Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dropson71

Dropson71

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11236
  • Znaleziska 3495
  • Mikroblog 7741
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 17
derek25
derek25
20.05.2026, 10:23:38
  • 18
Weźmiemy dziś na warsztat aktywność poselską posła Łukasza Mejzy na stronie sejmowej, choć nazywanie tego szkodnika posłem urąga temu stanowisku

- Udział w głosowaniach: 75.52%, jest to dół tabeli, zajmuje on 436 miejsce na 460 posłów
- Ilość interpelacji - 3, średnia liczba interpelacji „którym nadano bieg” w obecnej kadencji sejmu na jednego posła wynosi około 61–62 interpelacje na posła
- Ilość oświadczeń - 14, średnia liczba oświadczeń na jednego posła wynosi około
derek25 - Weźmiemy dziś na warsztat aktywność poselską posła Łukasza Mejzy na stronie...

źródło: thumbnails

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 20.05.2026, 11:21:47 via Wykop
  • 11
@derek25: i wygląda na 50 lat. Co on tam wali po nosie, że go tak zniszczyło ? Wygląd typowego patusa.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
20.05.2026, 10:34:30
  • 640
Murem za polskim mundurem jak się patrzy.
Zaszczują chłopa za wykonywanie obowiązków.
Panie Boże proszę Cię, abyś istniał i rozliczył na sądzie ostatecznym tych wszystkich z ktorzy tak ochoczo wycierają sobie gęby Twoimi naukami, a są zwykłymi sługami szatana.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Murem za polskim mundurem jak się patrzy. 
Zaszczują chłopa za wykonywanie ...

źródło: 1000004413

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 20.05.2026, 11:18:35 via Wykop
  • 340
@Turin89: Ponoć to nawet nie jest ten policjant z tej interwencji. Te gnoje nie mają żądnych hamulców.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
20.05.2026, 08:57:11
  • 328
Ja tych pisowców nie rozumiem.

Niemcy chwalą Tuska - źle
Niemcy krytykują Tuska - źle

Oni mają w ogóle jakikolwiek pogląd, który im się nie zmienia co pieć minut?
Turin89 - Ja tych pisowców nie rozumiem.

Niemcy chwalą Tuska - źle
Niemcy krytykują ...

źródło: 1000004412

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 20.05.2026, 09:28:32 via Wykop
  • 121
@KOLEGAMAMY: Niby to ty jesteś z tym wykształceniem ? xD Nawet nie wiesz jak rudy wygląda.
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
19.05.2026, 12:43:30
  • 6
Oto supermodelka Anok Yai uważana też przez wielu za najpiękniejszą obecnie modelkę świata. Czy uważacie, że lepiej by się nadawała do odgrywania roli Heleny Trojańskiej?

#film #pytanie #ladnapani #przegryw
Al-3_x - Oto supermodelka Anok Yai uważana też przez wielu za najpiękniejszą obecnie ...

źródło: efwfewefwefw

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 12:47:18 via Wykop
  • 1
@thority: Skąd wiesz, że jest biała ? Homer nic o tym nie wspominał.
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 13:22:34 via Wykop
  • 2
@thority: Homer nie pisał jak wygląda ponieważ bo chciał, żeby dla każdego kto czyta Helena była właśnie tą najpiękniejszą. Co do Kleopatry jak najbardziej się zgadzam bo Netflix uważał to "arcydzieło" za historyczne. Więc nic dziwnego, że Egipcjanie się w------i. Co innego fantasy a co innego coś co uważa się za dzieło historyczne. Tak poza tym podobał ci się Nick Fury w MCU ?
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 13:41:57 via Wykop
  • 0
@thority: AI

Słowo „białoramienna” (pochodzące od greckiego słowa leukolenos) to stały epitet homerycki, który oznacza kobietę o jasnej, nieopalonej skórze na ramionach i rękach, co w starożytnej Grecji było symbolem wysokiego statusu społecznego, szlachectwa oraz kanonem kobiecego piękna.


więc można to rozumieć dwojako. Poza tym bym się nie powoływał na Wyborczą ;) Zapytam jeszcze raz czy przeszkadzał ci czarny Nick Fury
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 13:52:23 via Wykop
  • 0
@thority: Co to ma za znaczenie ? Twoje dziedzictwo, że się oburzasz ? To nie jest żadna religia tylko bajka fantazy jak biblia. Rozumiem, że jak Helena była białoramienna to dla ciebie Odyseusz był czarny ? xD Pytanie stąd, że pierwotnie Fury był białoramienny ale teraz pewnie głupa rżniesz.

część 2

A zatem, epitet „białoramienna”, podobnie jak np. blada cera kobiet ze sfer wyższych w czasach wiktoriańskiej Anglii, wskazuje w
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 14:00:28 via Wykop
  • 0
@Al-3_x: No i faktycznie bo Nolan wprowadza czarną do swojego filmu niszczy cały fundament białej cywilizacji xD Jeśli tak to miej film w dupie go nie oglądaj. Czytałeś ty w ogóle te swoje dziedzictwo ? Rozumiem, że bogowie to postacie historyczne ? xD Czym to się różni od obecnych powieści fantastycznych ?
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 14:05:32 via Wykop
  • 0
@thority: Jakie argumenty ? No przecież ci pisałem, że robienie z Kleopatry czarnej to głupota i jej nie popieram. Problem z czytaniem ? No do teraz się nie odniosłeś do Fury'iego xD Cieżko ci odpowiedzieć ?

Przymiotnik „melanchroies” znaczy jednak dosłownie „o czarnej skórze”.

Ty w ogóle nie czytasz tego co wklejam :) Rozumiem, że historyk się myli ?
Dropson71 - @thority: Jakie argumenty ? No przecież ci pisałem, że robienie z Kleopat...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 14:35:43 via Wykop
  • 0
@thority: Ten "historyk"

Studiował historię i filologię klasyczną na Uniwersytecie Warszawskim, choć pierwszy rok studiów historycznych odbył jeszcze na Filii w Białymstoku. Seminaria prof. B. Bravo, prof. W. Lengauera, a także seminaria filologiczne ukształtowały podstawy jego warsztatu badawczego, który łączy historię, filologię, ale także antropologię. Pracownikiem Instytutu Historii UwB został w 1998 r. wchodząc początkowo w skład Katedry Historii Polski i Powszechnej do k. XVIII w.


Pracę doktorską, pisaną pod kierunkiem
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 15:19:57 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

260

Wiedźmin 3: Dziki Gon obchodzi dziś 11 rocznicę. CD Projekt ogłosi nowe DLC?

Wiedźmin 3: Dziki Gon obchodzi dziś 11 rocznicę. CD Projekt ogłosi nowe DLC?

Kurs akcji CD Projekt od początku roku wzrósł o niemal 7% na fali optymizmu związanego z rozwojem uniwersum CDR. 19 maja przypada rocznica kultowego tytułu Wiedźmin 3: Dziki Gon, która, zdaniem analityków, może posłużyć jako kanał komunikacji z inwestorami.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.05.2026, 09:18:44
  • 62
  • #
    gielda
  • #
    wiedzmin
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 14:46:25 via Wykop
  • 0
@DziwoHuop: Ty lepiej usuń konto :)
banzi
banzi
19.05.2026, 12:38:54
  • 152
xDDDDD

#polityka #pis #bekazpisu
banzi - xDDDDD

#polityka #pis #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 12:46:23 via Wykop
  • 3
@banzi: Co on robi w Warszawie ? Nie słyszałem, żeby granice zostały przesunięte.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
19.05.2026, 11:43:58
  • 737
W pewnym Pisowskim mieszkaniu
#polityka #bekazpisu
luke-mat - W pewnym Pisowskim mieszkaniu
#polityka #bekazpisu

źródło: star-wars-jabba-hutt-leia-carrie-fisher

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 12:10:12 via Wykop
  • 3
@pelart: Swoje zboczenia zostaw dla siebie nie musisz się tu nimi chwalić.
  • Odpowiedz

2

System kaucyjny rozszerzony o szkło i kartony? Wkrótce decyzja

System kaucyjny rozszerzony o szkło i kartony? Wkrótce decyzja

Niewykluczone, że system kaucyjny zostanie rozszerzony o kolejne opakowania jednorazowe szkło oraz być może karton. Jaki sens ma oddawanie kartonu?

lazarus-x
z
dorzeczy.pl
dodany: 19.05.2026, 10:42:39
  • 13
  • #
    butelki
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaucja
  • #
    ekologia
  • #
    smieci
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 11:38:36 via Wykop
  • -3
@elo345:

czemu się nie uśmiechasz?

po tym widać, że upośledzony jesteś :)
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 11:48:18 via Wykop
  • -2
@johny-bravooo: Z tobą nie dyskutuje parchu. dalej płacz smutasie :)
Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 11:56:47 via Wykop
  • -2
@johny-bravooo: No przecież nie z tobą :)
FrasierCrane
FrasierCrane
19.05.2026, 11:17:46
  • 9
#mejza w rozmowie na kanale Zakolaka. Dramat, jaki to jest żenujący poziom człowieka.
https://www.youtube.com/watch?v=jCQ8WRVFrB4
Szanują Prusinowskiego, że wytrzymał do końca rozmowy. Totalna #bekazpisu za wpuszczenie typa na swoje listę i bardzo długie (takze w poprzedniej kadencji) jego bronienie

Totalny rynsztok, będzie pasował do freakfightów typu #primemma :D
#kanalzero #stanowski
FrasierCrane - #mejza w rozmowie na kanale Zakolaka. Dramat, jaki to jest żenujący po...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 11:21:00 via Wykop
  • 0
@FrasierCrane: Ja za to Prusińskiego w ogóle nie szanuję :) On w ogóle nie powinien tej łajzy zapraszać. Poza tym kto chce tego typa z rana słuchać ? Kto chce dostać ostrego niestrawienia na początek dnia.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
19.05.2026, 10:31:29
  • 63
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
FANATYCZNY xD Po prawej macie na czym ten radykalizm polega.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
FANATYCZNY xD Po pr...

źródło: obraz_2026-05-19_122511741

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 19.05.2026, 10:38:40 via Wykop
  • 18
@Krs90: Jakim cudem Sroczyński uważa KO za partie liberalną ? Ciekawe o jakich liberałach on gada xD
  • Odpowiedz
Zlodziej_Rdestu
Zlodziej_Rdestu
18.05.2026, 17:21:33
  • 531
#bekazpisu Film wykadrowany i ucięty tak żeby nie było widać ręki Meloni trzymanej za plecami.
Jeżeli myślicie, że PiS ma swoich wyborców za idiotów...

Zlodziej_Rdestu - #bekazpisu Film wykadrowany i ucięty tak żeby nie było widać ręki M...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 18.05.2026, 17:32:53 via Wykop
  • 3
@Zlodziej_Rdestu: Bo wszyscy pisowcy to kury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
18.05.2026, 16:40:23
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 18.05.2026, 17:17:22 via Wykop
  • 3
@LoginZajetyPrzezKomornika: Przecież to zdjęcie zrobione przez SI. Chyba, że retusz wszedł za mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

930

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę

Pokaż treści 18+

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę
pieczk
z
x.com
dodany: 17.05.2026, 17:01:58
  • 256
  • #
    codziennyrowerowydzban
  • #
    polskiedrogi
Dropson71
Dropson71 18.05.2026, 14:40:34 via Wykop
  • 2
@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: Ten pedelaż pewnie całą zimę aute jeździł. Kiedy zrobiło się ciepło idiota dalej myśli, że w aucie siedzi i uważa się za boga xD
szmichal
szmichal
16.05.2026, 15:12:43
  • 1
#bekazpisu #polityka
szmichal - #bekazpisu #polityka

źródło: 1000070487

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 16.05.2026, 15:28:20 via Wykop
  • 8
@KOLEGAMAMY: Proszę mi podać przepisy/paragrafy ,które łamie. Oczywiście je podasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 16.05.2026, 16:18:20 via Wykop
  • 4
@KOLEGAMAMY: I co ma do tego Tusk ? Sam ich tam wysłał czy jak ? xD Poza tym źródłem jest grubas Sakiewicz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 16.05.2026, 16:30:20 via Wykop
  • 3
@KOLEGAMAMY: żródłem jest onet, który swoje informacje bierze z wypowiedzi kłamliwego grubasa. Tak i teraz Tusk odpowiada za jakieś wymyślone bzdury Sakiewicza xD Poza tym to nie on nadzoruje policje :) i dalej czekam na ten paragraf, który ponoć Tusk łamie :)
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71 16.05.2026, 18:55:37 via Wykop
  • 2
@KOLEGAMAMY: Typie to ty masz problem w ogóle z rozumowaniem. Ja się pytam o paragraf a ty wyskakujesz mi z relacja onetu na podstawie chorych urojeń grubasa.
  • Odpowiedz
Kapitalis
Kapitalis
15.05.2026, 23:59:57
  • 11
Co knur robił w ciągu dnia w mieszkaniu z rzekomą asystentką? Ma przecież biuro w republice. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tvpis #tvrepublika #sakiewicz #truestory #bekazpisu
Kapitalis - Co knur robił w ciągu dnia w mieszkaniu z rzekomą asystentką? Ma przecież...

źródło: IMG_4202

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 16.05.2026, 07:40:00 via Wykop
  • 4
@Hissis: no to zgłaszaj konfituro 😉
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
16.05.2026, 06:39:30
  • 18
#polityka #usa #trump #bekazpisu #bekazprawakow Ale jak to nasz przyjaciel Trump i nasi sojusznicy z JUESEJ robią zmiany w ilości wojska? Przecież jako wyborca słyszałem, że to nasi przyjaciele xD Widocznie mało kupiliśmy sprzętu i mało wylizaliśmy berła, musimy mocniej.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 16.05.2026, 07:38:23 via Wykop
  • 3
@PanAlbert: czyli robienie łaski 2.0 z połykiem 😂 @KOLEGAMAMY które wypowiedzi były anty usa ?
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
15.05.2026, 06:28:36
  • 10
Pogoda brzydka, ale życie jest piękne, kiedy wiesz, że jesteś prawdziwym Ślązakiem.

Bo prawdziwy Śląsk to #wroclaw, #olesnica, #namyslow, #opole, #bolkow, #swidnica, #legnica, #raciborz, #jawor, #glogow, a nie jakieś dziewiętnastowieczne, robotnicze zbiegowisko katowickie, umorusane węglem.


#czujedobrzeczlowiek #slask
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 15.05.2026, 06:43:25 via Wykop
  • 0
@winsxspl: a powiedz mieszkańcom Sosnowca, że są Ślązakami xD
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
14.05.2026, 20:04:43
  • 582
Osobiście uważam #kanalzero za zdecydowanie bardziej szkodliwy niż #republika, pomimo, iż nie jest aż tak komiczny i tak bezpośredni w swoim przekazie.

Dlaczego? Bo Republika jedyne co robi, to jest stacją dla ludzi, którzy oglądają rzeczy, które chcą oglądać. Mają wypaczony światopogląd, nic go już nie zmieni. Jeśli ktoś włącza tę stację nieironicznie, to dla takiej osoby nie ma ratunku i nie uda się jej w żaden sposób
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 14.05.2026, 20:12:49 via Wykop
  • 58
@KOLEGAMAMY: Nie, nie można :)
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
13.05.2026, 10:12:17
  • 20
No widać nikogo skoro wszyscy już są skazani. Ale półmozga bakiewicza z ekipą to przerasta.

#polityka #bekazpisu
TenXen47 - No widać nikogo skoro wszyscy już są skazani. Ale półmozga bakiewicza z ek...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71 13.05.2026, 11:16:51 via Wykop
  • 1
@TenXen47: Kto wpuścił do mojego pięknego rynku tego debila ? :(
  • Odpowiedz

256

MSZ wysłał notę do ambasady USA w sprawie Zbigniewa Ziobry

MSZ wysłał notę do ambasady USA w sprawie Zbigniewa Ziobry

Ministerstwo Spraw Zagranicznych przesłało dziś po południu ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie notę w sprawie wjazdu na terytorium USA Zbigniewa Ziobry

lifapek
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 12.05.2026, 15:21:41
  • 88
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
Dropson71
Dropson71 13.05.2026, 08:35:18 via Wykop
  • -2
@radaroskop: Pewnie przez przypadek ma powiązania z Republiką ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jesteś komiczny.
Dropson71
Dropson71 13.05.2026, 08:39:36 via Wykop
  • -2
@kosma666: Dobrze wiesz miękka fajo, że nakaz blokuje pisowska sędzia, która przez przypadek ma akcje republiki.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.11.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking