Witam.
Czy jest tutaj ktoś (PC) kto chciałby wieczorkami pograć w diabełka na HC? Ogólnie bym chciał zebrać 3-4 osoby łącznie ze mną na luźne granie i sobie chillowo pykać ew pogadać jak ktoś będzie mógł i pośmiać się ze s----------a. Godziny wieczorne po 20, niecodziennie ale często ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#diablo2resurrected #diablo2
Czy jest tutaj ktoś (PC) kto chciałby wieczorkami pograć w diabełka na HC? Ogólnie bym chciał zebrać 3-4 osoby łącznie ze mną na luźne granie i sobie chillowo pykać ew pogadać jak ktoś będzie mógł i pośmiać się ze s----------a. Godziny wieczorne po 20, niecodziennie ale często ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#diablo2resurrected #diablo2













#muzyka #gry #lineage2