Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hablababla3
Hablababla3

Hablababla3

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 60
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 58
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 11.06.2026, 15:33:53
  • 0
#gielda pod co ten Microsoft tak spada
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
11.06.2026, 15:39:19 via Wykop
  • 0
@Hablababla3: a kto by chciał mieć to coś?
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
11.06.2026, 15:40:19 via Wykop
  • 0
@Hablababla3: a musi mieć powód?
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 08.06.2026, 19:33:39
  • 12
Google redukuje etaty w cybersec, żeby inwestować więcej w AI. To musi jebnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321
08.06.2026, 21:37:06 via Wypiek
  • 0
@Hablababla3 z cybersec nie ma kasy inwestorów.
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 01.06.2026, 18:15:22
  • 7
#gielda ale to jest popieprzone, że średniorocznie Buffety robią po 15%, a tu na tagu giełda od 2 lat pompa po 40%
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
01.06.2026, 18:16:30 via Wykop
  • 16
@Hablababla3: I co z tego jak brak efektu skali
  • Odpowiedz
Vateusz23
Vateusz23
01.06.2026, 18:16:44 via Wykop
  • 16
@Hablababla3: po 40 % tygodniowo*
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 01.06.2026, 12:48:25
  • 1
Ja juz nie mam siły do tej k---y, jakie to jest upośledzone narzędzie, które Ci bedzie wciskać kit, że wszystko jest cacy, aż do momentu, gdy mu wytkniesz błąd, to przyzna Ci rację. Mówię o najnowszym Gemini pro ultra max, inne #chatbot pewnie mają to samo
#gemini #google
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otto13
otto13
otto13
01.06.2026, 12:49:05 via Wykop
  • 0
@Hablababla3: tak, a o co chodzi?
  • Odpowiedz
Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
01.06.2026, 13:00:57 via Wykop
  • 0
@Hablababla3: Już jakiś czas temu przybrałem strategię, że wykupuję co miesiąc subskrybcję tego narzędzia, które ma aktualnie najlepsze staty, Przenoszenie projektów, też nie jest takie straszne jak się wydaje. Generalnie polecam.

https://artificialanalysis.ai/
Trampoliniusz-Pompka - @Hablababla3: Już jakiś czas temu przybrałem strategię, że wyk...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 01.06.2026, 07:26:33
  • 1
#gielda moze jakas spolka zajmująca się sprzedażą paliwa rakietowego?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

800

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Kosiniak-Kamysz: "Ta pomoc to nasz obowiązek". Hmm... mieszane uczucia. A reszta chorych Polaków w potrzebie? Co z pieniędzmi na ich choroby?

marty-rokicki
z
rmf24.pl
dodany: 31.05.2026, 12:53:29
  • 273
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    chiny
  • #
    wojsko
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 31.05.2026, 16:28:51 via Android
  • 13
@mariakanoniczna: wszedłem w link i jest napisane, że ubezpieczenie jest na wyczerpaniu
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 19.05.2026, 13:55:27
  • 10
#gielda ale zajebiscie siadlo:
Tenable +20%
Microsoft +7%
ServiceNow +20%
Sentinelone +30%
Ubisoft +24%
Dino nawet odbiło na -10%
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 18.05.2026, 11:40:45
  • 1
Czy korekty są po to, aby kapitał na gieldzie ze spółek A przechodził do spółek B?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....u
a.....u
konto usunięte 18.05.2026, 11:41:28 via Wykop
  • 10
@Hablababla3: Korekty są po to, żeby wyciągnąć pieniądze na zakupy w OBI
  • Odpowiedz
Gensek
Gensek
18.05.2026, 11:41:37 via Wykop
  • 1
@Hablababla3: Korekty nie istnieją. Korekty wymyśliły spadziowe szury.
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 15.05.2026, 14:36:19
  • 0
Melduję, że sprzedaję Alpha Tau Medical, może jest na górce, a może górka przed nią, ale 50% zysku - podatek to zawsze coś.
Myślę nad Nu holding oraz Servicenow
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 15.05.2026, 14:04:58
  • 0
Dzisiaj było odcięcie dywidendy na xtb?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltrex
Voltrex
15.05.2026, 14:06:01 via Wykop
  • 17
@Hablababla3: tak 3/4 GPW i Nasdaq miało odciętą dywidendę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vender
Vender
15.05.2026, 14:06:02 via Android
  • 0
@Hablababla3 nie, za miesiąc dopiero
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 13.05.2026, 20:06:25
  • 1
#gielda Golf 3 albo szambo. Nic pomiędzy
MVIS MUSISZ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabla-delta
nabla-delta
13.05.2026, 19:20:43
  • 1
#gielda Dlaczego NU holding spada szukaj
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 13.05.2026, 19:41:32 via Android
  • 0
@nabla-delta: zarabiają w brazylijskiej walucie, a wyniki w usd, a ona chyba nie radzi sobie za dobrze
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 13.05.2026, 16:50:09
  • 12
Już jutro szykujcie się na pompę, przy któryej tysiącletnie austriackie obligacje się chowają:
DINO AI
DINO SPACE
DINO QUANT
DINO OIL
DINO DEFFENCE
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
13.05.2026, 16:59:26 via Wykop
  • 2
@Hablababla3: zapomniałeś o SMR i biotechnologii
  • Odpowiedz
tskala
tskala
tskala
13.05.2026, 17:09:40 via Wykop
  • 1
@Hablababla3: z takim wlascicielem to prędzej będzie reaktywacja dino: nasza klasa
  • Odpowiedz
oficjalne_konto
oficjalne_konto
oficjalne_konto
13.05.2026, 14:10:23
  • 2
#gielda
jak to uratować
oficjalne_konto - #gielda
jak to uratować

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 13.05.2026, 14:42:46 via Android
  • 0
@OlekAleksander: to za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 12.05.2026, 19:18:07
  • 9
#gielda może to głupie, ale dokładam do MicroVision, dzisiaj earnings, yolo. Golf 3 lub szambo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3
Autor
12.05.2026, 19:38:59 via Android
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: oby tylko nie ogłosili rozwodnienia
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 12.05.2026, 15:04:36
  • 2
#gielda mam przeczucie, że teraz po tej korekcie odbiją sasy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konigstiger44
Konigstiger44
12.05.2026, 15:13:50 via Wykop
  • 1
@Hablababla3: No pytanie tylko jakie, luźna teza ale może trzeba szukać łącznika pomiędzy modelami AI a realnym biznesem i taki Microsoft, ServiceNow czy SalesForce wydaje się ciekawe.
  • Odpowiedz
makolem
makolem
12.05.2026, 14:43:47
  • 4
#gielda co o ServiceNow myślicie? Moim zdaniem sasy nigdzie nie odchodzą, więc ta wyprzedaż to gruba przesada. Obecne poziomy 90$ już chyba udeptane do bólu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 12.05.2026, 15:03:07 via Android
  • 0
@john_transvolta: mam podobne zdanie, też dorzucam do tej spółki. Co jak co, ale jak jakąś firma ma narzędzie X, to za cholerę nie zmienią, bo to jest praktycznie nierealne
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 12.05.2026, 14:29:10
  • 3
#gielda DINO wchodzi w sektor kosmiczny? ( ͡º ͜ʖ͡º)
dodałbym zdjęcie, ale wyskakuje błąd o 20x20 pieli
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3
Autor
12.05.2026, 14:59:35 via Android
  • 2
@FairPlay: @bar125 @Bratkuu @agent001
Wejdźcie sobie w podsumowanie AI w xtb (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 10.05.2026, 09:46:03
  • 0
#gielda macie jakieś oczekiwania co do MicroVision?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3
Autor
11.05.2026, 14:52:05 via Android
  • 0
@dawid121213: ja zapakowany, ale przy średniej cenie 0,73 niemniej trzymam długoterminowo, jakoś na dniach ma być earnings, oczekuje się, że pokażą jakieś kontrakty po wykupie większego rywala za bezcen (który nomen omen zbankrutował)
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3
Autor
11.05.2026, 14:57:35 via Android
  • 0
@Hablababla3: ogólnie mam przeczucie, że wejdą w sektor obronności
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3
Autor
11.05.2026, 15:02:40 via Android
  • 0
@dawid121213: ja w sumie nie mam tam dużo i jest to kwota, którą mogę zaryzykować. Przewiduję, że w najgorszym wypadku spadnie o ok. 20-30%, a w najlepszym w kilkumiesięcznym terminie zrobi x3 na jakieś 3-4 usd
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3
Autor
12.05.2026, 14:06:02 via Android
  • 0
@dawid121213: no coś Ty
  • Odpowiedz
tomasiak
tomasiak
11.05.2026, 20:34:34
  • 27
#gielda
tomasiak - #gielda

źródło: 1000002903

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3 11.05.2026, 20:38:57 via Android
  • 0
@tomasiak: myślałem, że bardziej to wpłynie na kurs
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Blublabuba

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 18.02.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking