Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DexterFromLab

DexterFromLab

Dołączył 14 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43939
  • Znaleziska 10029
  • Mikroblog 33910
  • Obserwujący 38
  • Obserwowane 34
  • Dodane (651)
  • Komentowane (9052)
  • Plusowane (24207)
DexterFromLab
DexterFromLab 30.10.2022, 11:26:53
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
30.10.2022, 11:33:26
  • 3
@DexterFromLab: byłem u psychologa/psychiatry z bardzo dobrą opinią. Nie pomógł nic.
Nie mam miliona zł żeby testować co tydzień innego psychologa/psychiatre.
Nikt ze mną nie rozmawia, więc za daramo odpada.
  • Odpowiedz
gunsiarz
gunsiarz
30.10.2022, 11:47:42
  • 4
@DexterFromLab: Moja znajoma chodzi dwa razy w w tygodniu do psycholog od 2017 roku (że też jej się chce), czyli ta „terapia”, czy jak to nazwać, nie działa. Ile ona ma chodzić na te spotkania, do końca życia? XD
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 28.10.2022, 19:53:37
  • 3
Koniec bessy? :D
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

number2324
number2324
number2324
28.10.2022, 20:06:52 via Android
  • 2
@DexterFromLab koniec Bull trapu
  • Odpowiedz
Bejro
Bejro
28.10.2022, 21:42:47
  • 0
w bessie


@fragola: w bear trapie
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 20.10.2022, 14:30:18
  • 2
Przed chwilą elektryk odłączył prąd sąsiadom. Para emerytów. Elektryk mówi że teraz ma pełno zleceń na tą usługę. Widzę że rozkład kraju postępuje.

#pis #energetyka #zalesie #emerytura
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malysek599
malysek599
malysek599
20.10.2022, 14:44:25
  • 5
i cyk, problem blackoutu odchodzi w zapomnienie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
przemyslaw-priemek
przemyslaw-priemek
przemyslaw-priemek
20.10.2022, 15:37:27
  • 4
@DexterFromLab: Ta, byłem tym elektrykiem. Jasne, przy rachunkach na 100 PLN to nie wiem jakim nieogarem trzeba być by nie mieć na zapłacenie rachunku. Większość tego typu akcji jest bo się zapomniało zapłacić ze 2-3 rachunki i wtedy wychodzi inba i odkręcanie tego.
Wiem, że sporo wykopków w życiu nie płaciła rachunku za prąd więc pojęcia nie ma jak to wygląda w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 17.10.2022, 20:03:36
  • 3
Mam tak że jeśli ktoś jest dla mnie niemiły, albo jakiś źle się zachowuje w stosunku do mnie, to potem bardzo długo o tym myślę i mnie to dręczy. Np. kiedy kierowca na drodze mnie zwyzywa, albo przemądrzały kolega z pracy skrytykuje mnie i moją pracę a nie ma racji. Potem siedzę i myślę, katuje tym swoją głowę aż nie mogę spać. Na drugi dzień zazwyczaj to przechodzi. Teraz staram się to
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....3
konto usunięte 17.10.2022, 20:10:10 via Android
  • 3
@DexterFromLab normalna sprawa, zaakceptuj i kiedyś przejdzie
  • Odpowiedz
m.....4
konto usunięte 17.10.2022, 20:18:04
  • 1
@DexterFromLab: mam identycznie
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 11.10.2022, 20:20:49
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oastry
Oastry
11.10.2022, 21:27:23
  • 2
@DexterFromLab: 16 z Intelem to nie ma co się dziwić, przy M1 i wzwyż to zupełnie inna kultura pracy
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
12.10.2022, 09:09:55 via Android
  • 2
@PortalZeSmiesznymiObrazkami
@only dostałem do pracy. Nie miałem wyboru
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 10.10.2022, 10:20:42
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DexterFromLab
DexterFromLab 09.10.2022, 17:05:22
  • 26
866 374 + 25 = 866 399
#rowerowyrownik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DexterFromLab
DexterFromLab 06.10.2022, 20:10:54
  • 1
Dzisiaj miałem rozmowę o pracę. I tak szczerze powiedziawszy mimo że w zasadzie mógłbym mieć zarobki 2x i zarabiać jak hirurg specjalista to jednak nie. Porozmawiałem sobie szczerze z osobą prowadzącą rozmowę i razem stwierdziliśmy że jednak nie. I to chyba była moja najlepsza w życiu rozmowa o pracę ever. Człowiek który siedział po drugiej stronie monitora był dla mnie jak przyjaciel i powiedział mi że w sumie z tego co mu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

holihopter
holihopter
06.10.2022, 20:38:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DexterFromLab: ups, przepraszam pana hirurga
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
06.10.2022, 20:43:08
  • 0
@holihopter: dobrze że dodałeś Pana, bo mam swoje lata i boli mnie kręgosłup.
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 30.09.2022, 11:43:45
  • 2
Kupiłem ten pakiet PZU, który planowałem od miesiąca, ale patrząc na to co robi nasz narodowy czempion to śliski temat xD
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
30.09.2022, 11:49:10
  • 3
@Smasher69: po pierwsze mały pakiet, a po drugie ludzie tutaj potrafią tylko robić to co trend pokazuje, a ja jestem bykiem mimo wszystko i optymistom, aczkolwiek ostrożnym
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
30.09.2022, 13:58:33
  • 2
@blazko: Pozdro byku ;) byle atomówki nie poleciały i będzie dobrze
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 28.09.2022, 17:32:15
  • 1
Ale mam rozkmine. Zacząłem się zastanawiać co jest dla mnie rzeczywiste. No i mogę powiedzieć że rzeczywiste są rzeczy które są w moim zasięgu. To co jestem w stanie poczuć zmysłami i być tego świadomy jest dla mnie prawdziwe. Nawet halucynacje są moją rzeczywistością jeśli je odczówam. A wy albo sąsiad za ścianą jesteście dla mnie nierealni, zmojej perspektywy. Nie zmienia to faktu że istniejecie, ale dla mnie dopiero wtedy kiedy mamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
28.09.2022, 19:39:06
  • 0
@DexterFromLab: Mordo, a grawitację albo powietrze czujesz? A jednak są..
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
29.09.2022, 02:20:25 via Android
  • 0
@odysjestem to akurat zły przykład bo powietrze i grawitację bardzo łatwo poczuć tu i teraz. Jak byś powiedział pole magnetyczne ziemi, to może tak ale tylko do momentu aż użyje się kompasu. Chodzi mi o rzeczy poza zasięgiem zmysłów.
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 27.09.2022, 06:26:16
  • 3
Ogarnijcie użytkownika SPOLKASOFIA albo zboczeniec, albo dobry troll xD podaje mi numer telefonu i chce żeby do niego zadzwonić. To prawie jak wysłać zdjęcie benka xD

#zalesie #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grayish_Starling
Grayish_Starling
27.09.2022, 06:27:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DexterFromLab: zadzwoniłeś? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
cutecatboy
cutecatboy
27.09.2022, 06:28:52 via iOS
  • 1
@DexterFromLab: O, pamietam go, Wielce Czcigodny Panie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 26.09.2022, 14:36:46
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mcsQ
mcsQ
mcsQ
26.09.2022, 15:00:37 via Android
  • 4
@DexterFromLab nawet się zaśmiałem xD
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
26.09.2022, 15:01:08
  • 4
@mcsQ: napisałem to specjalnie dla Ciebie
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 22.09.2022, 10:03:15
  • 440
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoracyStek
GoracyStek
22.09.2022, 10:05:15
  • 483
@DexterFromLab: BACZNOŚĆ!
GoracyStek - @DexterFromLab: BACZNOŚĆ!

źródło: comment_1663841114DrzIKQ228ehjYWAiCXHqyA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mr_ponglish
mr_ponglish
22.09.2022, 10:08:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 246
@goferek: atomówka w--------y w łódź Bałuty, a po 4 godzinach smsy do mieszkańców Łodzi żeby się schowali do piwnicy xD
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 21.09.2022, 11:43:36
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....y
b.....y
konto usunięte 21.09.2022, 12:44:36
  • 2
śmierdzi tam starym kurzem


@DexterFromLab: i pastą do podłóg "pałacowa", jak w muzeach w których zakładało się takie filcowe nakładki na buty
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
21.09.2022, 13:10:03
  • 2
@boleslaw_krzywosuty: to nie może być przypadek że każdy tak myśli
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 17.09.2022, 21:21:50
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....i
o.....i
konto usunięte 17.09.2022, 22:20:37
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

tochybaananas
tochybaananas
17.09.2022, 22:56:50
  • 1
@DexterFromLab: Rampo chyba by passatem na współwłasność ze starym jebnął w drzewo jakby te farmazony przeczytał ehhh...
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 13.09.2022, 18:05:08
  • 3
#gielda
DexterFromLab - #gielda

źródło: comment_1663092306tjZ262XHSjoavK2liDoODu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DexterFromLab
DexterFromLab 11.09.2022, 18:09:06
  • 0
Myśleliście coś o jakimś zapasowym ogrzewaniu do mieszkania? Jak by były jakieś problemy, np z dostępem do jakiegoś paliwa, żeby dodatkowo ogrzać mieszkanie. Myślałem o samochodowym Webasto, bo ma 2 obiegi powietrza i nie spala tlenu w mieszkaniu. Minusem tego rozwiązania jest to, że musiał bym zrobić 2 otwory w ścianie żeby zapewnić przepływ powietrza do paliwa i odpływ spalin, i jakoś zabezpieczyć ten odpływ spalin od ocieplenia. Wtedy spokojnie w razie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
12.09.2022, 04:19:03
  • 1
@asiajasiabasia: to pod warunkiem że każdy na około będzie grzał.
  • Odpowiedz
PrimoUltimo
PrimoUltimo
02.11.2022, 21:30:07 via Android
  • 1
@DexterFromLab aż mnie przestraszyłeś przez noc, trzymam je w garderobie obok sypialni i w sumie jak by w nocy się rozszczelniły to faktycznie kaplica może byc, jutro wyniosę je do piwnicy. Dzięki za info. Niby człowiek myślący a jednak przez sen może krzywdę zrobić :)
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 11.09.2022, 08:33:20
  • 4
Jaki jest sens życia? Po co to wszystko? #terrarystyka #feels
DexterFromLab - Jaki jest sens życia? Po co to wszystko? #terrarystyka #feels

źródło: comment_1662885123srzL1dp8oSbRgZegKraI8a.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
11.09.2022, 08:34:58 via Android
  • 1
@DexterFromLab ah pwetty
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 09.09.2022, 19:21:23
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DexterFromLab
DexterFromLab 09.09.2022, 19:09:54
  • 317
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muskutanin
muskutanin
09.09.2022, 19:12:24
  • 5
@DexterFromLab: czytanie wydarzeń na Ukrainie pomijając ten tag to jak pójść do kina i nie kupić popcornu podczas seansu. Niby można, ale tak coś brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Herubin
Herubin
09.09.2022, 19:12:42
  • 4
@robertx: Trzeba połapać orków w siatki by wymienić ich na chłopaków z Mariupola.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 33
  • Strona 3 z 33
  • >

Człowiek bez nazwiska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.08.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking