@FairPlay: a masz jakieś innowacyjne firmy wydobywające wyngiel, wioskowe kołchozy (dino) czy sprowadzające szmaty z Bangladeszu (modivo)? No właśnie….
Od dzisiaj: - inwestuję w XTB. Karmię szczura mimo awarii i chorych spreadów, - wysyłam paczki InPostem by kurierzy mieli co robić na śmieciowych umowach, - oglądam Kanał Zero by wiedzieć co myśleć, - waluty wymieniam w ZEN. Karmię wpływy do litewskiego budżetu, - kupuję mieszkania w Budimexie. Kilka klitek, a marża zwróci im środki na zbiórkę,
@nimompojecia: Połączyła się na wideo, przez 5 min gadała czym to ona się nie zajmuje i że doszła do tego bez męża. Miała dać jakiś ogromny zastrzyk gotówki prawdopodobnie kilka milionów patrząc po tym jaki łatwo ustalił cel abstrakcyjny wtedy. Dodatkowo dzień później jakaś laska wspominała że czekamy na 8 milionów od pani beatki
źródło: 1000128085
Pobierz