB.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daddyissues_
daddyissues_
29.12.2021, 09:51:24
  • 0
@ladykagami: Kto to jest ta po lewej? Nie kojarzę.
  • Odpowiedz
ladykagami
ladykagami
Autor
29.12.2021, 12:12:51
  • 1
@daddyissues_: Też Gwen Stacy tylko z trylogii Raimiego. Była tylko w trójce.
  • Odpowiedz
Smacznej_Kawusi
Smacznej_Kawusi
27.12.2021, 23:43:18 via iOS
  • 11
Nooo pajęczak sztosik unikajcie spojlerów trochę dzieciństwa poczułem i feelsy.
#spiderman #nowayhome #marvel #mcu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Haqim
Haqim
29.12.2021, 06:57:32
  • 2655
Wiecie co mnie chyba najbardziej doluje? Ze w 2015 bylismy w naprawde dobrej sytuacji gospodarczej. Byl czas zeby oszczedzac na czasy kryzysu albo inwestowac na przyszlosc. Przygotowac sie. A calosc zostala r-------a na socjal i stolki dla dzialaczy partyjnych. Mielismy naprawde niezla szanse popchnac kraj do przodu. Jest mi po prostu k------o smutno.
#gorzkiezale #neuropa #gospodarka
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanteMorius
DanteMorius
29.12.2021, 06:59:12
  • 984
@Haqim: naród wybrał to ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
W.....0
konto usunięte 29.12.2021, 08:15:08
  • 561
@kubson93: więcej, prezydenckie w 2015 to były moje pierwsze wybory

Łykałem wtedy te wszystkie brednie z "niezależnych" źródeł
  • Odpowiedz
ms_chanandler_bong
ms_chanandler_bong
29.12.2021, 06:50:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4723
Z dnia nauczycielki
Właśnie dziewczynka mi się popłakała, bo chciała ode mnie kolorowankę, przepychała się, bo "dziewczynki mają pierwszeństwo", a ja odpowiedziałam "ale wszyscy jesteśmy równi" i chłopiec mógł wybrać pierwszy. Rozpacz i wzrok nienawiści.

#przedszkole #pracbaza #dzieci #rownouprawnienie
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ms_chanandler_bong
ms_chanandler_bong
Autor
29.12.2021, 06:56:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2567
@thority: niekoniecznie, codziennie staram się mówić dzieciom o tym i tak samo tłumaczę, że to nic dziwnego i nie można się śmiać z chłopaków, że bawią się lalkami czy kolorują księżniczki. Przecież dziewczynki bawią się też autami i kolorują roboty
  • Odpowiedz
cosecans
cosecans
29.12.2021, 07:02:02
  • 3112
@ms_chanandler_bong:
cosecans - @mschanandlerbong:

źródło: comment_164076132023vkRQ1UMJM96ru97XsaTq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Siemion
Siemion
Siemion
10.11.2021, 17:30:09 via iOS
  • 1361
Ciąg dalszy poniższego postu:
https://www.wykop.pl/wpis/61631457

Jechałem z Białegostoku do Kuźnicy główną drogą nr 19, zostałem zatrzymany około 5km przed Kuźnicą. W poprzek pasów stoją pachołki, za nimi kilku policjantów oraz żandarmeria. Tak to wygląda od początku wprowadzenia stanu wyjątkowego, więc już miałem przygotowany dowód osobisty. Funkcjonariusze sprawdzają czy rzeczywiście jesteśmy stąd (mam dowód wydany przez „Wójt Gminy Kuźnica” jak to już pokazywałem w ostatnim wpisie) oraz proszą o otwarcie bagażnika.

Sama miejscowość nic się
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzyszQ
SzyszQ
10.11.2021, 17:34:41 via Android
  • 347
@Siemion mówiłem, że OP jest słowny ( ͡º ͜ʖ͡º)
SzyszQ - @Siemion mówiłem, że OP jest słowny ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1636565681FcW8vcbGmn5zSa6snzRfoa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
QoTheGreat
QoTheGreat
10.11.2021, 17:37:39
  • 209
@Siemion: Słychać z domu Attention, Attention? Hałasy są uciążliwe?
  • Odpowiedz
Siemion
Siemion
Siemion
10.11.2021, 09:22:04
  • 1506
Jestem z Kuźnicy, tam się wychowałem i mieszkałem do końca gimnazjum. Teraz mieszkam w Białymstoku i po południu jadę do rodzinnego domu. Ciekawi co mnie spotka na miejscu? Relacjonować?
#bialorus
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KotekMruczus666
KotekMruczus666
10.11.2021, 09:23:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3114
@Siemion: zapewne rosół a na drugie kartofli
  • Odpowiedz
SzyszQ
SzyszQ
10.11.2021, 09:24:34 via Android
  • 1821
@Siemion Op jest z Kuźnicy, sytuacja jest tragiczna i pewnie wieciej info bedzie po 16 xD
  • Odpowiedz
roman106
roman106
10.11.2021, 20:21:07 via Android
  • 273
Mamusiu dlaczego narażasz moje zdrowie i życie wiedząc że działamy nielegalnie. #bialorus
roman106 - Mamusiu dlaczego narażasz moje zdrowie i życie wiedząc że działamy nielega...

źródło: comment_1636575667Rp4hcLoMEwIhAj0pLGO5pv.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
10.11.2021, 20:22:28
  • 87
@roman106: Przepraszam, zapomniałam przed wylotem sprawdzić jak wygląda sytuacja na miejscu. xD
  • Odpowiedz
tankowiec_lotus
tankowiec_lotus
10.11.2021, 20:23:45
  • 219
@roman106: ja to bym kciała wiedzieć czy ty niemiecki tak dobrze umisz
  • Odpowiedz
h.....m
h.....m
konto usunięte 10.11.2021, 23:53:39
  • 30
witam wszystkich ekspertów na nocnej zmianie
miejmy nadzieję, że ta noc będzie ciekawa, ale nie aż za zanadto ciekawa
mam kat A ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bialorus
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....7
M.....7
konto usunięte 10.11.2021, 23:55:46
  • 7
@happy_shroom: Witam Witam Witam
  • Odpowiedz
kukurydzapomidor
kukurydzapomidor
10.11.2021, 23:56:51
  • 11
@happy_shroom: Witam Witam Witam Witam
  • Odpowiedz
dr_gorasul
dr_gorasul
11.11.2021, 00:56:07
  • 175
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elperson
elperson
11.11.2021, 00:58:22
  • 30
@dr_gorasul: pierwsza wojna polsko - kurdyjska
  • Odpowiedz
Piskariota
Piskariota
11.11.2021, 01:00:31
  • 6
@dr_gorasul: Te światło to tagi które budzą dzienną..
  • Odpowiedz
dr_gorasul
dr_gorasul
11.11.2021, 01:01:04
  • 97
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....s
W.....s
konto usunięte 11.11.2021, 02:26:00
  • 6

Komentarz usunięty przez moderatora

p.....e
p.....e
konto usunięte 11.11.2021, 06:36:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dr_gorasul: ale się spuszczacie nad tym xd
  • Odpowiedz
bumbp
bumbp
bumbp
29.10.2021, 23:35:08
  • 7
Jakieś tam wysrywy z wykopu pisały, że w scenie "Zielone, Czerwone" old man był skanowany. No właśnie nie był i otoczenie przy nim również nie, a to dlatego aby przypadkiem go nie zastrzelić. Smaczków w serialu jest cała masa.
#squidgame
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wihajsteer
wihajsteer
29.10.2021, 23:40:37 via Android
  • 3
@SarahC kamera najeżdżała, patrzyła i ooo, emeryt rencista, jadę dalej ziuuut.
  • Odpowiedz
S.....e
S.....e
konto usunięte 29.10.2021, 23:46:14
  • 1
@bumbp: a przezyli ci wszyscy kolo dziadka? bo nie pamietam ju
  • Odpowiedz
Damianowski
Damianowski
31.08.2021, 11:02:00
  • 108
Na spotted ktoś napisał, że co to za dźwięk jakby wybuchł jakiś samochód rano XD

Okazało się, że r--------i bankomat XD

#banki #bialystok #zlodzieje #pirotechnika
Damianowski - Na spotted ktoś napisał, że co to za dźwięk jakby wybuchł jakiś samochó...

źródło: comment_1630407607SEYuqLAJNPgzNoYQioNnYX.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Damianowski
Damianowski
Autor
31.08.2021, 13:42:53
  • 7
@kroud: tak
  • Odpowiedz
abuk220
abuk220
31.08.2021, 16:55:13 via Android
  • 8
@Damianowski Nagranie z akcji już znalazło się w sieci
abuk220 - @Damianowski Nagranie z akcji już znalazło się w sieci
  • Odpowiedz
rales
rales
13.07.2021, 19:15:01
  • 1972
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
Autor
13.07.2021, 19:16:08
  • 3262
ZAPLUSUJ TEN KOMENTARZ, A ZAWOŁAM CIĘ PO MOICH KOLEJNYCH SZYBKICH RANDKACH ORAZ NAPISZĘ JAK POTOCZYŁY SIĘ MOJE DALSZE LOSY Z PANIAMI NR 1 I 2
  • Odpowiedz
stulejanusz
stulejanusz
13.07.2021, 19:24:53
  • 763
@rales
stulejanusz - @rales

źródło: comment_16262042903RUFoAZHqv9cVAJyeGIyvx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mescuda
Mescuda
10.07.2021, 07:37:10
  • 743
Mescuda

źródło: comment_16259026275UmQ325wwofzWUpNkfLztJ.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

V.....m
V.....m
konto usunięte 10.07.2021, 07:38:06
  • 293
@Mescuda: pod wpisem pewnie bagno madek, hurr durr wy nie wiecie ile utrzymanie dzieci kosztóje!!!1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
10.07.2021, 08:19:03
  • 120
@Mescuda: SEBIX i KARYNA normalna rodzina!!1
  • Odpowiedz
k.....z
k.....z
konto usunięte 10.07.2021, 01:45:48
  • 841
k.....z

źródło: comment_1625881545TrJvwaO8mXfR4OToKbxo1C.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brightsider
Brightsider
10.07.2021, 05:53:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 328
@kaifasz: i potem dziecko zostaje tym Panem Areczkiem z memów o Januszu którego można wykorzystywać bo nie ma poczucia własnej wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nowa_Zielonka_
Nowa_Zielonka_
10.07.2021, 07:07:59
  • 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
GreenTherapy
GreenTherapy
10.07.2021, 13:33:56
  • 1180
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....z
W.....z
konto usunięte 10.07.2021, 15:52:02
  • 99
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Karakatamakatula
Karakatamakatula
10.07.2021, 17:44:21
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jomahajomaso
Jomahajomaso
10.07.2021, 12:11:03 via iOS
  • 628
Jakie widzicie minusy elektrowni atomowej? Bo tak czy siak żyjemy otoczeni takimi elektrowniami. Wiec widmo skażenia odpada. #energetyka #elektrownia #atom
Jomahajomaso - Jakie widzicie minusy elektrowni atomowej? Bo tak czy siak żyjemy otoc...

źródło: comment_1625919063YQQb0DqlyIWAWsytrGk7YH.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
10.07.2021, 12:12:20 via Android
  • 1424
@Jomahajomaso że będzie odpowiadać za to pis
  • Odpowiedz
M.....o
M.....o
konto usunięte 10.07.2021, 12:12:50
  • 569
Jakie widzicie minusy elektrowni atomowej?


@Jomahajomaso: My nie widzimy zadnych, za to Niemcy dosc sporo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 841
  • Strona 1 z 841
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.08.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.12.2018

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 28.07.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking