Zarówno z ułożenia gwiazd na niebie jak i z tego jaką formę przyjęły fusy w kawie można jasno wyczytać że #tesla do 12 czerwca będzie stać w miejscu a na afterze solidny zjazd pod głosowanie które przy obecnym sentymencie nie ma prawa się udać
Skąd wiem? Nie mam pojęcia. Bredzę jak każdy na tagu
#gielda
Skąd wiem? Nie mam pojęcia. Bredzę jak każdy na tagu
#gielda













Dip ponizej 140 wciaz na rynku byczki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda