Wpis z mikrobloga

Włączyli u mnie w mieście alarm bombowy. I teraz pytanie czy bombardują, czy znowu jakiś debil używa sygnału niezgodnie z przeznaczeniem. Bo nie wiem czy mam się chować do piwnicy czy olać temat. Kiedyś puszczą faktycznie jakieś gówno i każdy oleje temat, bo u nas się puszcza sygnały jak ksiądz ma urodziny czy z jakiegoś innego gównianego powodu.

#wojna #ukraina
  • 38
  • Odpowiedz
@DexterFromLab: w większości miast to nawet jakby coś się działo to nikt by nie wiedział, bo syreny są kompletnie niesłyszalne, nawet przy otwartych oknach. Ale pewnie RCB wysłałoby alert kilka godzin po fakcie.
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: Może nie #!$%@?, ale nie wiadomo o co chodzi. Kiedyś rzeczywiście coś #!$%@? i będzie problem. Raz że taki sygnał powinien być puszczony, albo kiedy coś się dzieje, albo kiedy są ćwiczenia i każdy wie. A teraz pomyśl sobie co czują uchodźcy którzy niedawno uciekli z ostrzeliwanych miast.
  • Odpowiedz
@noopek2: Od 50 lat wisi ogłoszenie w biurze, w układzie Alfa Centaurii że ziemia będzie wyburzona i będzie budowana autostrada trans-galaktyczna. Miliście czas na złożenie zażalenia więc nie marudźcie xD
  • Odpowiedz
@DexterFromLab: Obstawiam test syren ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chciałbym być złym prorokiem, ale...
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tabletka-z-jodkiem-potasu-dla-ka%C5%BCdego-polaka-dzia%C5%82ania-na-wypadek-chmury-radioaktywnej/ar-AA1278o7?ocid=msedgntp&cvid=d4706bafb0654b43b3ae91af2b073b48
coś mi śmierdzi, że niektórzy już wiedzą o czymś co nastąpi niebawem (obstawiam niestety połączenie tych dwóch wiadomości). Czas? Trzeba obserwować podróże władz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DexterFromLab: jeśli to było jednostajne wycie przez ok 1 min to oznacza to "odwołanie alarmu"

Alarmy powietrzne, o skażeniu czy bombowe mają różne modulacje tonu i różne odstępy pomiędzy tonami.

  • Odpowiedz