Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gorbovsky

Gorbovsky

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5043
  • Znaleziska 548
  • Mikroblog 4495
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 86
JanuszKarierowicz
JanuszKarierowicz
06.12.2022, 08:43:49
  • 267
Nie mają najmniejszego znaczenia Wasze zestawienia, które WCRy wzywają cywilów, a które nie.

Ten sam trep, który dziś powie Wam przez telefon, że WCR pod który podlegacie, nie prowadzi takich ćwiczeń i ich nie planuje, kilka dni później może już przygotowywać pisma z wezwaniem na ćwiczenia na których znajdzie się też i wasze imię i nazwisko.

Wystarczy, że pewnego dnia padnie decyzja "z góry" i będą cywilów brali masowo do przeszkolenia. Będzie prikaz, by
JanuszKarierowicz - Nie mają najmniejszego znaczenia Wasze zestawienia, które WCRy wz...

źródło: comment_1670315408OrIjcOj7UXyEra2LG5oVhf.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 06.12.2022, 12:08:48
  • 0
@Biszkopcik: nie weryfikuja. O to musisz sam zawnioskowac. Bez zmienionej kategorii jedyne co mozna zrobic to wnioskowac do dowodcy jednostki, w ktorej maja sie odbywac cwiczenia o zwolnienie z nich na podstawie zlego stanu zdrowia ale to po jakims czasie przychodzi kolejne wezwanie na cwiczenia.
  • Odpowiedz
mrsopelek
mrsopelek
05.12.2022, 12:29:10
  • 9
Mam pytanie, ja jako 24 letni młody chłopak, na jaką partię mam głosować, jak każda w tym kraju jest przeciwko mnie?
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklomezczyzn
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 05.12.2022, 12:34:51
  • 6
@mrsopelek: na nikogo. najlepiej uciekac tego antyludzkiego panstwa
  • Odpowiedz

4251

Mówimy STANOWCZE NIE powoływaniu cywili (Mężczyzn) do wojska!!!

Pokaż treści 18+

Mówimy STANOWCZE NIE powoływaniu cywili (Mężczyzn) do wojska!!!

Jak wszyscy wiemy, PiS już nie raz gotował żabę testując jak zareaguje społeczeństwo.  Musimy powiedzieć NIE! Niech im się zapali pod dupami, idealnie przed wyborami. Na pewno spodoba im się łatka "PiS chce mobilizować polskich mężczyzn do wojska" Nie pozwólmy na cichą mobizliację!

Polska5Ever
z
wykop.pl
dodany: 02.12.2022, 13:13:34
  • 656
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    przegryw
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
Gorbovsky
Gorbovsky 02.12.2022, 14:21:20
  • 8
@dendrofag: gdyby mial i widzial jak polska partia u wladzy podchodzi do tematu to zacieralby rece z radosci, ze nie musi nic robic, bo oni sami skutecznie zniechecaja mlodych ludzi do jakiejkolwiek formy patriotyzmu. Z niewolnika nie ma pracownika
Gorbovsky
Gorbovsky 02.12.2022, 14:32:00
  • 1
@dendrofag: wiec parafrzujac, w dziesiejszych czasach z niewolnika nie ma wojownika. I polityka ma duzo do rzeczy, bo to politycy decyduja zza biurka kto w razie zbrojnej napasci obcego panstwa ma ginac, bo tak oni wymyslili. Mezczyzna czlowiekiem drugiej kategorii. W razie czego moze ginac.

Od tego jest armia zawodowa, od tego sa tworzone inne rodzaje sil wspierajacych wojsko zawodowe.
59b862cef4
59b862cef4
59b862cef4
01.12.2022, 09:59:51
  • 461
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 01.12.2022, 12:50:58
  • 4
@Lonesome_road: jest takie powiedzenie w wojsku "sztuka jest sztuka" wiec raczej bym nie liczyl, ze jako ktos nie jest "techniczny albo medyczny" to moze go ominac ten cyrk. Jesli biora ludzi tylko po to zeby zrobic im 33 dni szkolenia i przysiege to zwyczajnie odnawiaja przeszkolona rezerwe, ktora kurczyla sie po zniesieniu obowiazkowej sluzby. Dalej ci wlasnie rezerwisci beda wolani na przyszle szkolenia rezerwy.
  • Odpowiedz

6916

Jako cywil zostałem powołany na 33 dni ćwiczeń wojskowych

Pokaż treści 18+

Jako cywil zostałem powołany na 33 dni ćwiczeń wojskowych

Muszę odbyć miesięczne obowiązkowe ćwiczenia wojskowe. Zgodnie z wezwaniem, które otrzymałem, stawiłem się dziś w WCR Sieradz i otrzymałem kartę powołania. Poinformowano także, że ĆWICZENIA WOJSKOWE KOŃCZĄ SIĘ PRZYSIEGĄ WOJSKOWĄ.Przypominam, że jestem zwykłym cywilem jedynie po komisji wojskowej.

59b862cef4
z
wykop.pl
dodany: 01.12.2022, 09:57:29
  • 1899
  • #
    polska
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    wojsko
  • #
    afera
  • #
    prawo
Gorbovsky
Gorbovsky 01.12.2022, 11:37:43
  • 2
@jeden_z_gapiow: ponowna komisja lekarska tylko na wlasny wniosek do wcr
Gorbovsky
Gorbovsky 01.12.2022, 11:44:37
  • 26
@RitmoXL: czyli kazdy kto sie nie zgadza z tym, ze jest traktowany jak niewolnik i jest wysylany pod przymusem na cwiczenia wojskowe mimo, ze mamy podobno armie zawodowa jest czlowiekiem putina i onuca? ma to sens
Gorbovsky
Gorbovsky 01.12.2022, 12:28:14
  • 0
@Ultima: musisz wyslac do wcr wniosek o skierowanie na wojskowa komisje lekarska
Gorbovsky
Gorbovsky 01.12.2022, 12:43:30
  • 1
@Ultima: Chyba najlepiej zadzwonic po prostu do WCR i dopytac.

W moim wypadku (chociaz ja jestem rezerwista po przysiedze) nie bylo zadnych komisji. Po prostu przyszla poczta karta powolania, w jednostce punkt medyczny, w ktorymu mozna ewentualnie okazac dokumentacje medyczna i na tej podstawie pisac wniosek do dowodcy jednostki, ktora powoluje na cwiczenia, o zwolnieniu z cwiczen. Mimo ze ze wzgledow zdrowotnych zostalem zwiolniony i tak meczyli mnie dalej wezwaniami

4867

Putin ogłasza częściową mobilizację

Pokaż treści 18+

Putin ogłasza częściową mobilizację

Władimir Putin zapowiedział częściową mobilizację w Rosji. Prezydent powiedział to w porannym orędziu, które miało być początkowo wygłoszone we wtorek wieczorem.

DDexter
z
rmf24.pl
dodany: 21.09.2022, 06:13:24
  • 680
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
Gorbovsky
Gorbovsky 21.09.2022, 08:29:25
  • 9
@siedze_w_samych_gaciach: Canon Fodder
Gorbovsky
Gorbovsky 06.09.2022, 09:37:39
  • 0
Mirki, szukam nowego monitora z matrycą TN, 144 Hz.

Obecnie używam Benq XL2411Z (TN) ale monitor nie posiada złącza DP przez co po przesiadce na RTX 3070 Ti podłączony jest przez HDMI (monitor ma tylko HDMI i DVI, karta tylko DP i HDMI), a w takiej sytuacji nie mogę ustawić go na 144 Hz.

Ofc głównie wykorzystuję sprzęt do gier i głównie są to FPSy (Hunt Showdown, CS:GO, PUBG, Hell Let Loose)

Zastanawiałem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky
Autor
06.09.2022, 09:51:52
  • 0
@dulux23: I tu w sumie mógłbym zadać to samo pytanie, bo możliwe, że mam złe pojęcie na ten temat.

@Tomaszwro: Od kilku lat korzystałem z TN i właściwie zawsze gdzieś tam słyszałem czy czytałem, że TN mimo słabszych kolorów lepiej sprawdza się w dynamicznyc grach ze względu na ostrzejszy/wyraźniejszy obraz i w sumie nigdy nie zwracałem uwagi na to czy kolory sa nieco słąbsze. Zawsze najważniejsza byłą ostrość.
  • Odpowiedz
O.....y
konto usunięte 31.08.2022, 09:26:31
  • 11
Ojaaaa, czuję jesień jesieniara here :DDD
Pierwszy taki dzień w tym roku!
Ktoś jeszcze ma/miał już ten moment?

#jesien #jesieniara
O.....y - Ojaaaa, czuję jesień jesieniara here :DDD
Pierwszy taki dzień w tym roku!
...

źródło: comment_1661937990wxO6PkYkrmqzM83qMd9kFF.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 31.08.2022, 10:26:47
  • 1
@Oszaty: rano przy szykowaniu sniadania poczulem sie jak za czasow kiedy pozna jesienia szykowalem sie do wyjscia do szkoly. Liczy sie?
  • Odpowiedz
bizonsky
bizonsky
31.08.2022, 06:41:29 via Android
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 31.08.2022, 08:36:40
  • 0
@bizonsky: nie rzucaja sie za robienie im zdjec?
  • Odpowiedz
bartol_wwa
bartol_wwa
18.08.2022, 11:41:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
Pierwszy raz widzę tego wariata, dużo ich jeździ po Warszawie?

#warszawa #pragapoludnie #goclaw
bartol_wwa - Pierwszy raz widzę tego wariata, dużo ich jeździ po Warszawie?

#warszaw...

źródło: comment_1660822902tvi0FuJYIGj25axJG4GAk4.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 18.08.2022, 12:10:26
  • 3
@bartol_wwa: teoretycznie, ktos jadac rowerem wpada na tego wariata i lamie sobie rece, kto za to odpowiada?
  • Odpowiedz
jabadabadupka
jabadabadupka
17.08.2022, 07:08:43 via iOS
  • 0
Czy według was spokojnie można rozpalać ognisko w gęstym terenie zabudowanym? Ognisko będzie na mojej posesji, w domu, a Do najbliższych okien sąsiadów będzie około 15-20m. Ognisko będzie małe w palenisku, zgodnie z wszystkimi zasadami (czyli zero palenia śmieci itd) czy dym dla sąsiadów może być uciążliwy przy takim ognisku czy może to się rozwieje zanim doleci? Potrzebuje porad bo kupilam palenisko zamiast grilla ale nie wiem czy nie oddać jednak

#
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 17.08.2022, 07:39:31
  • 1
@jabadabadupka: nie latwiej isc do sasiadow i uprzedzic, ze chcesz zrobic male ognisko i z gory sorry za niedogodnosci jak im cos zadymisz niz sie zastanawiac i pytac wykopkow czy Twoim sasiadom bedzie przeszkadzalo?
  • Odpowiedz
kai-humai
kai-humai
09.08.2022, 12:16:36
  • 3
i kolejny wpis z cyklu filmowy grip.
jeśli jakieś pytania odnośnie tego zdjęcia, to śmiało, postaram się odpowiedzieć.

ogólnie kręciliśmy scenę przyjazdy bohaterów do tego domu.
jedno z tzw ujęć otwierających.

#
kai-humai - i kolejny wpis z cyklu filmowy grip.
jeśli jakieś pytania odnośnie tego ...

źródło: comment_1660047324VlFxNVPO5FozdWGPfAHTVM.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 09.08.2022, 12:42:31
  • 0
@kai-humai: ile zazwyczaj trwa nakręcenie takiej jednej "zwykłej" sceny? łącznie z rozstawieniem całego sprzętu do spakowania wszystkiego?
  • Odpowiedz
Padaj
Padaj
03.07.2021, 08:20:10
  • 986
Zainwestowałem 1600 zł w consumer grade skiny z poprzedniej operacji. Jeśli chcesz być załowany za rok, kiedy zamierzam je sprzedawać to daj plusika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
Padaj - Zainwestowałem 1600 zł w consumer grade skiny z poprzedniej operacji. Jeśli c...

źródło: comment_1625300355Oel9AQ9Dqz2HdyHLVdZMgL.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 01.08.2022, 13:18:20
  • 0
@Padaj: jak wyglada sytuacja z tym wpisem? przegapilem podsumowanie czy nie bylo?
  • Odpowiedz
gharman
gharman
gharman
01.08.2022, 07:57:32
  • 0
moze sie jakies mirek z #mikrokoksy wypowiedziec czy to sciema?

#silownia #testosteron #suplementy #dieta
gharman - moze sie jakies mirek z #mikrokoksy wypowiedziec czy to sciema?


#silow...

źródło: comment_1659340641wiGPcBrJyKIyY4dbcbuQq2.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 01.08.2022, 08:02:39
  • 1
@gharman: to sciema
  • Odpowiedz
kai-humai
kai-humai
30.07.2022, 06:55:19
  • 203
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 30.07.2022, 08:03:57
  • 0
@kai-humai: Ile kosztuje taki sprzęt?
  • Odpowiedz
pafcyk
pafcyk
pafcyk
29.07.2022, 06:47:18
  • 0
kiedy dzisiaj publikacja?
#inflacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 29.07.2022, 07:19:32
  • 0
@pafcyk: o 10
  • Odpowiedz
k.....y
konto usunięte 25.07.2022, 15:08:08
  • 968
ZACZNIJCIE PROWADZIĆ TE SWOJE ZASRANE PSY NA SMYCZY.

Boże. W tym kraju zawsze musi dojść do tragedii, inaczej powie ci taka, że przecież nic się nie stało!

To nic, że mój pies znowu nie będzie umiał przejść obok innego, i to nic, że prawie mi go zagryzł.

#gdynia #sopot #trojmiasto #psy
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 25.07.2022, 16:09:17
  • 2
@kryzystworczy: oj jak ja cie rozumiem chlopie. Nic mnie nie w-----a jak bezmozgi uwazajace, ze wszystkie psy beda chcialy sie bawic z ich psiakiem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15
  • Strona 5 z 15
  • >
  • W yciu s wa ne rzeczy mi o pieni dze wiara w Boga ale jest te waskularyzacja doci cie kratka na brzuchu

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking