@Bioenergoterapeuta: @nieteczasy2: Nawet jak będzie przed paczkami, to i tak jej nie kupię. Najpierw paczki, potem kalendarz. Paczki powinny być od ósmego grudnia
@Hell666Ghost: Toteż napisałem, że za golda raczej jej nie dostaniesz, tylko za hajs. Oczywiście jeśli się zdecydują to dać, bo równie dobrze mogą wyskoczyć z jakimś astron rexem, tak jak kiedyś dali przepotężną vk 75.01.
@Hell666Ghost: Maraton, przyjacielu, maraton. Te magiczne dni, gdy z jam wychodzą boty z 42% WR, stwierdzając że jak przegrają odpowiednio dużo gier, w odpowiednio krótkim czasie, to WG im czołg premium w nagrodę da.
Popularny portal strimingowy nie widzi problemu w regularnym nadawaniu na tle komunistycznej flagi, której polityka doprowadziła do milionów ofiar. Wiele to mówi o ruchach lewicowych, jest to największy tego typu kanał z widownią na poziomie 45.000
#wot
źródło: comment_1639410546pIzU7f5zacc7Fj1JVig0df.jpg
Pobierz