Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dracul

dracul

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91957
  • Znaleziska 3832
  • Mikroblog 88125
  • Obserwujący 91
  • Obserwowane 208
nekrofukk
nekrofukk
przedwczoraj, 11:49:55
  • 5
#kononowicz

umylem sie, ogolilem sie, pranie zrobilem
a wy mowjicie ze ja alkoholik i kolana sie nei zginaja dla mnie #patostreamy
nekrofukk - #kononowicz 

umylem sie, ogolilem sie, pranie zrobilem
a wy mowjicie ze ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 16 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@nekrofukk: jakim cudem Ty docierasz do greckich pato streamów to ja nie wiem xDDD
  • Odpowiedz
Deku
Deku
21 godz. i 54 min temu
  • 4
Bring Me The Horizon - Dehumanized
tak to się robi ogółem
#metal #rock #deathcore #muzyka
Deku - Bring Me The Horizon - Dehumanized
tak to się robi ogółem 
#metal #rock #death...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 17 godz. temu via Wykop
  • 0
@Deku: 2026 to 2006 powrót do myspace era deathcroe i bmth wróciło z remasterowanym swoim PEAKiem (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Netanstachu
Netanstachu
23.06.2026, 17:18:51
  • 2
Jedzie ktoś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #blackmetal https://www.youtube.com/watch?v=U4ukcDuVGzY
Netanstachu - Jedzie ktoś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #blackmetal https://www.youtube.com/watch?v=U4...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 24.06.2026, 15:49:24 via Wykop
  • 1
@Netanstachu: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚queerowy black metal
  • Odpowiedz
dracul
dracul 22.06.2026, 20:45:07
  • 5
P9 (ⴲ﹏ⴲ)/
#technogotyk #industrial
dracul - P9 (ⴲ﹏ⴲ)/
#technogotyk #industrial
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul
Autor
23.06.2026, 17:13:45 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: lubie wracać co jakiś czas do twórczości Nero
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
19.06.2026, 08:52:33
  • 2
Zagrałem se pierwszego mecza i wygrałem (pewnie grałem na boty xd). Podoba się dla mnie gierka.

#gry #huntshowdown
Mega_Smieszek - Zagrałem se pierwszego mecza i wygrałem (pewnie grałem na boty xd). P...

źródło: MV5BN2YwMTFlNDItOTJkNC00N2I0LTlkZjYtZmI2ZGIwNmU1MjE5XkEyXkFqcGc@._V1_

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 19.06.2026, 18:16:04 via Wykop
  • 3
@Mega_Smieszek: ja grałem w to od premiery czyli 2018. Niestety od ponad 2 lat nie potrafie już w to grać i się odnaleźć. Kiedyś ta gra była powolna to zrobili coda z tego, teraz widziałem że dyrektor generalny się zmienił i dosyć ciekawe zmiany wprowadzili ale już dla mnie za późno. Czekam obecnie na Hunger
dracul - @Mega_Smieszek: ja grałem w to od premiery czyli 2018. Niestety od ponad 2 l...
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
16.06.2026, 11:08:49
  • 37
#heheszki #humorobrazkowy #plock
No to jak w tym Płocku w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #heheszki #humorobrazkowy #plock
No to jak w tym Płocku w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ...

źródło: obraz_2026-06-16_130757647

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 17.06.2026, 16:35:53 via Wykop
  • 2
@RHQQ2-YXRKT: bród, smród i ubóstwo, a nawet jeszcze z domu nie wyszedłem
  • Odpowiedz
KulturowyKociolek
KulturowyKociolek
17.06.2026, 08:34:11
  • 3
Fani serii Hellraiser mogą zaznaczyć ważną datę w kalendarzu. Saber Interactive oraz Boss Team Games potwierdzili, że Hellraiser: Revival zadebiutuje 8 października 2026 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Produkcja ma zaoferować pełnoprawny horror akcji z elementami survival horroru osadzony w mrocznym świecie stworzonym przez Clive’a Barkera.

Gra opowie zupełnie nową historię rozgrywającą się w uniwersum znanym z filmów. Główny bohater wyruszy do piekielnych otchłani, aby uratować ukochaną z rąk
KulturowyKociolek - Fani serii Hellraiser mogą zaznaczyć ważną datę w kalendarzu. Sab...

źródło: hellraiser-revival-data-premiery

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 17.06.2026, 16:29:50 via Wykop
  • 0
@KulturowyKociolek: czekam z chujem w łapie, zajebiście sie zapowiada. Nadal poszukuje muzyki z traileru, brzmi jak Boy Harsher ale nigdzie znaleźć nie moge xD
  • Odpowiedz
7XEN
7XEN
12.06.2026, 16:41:46
  • 0
Nie wiem co bardziej mnie irytuje w DS2 - Arena Żelaznego króla, która jest rozmiarów kawalerki i ma jebitną dziurę pośrodku gdzie łatwo wpaść do lawy, czy może jednak dualizm graczy soulsów gdzie z jednej strony masz spoceńców co potrafią całą sagę przejść No-Hit a z drugiej masz upo co tryhardują w PVP mając na liczniku pewnie 9K godzin w Soulsach biją noobów na strzała co mają na liczniku 12h xD

No
7XEN - Nie wiem co bardziej mnie irytuje w DS2 - Arena Żelaznego króla, która jest ro...

źródło: 3vsudraec5181

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 13.06.2026, 15:19:30 via Wykop
  • 0
@7XEN: don't give up, skeleton!
  • Odpowiedz
Nieprzyjaciel_Izraela
Nieprzyjaciel_Izraela
Nieprzyjaciel_Izraela
13.06.2026, 12:23:28
  • 0
Typowa historia: ostatnio przestały mi się podobać już te wszystkie bawary/kałdice/merce i zakochałem się w tej starej japońskiej motoryzacji z duszą! Wiadomo każdy by chciał Supre/R34/R35/RX7/Silvia ale realia są takie że jak nie masz od uja hajsu i własnego garażu to nie ma nawet mowy czegoś takiego posiadać...

No i tutaj uderza rzeczywistość, jaki fajny japoniec jest REALISTYCZNYM wyborem na daily/do zabawy/cruising w nocy, po prostu czysta zabawa z jazdy ale też
Nieprzyjaciel_Izraela - Typowa historia: ostatnio przestały mi się podobać już te wsz...

źródło: 1902628-1-1995-prelude-honda-vtec-megan-racing-coilovers-volk-te37-wheel-color

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 13.06.2026, 15:17:42 via Wykop
  • 0
@Nieprzyjaciel_Izraela: ja po 5 latach sprzedałem celikę, i tęsknie za nią każdego dnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
dracul
dracul 03.06.2026, 20:56:54
  • 2
Wróciłem z pokazu przedpremierowego nowego Strasznego Filmu. Powrót po latach uważam za udany, miło było znowu obejrzeć głupkowatą parodię. Jeżeli bawią Cię żarty na poziomie gimnazjum to będziesz się dobrze bawił tak jak ja xD. Ogólnie od filmu nie ma czego wymagać, łatwo rozpoznać do czego nawiązują. Bałem się poprawności politycznej ale obie strony dostały po dupie od twórców ( ͡º ͜ʖ͡º) i sporo było nawiązań do
dracul - Wróciłem z pokazu przedpremierowego nowego Strasznego Filmu. Powrót po latac...

źródło: Scary-Movie-6-Teaser-Poster-copy

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blackhorn
Blackhorn
01.06.2026, 22:05:55
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 02.06.2026, 19:30:16 via Wykop
  • 1
@Blackhorn: ja całą trylogie lata temu kupiłem za 5zł. Jak tylko zapowiedzieli remake gothica 1 to od razu podnieśli cene xd
  • Odpowiedz
Famine
Famine
02.06.2026, 04:34:45
  • 5
#muzyka #industrial #technogotyk #heheszki #humorobrazkowy
Famine - #muzyka #industrial #technogotyk #heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file346237448754366297

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 02.06.2026, 19:29:36 via Wykop
  • 0
@Famine: to jest ten cały military goth?
  • Odpowiedz
dracul
dracul 31.05.2026, 19:48:40
  • 2
#witchhouse #muzykaelektroniczna
dracul - #witchhouse #muzykaelektroniczna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul
Autor
01.06.2026, 17:35:38 via Wykop
  • 1
@Zyxx_1: niestety wykop jest tak żywy że przy rozdrabnianiu się przy tagach to post bym chyba tylko dla siebie wstawił xD. Witch house przez lata na tyle ewoluował że i Snow Strippers uważani są za WH gdzie może mają 2-3 piosenki z elementami łiczu
  • Odpowiedz
dracul
dracul 31.05.2026, 09:36:17
  • 4
#technogotyk #industrial #aggrotech #muzykaelektroniczna
dracul - #technogotyk #industrial #aggrotech #muzykaelektroniczna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kremuwczan
Kremuwczan
01.06.2026, 18:47:52 via Wykop
  • 0
@dracul: banger
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
28.05.2026, 13:01:42
  • 7
Niech się uczy od małego do czego kanapa służy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #pies #pokazpsa #smiesznypiesek #shihtzu
Fjubens - Niech się uczy od małego do czego kanapa służy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #pies #po...

źródło: 1000068583

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 28.05.2026, 16:43:51 via Wykop
  • 2
@Fjubens: najlepsza rasa psów ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
dracul
dracul 29.05.2026, 14:19:24 via Wykop
  • 1
@Fjubens: w tym roku zmarł mój 19 letni Shih Tzu :(, poniżej mój 4 latek.
dracul - @Fjubens: w tym roku zmarł mój 19 letni Shih Tzu :(, poniżej mój 4 latek.

źródło: daktyl

Pobierz
  • Odpowiedz
dracul
dracul 29.05.2026, 21:08:38 via Wykop
  • 1
@Fjubens: widzę że też swoje przeszedłeś i bardzo współczuję straty, na szczęscie te małe 8 kilogramowe miśki potrafią pocieszyć w każdej sytuacji
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
28.05.2026, 09:43:47
  • 3
✨️ Gdzie obejrzeć "Kinred: The Embraced"? Ⓘ
mirki i mirabelki, ma ktoś pomysł gdzie można obejrzeć jedyny znany mi serial w uniwersum Świata Mroku - Kinred: The Embraced z 1996? https://www.filmweb.pl/serial/Wi%C4%99zy+krwi-1996-107115

Tak, był taki. Całe 8 odcinków zrobili zanim główny aktor spadł z motocykla w kolizji z ciężarówką.
#vtm #vtmb #rpg #bloodlines

P.S.
mirko_anonim - ✨️ Gdzie obejrzeć "Kinred: The Embraced"? Ⓘ
mirki i mirabelki, ma ktoś...

źródło: 30139

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 28.05.2026, 16:44:22 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: okej, teraz ja to chce też obejrzeć
  • Odpowiedz
dracul
dracul 28.05.2026, 07:40:00
  • 12
Pozdrawiam dobrą mordę z tagu #rac
dracul - Pozdrawiam dobrą mordę z tagu #rac

źródło: 1000008780

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
28.05.2026, 07:58:31 via Wykop
  • 1
@dracul: i tak powinien dostać po uszach za złamanie zasad obsługi broni. Mógł kolegów postrzelić
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector
28.05.2026, 13:41:13 via Wykop
  • 1
@dracul: Ciekawe, gdzie nabył koszulkę, początkiem lat '00 były dostępne czarne bluzy z tym motywem, białej koszulki nigdzie nie widziałem. Jakby ktoś miał namiar na sklep, to będę wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Latarenko
Latarenko
26.05.2026, 15:04:37
  • 773
#poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety w ciąży wykitował od fentanylu a poznańskie lewactwo przez to leżało 30 minut mordą do ziemi.
Latarenko - #poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety ...

źródło: obraz_2026-05-26_170129307

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 26.05.2026, 16:56:47 via Wykop
  • 18
@Cesc: z kogoś musieli zrobić kozła ofiarnego by małpy całych stanów nie rozniosły
  • Odpowiedz
stiepanov
stiepanov
24.05.2026, 14:38:09
  • 1
#horror jak usłyszałem że w---------i polski dubbing to miałem już wyłączać. Ale dobrze że obejrzałem bo nawet niezły. Spodziewałem się mumii jak zwykle, a tu troszkę zaskoczenie.
stiepanov - #horror jak usłyszałem że w---------i polski dubbing to miałem już wyłącz...

źródło: images

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul 26.05.2026, 16:25:45 via Wykop
  • 1
@stiepanov: mi sie podobało, evil dead z mumią
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • Light, and all those who bear it, are unwelcome in this place
  • Morenka

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.07.2020

    Komentator
  • VIP
    od 30.01.2019

    VIP
  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.03.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking