@WielkiNos: to, że coś jest dozwolone nie oznacza, że jest pożyteczne. Niech sobie będą z kim chcą, tyko niech później same poniosą konsekwencje swoich złych decyzji.
@WielkiNos: Jaka matka pozwala 14-15 córce tak się stroić? Do czego ten świat zmierza? Z jednej strony ścigamy pedo, z drugiej strony pozwalamy by dzieci wyglądały jak hotelowe eskortki, dziewczynki do towarzystwa w men-clubie.
Sądzę, że matki tych dziewczyn są pewne zachwycone, że maja "piękne" córki, jednak nie zauważają, że takimi zachwytami skazują te córki na to, że będą one miały zawyżone standardy, córki będą chciały zawsze tak wyglądać bo
@lol_cat: Większego dzbana i populistycznej popierdółki chyba nie było w historii RP. I jak tutaj ktoś ma poważnie traktować ten kraj jak jeden z reprezentantów jak widać bardziej zapatrzony na to co się dzieje w USA niż w Polsce xD
@Nighthuntero: No dokładnie tak jest i co w tym dziwnego, że jako kraj tzw "Zachodu", stoimy po stronie naszego "obozu", a nie po stronie jakiegoś sojuszu państw czwartego świata?
@BulgarskiTaboret a najlepsze jest to, że kiedyś mówili, że nie banują za papieża, bo to trzeba żeby osobiście zgłosiła osoba, która szkalują. Podejrzewam, że walaszek zna osobiście moderatorów z wykopu i często nimi się inspiruje.
źródło: temp_file3336949254716796291
Pobierz