Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fr33

Fr33

Dołączył 15 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2454
  • Znaleziska 422
  • Mikroblog 2032
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 8
  • Dodane (210)
  • Komentowane (1526)
  • Plusowane (296)
Fr33
Fr33 13.05.2026, 12:04:30
  • 6
A ja wam powiem że nie jestem zmęczony wygrywaniem na Okniorzu i cierpliwi zostaną nagrodzeni.


#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robie_kulki_z_kociej_siersci
robie_kulki_z_kociej_siersci
robie_kulki_z_kociej_siersci
13.05.2026, 12:14:05 via Wykop
  • 0
@Fr33: Ja trzymając go już dłuższy czas, zaczynam myśleć jak typowy Janusz i mówię znajomym że dopłacam do interesu.
  • Odpowiedz
jacas
jacas
13.05.2026, 12:20:52 via Wykop
  • 0
@Fr33: skończy się proces Muska z OpenAI to może ruszy. Jak nie to w lipcu po podwyżkach cen subskrypcji. Jak nie to nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 11.05.2026, 11:40:49
  • 22
Okniorz może i nie rośnie podczas obecnej hossy pokoleniowej, ale zapewne będzie pierwszy leciał przy zmianie wajchy

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fr33
Fr33 06.05.2026, 11:10:45
  • 13
Pięknie się ogląda tę pompę mając sporą pozycję Okniorza w portfelu #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
06.05.2026, 11:20:31 via Wykop
  • 1
@Fr33: no z boku też fajnie xd
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 09.04.2026, 14:48:25
  • 2
Spokojnie. Przy $340 Okniorz już będzie miał takie wsparcie że spokojnie wróci na dzisiejsze poziomy, prawda? Prawda?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bratkuu
Bratkuu
09.04.2026, 14:56:00 via Wypiek
  • 3
@Fr33 w teorii wygląda jakby było blisko, ale w praktyce to rysują się fajne skocznię narciarskie tak jak wczoraj xd
Bratkuu - @Fr33 w teorii wygląda jakby było blisko, ale w praktyce to rysują się fajn...

źródło: image_picker_59436DD0-50C2-4A4C-80C0-221054507502-7872-000000CB908019D1

Pobierz
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94
09.04.2026, 15:01:02 via iOS
  • 1
@Fr33:wydaje mi się, że dołek może być jeszcze niżej xd
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 07.04.2026, 09:53:25
  • 0
Badanie nastrojów wśród topowych analityków giełdowych (ci z bankiera się umywają)

#gielda

Microsoft powyżej 450 w 2026 roku

  • Lekko 30.1% (25)
  • Dziadku, zapomnij. Lecimy w dół 69.9% (58)

Oddanych głosów: 83

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
07.04.2026, 10:08:52 via Wykop
  • 0
@Fr33: MSFT to stock ktory mozesz sobie trzymac kilka lat xD Do tego rosnie mu dywidenda jak poebana, wiec holdujac zawsze troszke hajsiku wpadnie, a z kazdym kolejnym rokiem YOC sie zwinksza. Takze bzikac po same kulei trzymac
  • Odpowiedz
Powoli_do_celu
Powoli_do_celu
Powoli_do_celu
07.04.2026, 10:28:26 via Wykop
  • 0
@Fr33: kwietniowe wyniki określą kierunek, trzeba patrzeć na wzrost Azure (sam myślę załadować się przed wynikami, tylko czekam na większe spadki)
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 09.03.2026, 13:16:09
  • 2
#amd leci do piekła. Widzimy się na $140?

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
09.03.2026, 13:21:58 via Wykop
  • 2
@Fr33:
ethize - @Fr33:

źródło: 1000014560

Pobierz
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
15.03.2026, 09:08:24 via Android
  • 0
@Fr33: czyli kiedy?
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 06.03.2026, 13:35:21
  • 17
Dzisiaj piąteczek. Czyli wiadomo że spadki bo idzie weekend. Czyli każdy Polak bierze szorta i w poniedziałek sami finansujemy SAFE 0% a zachód przyjeżdża do nas zbierać ziemniaki. Dobrze to rozumiem? #gielda

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
06.03.2026, 13:36:54 via Wypiek
  • 4
@Fr33 dokładnie tak jak mówisz
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 03.03.2026, 15:15:01
  • 8
-3% na akcjach
Prawie +3% na kursie walutowym

Jak wy to robicie ze tracicie na #gielda ?

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
03.03.2026, 15:17:29 via Wykop
  • 0
@Fr33: kurde i na wuj ten USD rośnie
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl
03.03.2026, 15:44:08 via Wykop
  • 0
@Fr33: Tutaj mało kto traci, ale udajemy, że tracimy, żeby tym co naprawdę tracą nie było przykro.
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 02.03.2026, 08:48:14
  • 1
Spokojnie. Ameryczka jeszcze skoczy na zielono.


#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g3jileusz94
g3jileusz94
02.03.2026, 09:01:36 via Wykop
  • 0
@Fr33: Prawda

  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 18.01.2026, 11:18:16
  • 0
Dobra osoby giełdowe. Szybkie pytanie szybka odpowiedź

#gielda #inpost

Inpost w najbliższym czasie po

  • 16€ 24.4% (32)
  • 11€ 75.6% (99)

Oddanych głosów: 131

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jenkins_slave
jenkins_slave
18.01.2026, 18:52:28 via Wykop
  • 0
@Fr33: gdzie opcja 9€ ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 13.01.2026, 10:49:02
  • 5
Kiedy to pier———e? Wszystko na ATH, ostatnio każdy na plusie, nawet Grażynki na twitterze. No ileż można

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12
13.01.2026, 10:52:03 via Wykop
  • 6
@Fr33: witam chyba nigdy
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
13.01.2026, 11:25:22 via Wykop
  • 4
Kiedy to pier———e?


@Fr33: a dlaczego by miało? Odpowiedź "bo wcześniej urosło" nie jest wystarczająca
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 06.01.2026, 08:28:40
  • 17
Wczoraj #inpost rośnie sobie jakby nigdy nic o ponad 11% bez żadnej większej informacji a dzisiaj z rana wylatuje taki news.

Życzę wszystkim aby w tym roku też mieli takiego nosa w losowym kupowaniu akcji dzień przed wystrzałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fr33
Fr33 28.11.2025, 10:22:44
  • 3
Ja osobiście bym się wstydził wypuszczać taką aplikację produkcyjnie i jeszcze się tym dodatkowo szczycić.

Blokujące się odnośniki, brak możliwości zwykłego przekazania obrazka dalej o rozjeżdżających się elementach nie wspomnę bo to już samo się komentuje.

Brakuje tylko jeszcze reklam wyskakujących na całą stronę żeby już całkowicie zapieczętować odpływ użytkowników.

Czy
Fr33 - Ja osobiście bym się wstydził wypuszczać taką aplikację produkcyjnie i jeszcze...

źródło: IMG_0494

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fr33
Fr33 07.11.2025, 06:35:51
  • 0
Jaki piękny raport InPostu (。◕‿‿◕。)

https://inpost.eu/sites/default/files/2025-11/InPost%203Q%202025%20press%20release.pdf

To o ile dzisiaj spadnie?

#gielda #inpost
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misiek636r
Misiek636r
07.11.2025, 07:56:50 via Wykop
  • 1
@Fr33: Miałem to chwilę, ale sprzedałem bo się kisiło. Zwróć uwagę, że już wszędzie stawiają automaty Dhl,dpd, allegro. InPost bycie unikalnym ma za sobą, teraz będzie ciężka konkurencja IMHO
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33
Autor
07.11.2025, 08:00:32 via iOS
  • 0
@widmo82 @Misiek636r udział przychodów z Polski zmalał poniżej 50% także spór z Allegro staje się coraz mniej znaczący, co nie oznacza że w dalszym ciągu ma ogromne znaczenie
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 27.10.2025, 12:24:43
  • 4
Czemu wykopki są takie sceptyczne jeżeli chodzi o #inpost?

Wygląda na infinite money glitch.

Ładna ekspansja na zachodnie rynki, kilkanaście tysięcy nowych paczkomatów w UK, kolejne przejęcia firm. Prezes prawie jak Elon Musk. Patrząc po jego tweetach zaraz będzie doradzać prezydentowi.
Wydane rekomendacje zaczynają się od 12€ kończąc na 18€+. Kurs szoruje po 52-week
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login
27.10.2025, 12:27:38 via Wykop
  • 32
@Fr33: Prezes znowu może się obrazić i zawinąć interes jak to już raz było
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
27.10.2025, 12:30:51 via Wykop
  • 16
@Fr33: kurs szoruje po minimach, jest w trendzie spadkowym, do ATL brakuje jeszcze z 50% i nie wypłacają dywidendy.

Po prostu nie ma sensu inwestować w coś co spada i nie dzieli się zyskiem
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 06.10.2025, 07:18:52
  • 0
#gieda
Fr33 - #gieda

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fr33
Fr33 01.10.2025, 15:49:44
  • 0
Parę drobnych w #inpost?

#gielda

Nastroje Mirków

  • Świetny plan 26.2% (22)
  • Machający starszy pan 73.8% (62)

Oddanych głosów: 84

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fr33
Fr33 19.09.2025, 10:32:35
  • 0
Trzyma ktoś #tsgames / #tsg czy tylko ja wierzę że odbije?

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

affairz
affairz
19.09.2025, 12:45:40 via Wykop
  • 0
@Fr33: odbiło dużo licząc jaką dywidendę wypłacili
  • Odpowiedz
Helio
Helio
Helio
10.10.2025, 09:41:11 via Android
  • 0
@Fr33 ja trzymam. Pierwsze kupione w 2022 czy 2023 ( już nie pamiętam) po 379. Uśredniłem do 198. Trochę z dywidendy było kasy. Mam nadzieję sprzedać jeszcze z zyskiem.
  • Odpowiedz
Fr33
Fr33 19.05.2025, 11:53:50
  • 3
Czemu jak rośnie to o 15-20% a jak spada to o marny 1-2%?

Kiedyś to były czasy teraz nie ma czasów

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fr33
Fr33 14.05.2025, 07:49:06
  • 2
Wszystko tak nabite że każdy teraz wyczekuje spadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ByczeqFernando
ByczeqFernando
ByczeqFernando
14.05.2025, 07:50:03 via Android
  • 3
@Fr33 w takich chwilach bedą short squeezy i nowe ath wbijane.
Spadki jakos na wakacje
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
14.05.2025, 07:53:37 via Wykop
  • 5
@Fr33:
cytr0netx99 - @Fr33:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.01.2013

    Komentator
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 28.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.03.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking