Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4116
Dzisiaj słowa uznania należą się Mirkowi @aviation_maniac za to co zrobił! Po nocce, przyjechał z żoną z Warszawy do Poznania, żeby totalnie bezinteresownie przywieźć podnośnik, który nieziemsko ułatwi nam życie!
Ci przesympatyczni ludzie nie chcieli nawet śniadania, musilismy namawiać ich na kawę i herbatę, cale szczęście dali się namówić i chociaż trochę ich poznaliśmy. Na koniec chcieli uciec nie biorąc nic za trasę czy autostradę (!) ale całe szczęście doszliśmy do porozumienia :D
Tak więc raz jeszcze szacunek i gorące podziękowania!
PS. przebiliście 40.000 zł, jesteście wielcy!

#shepardchoruje
demontre - Dzisiaj słowa uznania należą się Mirkowi @aviation_maniac za to co zrobił!...

źródło: comment_1611401545VPGXsXsmSjpPrizDZBvE5b.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
przekonałeś się jednak do podnośnika?

Podziwiam za upór, że chce Ci się walczyć. No i fajnie że inni chcą pomagać! Pozdrawiam, powodzenia.


@Popularny_mis: Przespałem się z tematem, parę osób też mnie namawiało, więc w końcu przyznałem się do błędu i jednak. Niepotrzebnie się tak na początku upierałem ale cóż, człowiek stary a głupi.
  • Odpowiedz
Jak sobie radzisz z przymusowym leżeniem? Czytasz coś, oglądasz coś, grasz w coś? :P


@Grewest: całe szczęście mam kindle'a więc dużo czytam, jak mam dostęp do tv to coś oglądam. Do grania jakoś nie mam weny, czekałem na patch do CP2077 (PS4 Pro) ale czytając co się dzieje, to chyba sobie nie pogram :P
  • Odpowiedz
@demontre: Przepraszam ale chyba pisałeś, że masz niedowład od łopatek w dół. Czyli masz chyba sprawne ręce?
Jeśli jak jesteś słabszy tetra to ja to rozumiem, ale jeśli nie to .. nie rozumiem.
W każdym razie pozdrawiam mirka który ci pomógł. Takich ludzi więcej trzeba.
  • Odpowiedz