Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DexterFromLab

DexterFromLab

Dołączył 14 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43939
  • Znaleziska 10029
  • Mikroblog 33910
  • Obserwujący 38
  • Obserwowane 34
  • Dodane (651)
  • Komentowane (9052)
  • Plusowane (24207)
DexterFromLab
DexterFromLab 13.12.2022, 19:30:03
  • 6
Córka nie chciała się myć, to powiedziałem jej że przyjdzie śmierdzacy potwór i ją obwącha. Nie uwierzyła olała mnie i nie chciała słuchać. Puściłem głos świni z głośnika bluetooth schowanego w szafie pobiegła się myć. Dostałem opierdziel od żony i teraz wrzeszczy na mnie glośniej niż ten potwór z głośnika xD przegiąłem co? #heheszki #wyznanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majkitb
majkitb
13.12.2022, 19:41:26 via Android
  • 2
@DexterFromLab #zonabijealewolnobiega
  • Odpowiedz
Imod
Imod
13.12.2022, 20:17:16
  • 2
@DexterFromLab: minuta smiechu trauma na lata xd
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 12.12.2022, 18:23:05
  • 5
Siema, jak tam? Nie ma co gdybać, szczęśliwy traf :p

#gielda
DexterFromLab - Siema, jak tam? Nie ma co gdybać, szczęśliwy traf :p

#gielda

źródło: comment_1670869351FL3wgPzEDwbyFoNfGZ1JUU.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeslaPrawdziwy
TeslaPrawdziwy
TeslaPrawdziwy
12.12.2022, 18:41:48
  • 2
@DexterFromLab: Dobry wynik. Ciekaw jestem porównania wyników AI do wyników cotygodniowej sondy. Szkoda, że prognozujemy różne indeksy.
  • Odpowiedz
e.....a
e.....a
konto usunięte 12.12.2022, 18:55:01
  • 3
@DJ007: zadziała to jak zawsze. Sieć się będzie uczyć, trafiać coraz lepiej, aż OP załaduje tam grubą kasę i skończy się jak zawsze. Inaczej matematycy już dawno byliby miliarderami
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 11.12.2022, 23:06:24
  • 0
Dzisiaj dalej eksperymentowałem z siecią neuronową. Zająłem się lepszym przygotowaniem danych wejściowych i wyjściowych, oraz pomiarem korelacji. Udało mi się uzyskać prawidłowy wynik dla współczynnika korelacji wynoszącego około 0.1 . No i co z tego zapytajcie? Myślę że wynik różny od 0 oznacza tyle że jednak goły wykres wig20 posiada prawidłowości które sieć wyłapuje i wykorzystuje do predykcji. Kilkukrotnie powtórzyłem uczenie sieci i uzyskiwałem podobne wyniki, czasem mniej a czasem więcej. Gdybym
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e.....u
e.....u
konto usunięte 12.12.2022, 01:11:29
  • 2
@DexterFromLab: zawolaj jak wsp. kor >=0,5000000000000000001
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
12.12.2022, 09:22:14
  • 1
@majkitb: https://github.com/DexterFromLab/Neural-Finance-Forecaste
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 10.12.2022, 21:41:23
  • 9
Wytrenowałem prostą sieć neuronową do predykcji WIG20 na podstawie jego przeszłych notowań. W poniedziałek zamknięcie na 1758 :D Będę to rozwijał. Kolejnym krokiem będzie utworzenie algorytmu ewolucyjnego do dobrania najlepszych parametrów sieci, i okresu danych wejściowych do nauki. Potem będę dodawał jeszcze wskaźniki ekonomiczne takie jak PMI, dane inflacyjne i stopy procentowe, może jeszcze dodam dane z innych rynków europejskiego i amerykańskiego. Jak model będzie dobry to będę wyniki aktualizował na bieżąco
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e.....u
e.....u
konto usunięte 10.12.2022, 21:43:57
  • 13
@DexterFromLab: przygotowanie autobota do spekulacji part 12543534. Tym razem się uda. Pogody nie można przewidzieć na więcej niż 4 dni do przodu, ale giełde można, tym razem się uda :P
  • Odpowiedz
DJ007
DJ007
10.12.2022, 21:54:57
  • 9
Wytrenowałem prostą sieć neuronową do predykcji WIG20 na podstawie jego przeszłych notowań.


@DexterFromLab: A próbowałeś zrobić test out of sample? Czyli sieć zasysa dane do np 2019 i symuluje co dalej. Ne tej podstawie określiłbyś czy to ma sens bez czekania.
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 08.12.2022, 02:09:31
  • 11
OpenAI rozwalił mi głowę. Nauczyłem go dzielić długie wiadomości na mniejsze ponieważ te długie są obcinane. Kazałem mu napisać historię na 2000 słów w kilku wiadomościach a ja tylko podawałem mu kolejne numery dalszych wiadomości, on dopisywał historię. W międzyczasie liczył liczbę słów i na początku każdej wiadomości podawał ile jeszcze słów zostało do końca. Potem powiedziałem że w podobny sposób mogę mu przekazać treści z internetu, na co ochoczo się zgodził.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
08.12.2022, 10:20:50
  • 1
@Zielony_Ogr: wejdź na stronę i sprawdź. Normalnie pisze po polsku ale to chyba translacja. Ale bardzo dobra. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Myślałem że coś takiego zobaczymy za 20 lat a to już działa. I serio rozwiązuje złożone problemy.
  • Odpowiedz
Z.....r
Z.....r
konto usunięte 08.12.2022, 10:25:11
  • 0
@DexterFromLab: wieczorkiem się pobawię, no to na mnie również robi wrażenie. Asystent google się przy tym chowa.
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 05.12.2022, 07:59:13
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrajaCoNieJara
KrajaCoNieJara
05.12.2022, 09:05:32
  • 2
@DexterFromLab: a tutaj jak wyglada caly zabieg.
KrajaCoNieJara - @DexterFromLab: a tutaj jak wyglada caly zabieg.

źródło: comment_1670231047Y80zyohULE9A6jbduy1ifq.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
lukas456432132
lukas456432132
lukas456432132
10.04.2024, 05:37:08 via Wykop
  • 0
lukas456432132

źródło: Screenshot 2024-04-10 at 07.36.10

Pobierz
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 03.12.2022, 21:33:31
  • 7
Ojciec był wziętym sędzią i zawsze starał się wydawać sprawiedliwe wyroki. Był znany z tego, że potrafił zobaczyć prawdę i dostrzec nieuczciwość, nawet w najmniejszych szczegółach. Cieszył się dużym szacunkiem wśród swoich poddanych i był uważany za niezłomnego obrońcę sprawiedliwości.

Jego syn, Petrus, był chytry i inteligentny, ale nie wiadomo było, po kim odziedziczył te cechy. Ojciec zawsze traktował go z podejrzliwością i nie ufał mu całkowicie. Często krzyczał na niego i nazywał
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrezesTalarek
PrezesTalarek
04.12.2022, 09:21:13
  • 6
@DexterFromLab:
PrezesTalarek - @DexterFromLab:

źródło: comment_1670145672cXpDSGJJt7uLgSvOQoxqwe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PrezesTalarek
PrezesTalarek
04.12.2022, 11:32:59
  • 7
@DexterFromLab: sztuczna inteligencja nienauczona roboty. Król Szczurów nigdy by się nie zemścił za sprawiedliwe wyroki
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 03.12.2022, 09:14:33
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nocnyfilm
nocnyfilm
03.12.2022, 16:20:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DexterFromLab: próbowałeś linii ruskich ciężkich do IS7?
  • Odpowiedz
Aldehyd_Glutarowy
Aldehyd_Glutarowy
04.12.2022, 10:23:09
  • 1
@DexterFromLab: idź w linie do is-7, dla nowych oddaje. Koniecznie przejdź unitarnke i szkolenie
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 02.12.2022, 19:45:52
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vebbo
vebbo
02.12.2022, 22:18:44
  • 1
@DexterFromLab: Spadł ze schodów i się jeszcze przy okazji zesrał? To chyba zbyt piękne żeby było prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NaDoleFiolki
NaDoleFiolki
02.12.2022, 22:21:47
  • 1
@vebbo: pewnie po wszystkich świadków kałowego incydentu przyszli już smutni panowie
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 02.12.2022, 07:30:11
  • 2
Myślę żeby zrobić jakiś prezent dla męża naszej nowej znajomej z ukrainy. Mieszka w mieście Winnica. Mają tam prąd na 2h dziennie, i nie mają ogrzewania. Myślałem żeby kupić mu koc, powerbank, jakąś latarkę, akumulatorki, ładowarkę i jakąś dobrą kawę. Co myślicie? To daleko od frontu ale chłop marznie po ciemku. #pytanie #feels
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Landry024
Landry024
02.12.2022, 07:33:29
  • 2
@DexterFromLab: bardzo dobry pomysł, dodatkowo weź jeszcze jakieś świeczki
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
02.12.2022, 07:59:29
  • 0
@kiszczak: nie znam rozmiaru :(
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 30.11.2022, 21:07:54
  • 4
Wypiłem solidnego drina więc czas na kompromitujący wpis. Róbcie screeny.

Lubię sobie pofilozofować. Lubię sobie poczytać popularno naukowe pozycje typu Lamża czy jakiś Kaku. Jedną z fajniejszych książek jakie czytałem był nowy umysł cesarza. Ostatnio zainteresowałem się też filozofia wschodu i buddyzmem. Wszystko to spowodowało że skrzywił mi się obraz świata. Teraz wydaje mi się że jestem obserwatorem rzeczywistości bardziej niż jej uczestnikiem. Myślę że na jedno pytanie może być więcej niż
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....i
konto usunięte 30.11.2022, 21:10:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DexterFromLab: co tz p--------y
  • Odpowiedz
Tracker31
Tracker31
30.11.2022, 21:11:49
  • 1
@DexterFromLab: odczówa XD
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 30.11.2022, 20:46:38
  • 12
Dlaczego moje portfolio rośnie? O co chodzi? Nie jestem przyzwyczajony do takiej dziwnej sytuacji.
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konsumpcjusz
konsumpcjusz
30.11.2022, 21:03:48
  • 0
@DexterFromLab: jutro albo w piątek wróci do normy
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
30.11.2022, 21:13:52
  • 2
@konsumpcjusz: uff to Dobrze. Juz myślałem że zostanę z kasą i nie będę wiedział co z nią robić
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 30.11.2022, 20:26:47
  • 5
Co się stanie jeśli w słowniku na telefonie będziesz wybierać losowo proponowane podpowiedzi? Właśnie to się stanie:

Po coś takiego jak tutaj widzisz nic innego nie jest to że jest to bardzo dobry argument za darmo jak się okazało nie jest w tym temacie to jest właśnie dla ciebie czekać na odpowiedź. Nie wiem czy jest jakiś wielki wyczyn w Tesco supermarket Biedronka ul nie jest tak samo wszystkie artykuły o modelu
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nerkowce
nerkowce
01.12.2022, 00:59:23
  • 2
@Theo_Y: poproszę analizę
  • Odpowiedz
aune8
aune8
01.12.2022, 22:52:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DexterFromLab: to jest tylko jedna osoba może wykorzystać w sumie nie ma w sobie nic się z użytkownikiem a ja mam tylko jedno dziecko urodzi sie nie ma w sobie nie radzi z oo w likwidacji KRS firmy skoncza nie chce mi sie
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 30.11.2022, 20:01:43
  • 1
Ma ktoś do oddania/odsprzedania uszkodzony lub dzialajacy okap kuchenny?

Chce zbudować filtr powietrza do wycinarki laserowej. Gotowe kosztują 1000 zł. Jak kupię sobie wyciąg powietrza to zapłacę za wszytko mniej niż 400 zł. A jak dorwę stary okap na części to zrobię sobie filtr powietrza za mniej niż 100 zł. Zajmie mi to jedno popołudnie a recykling to szlachetna rzecz.

#pytanie #olx
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
30.11.2022, 20:21:11
  • 0
@Poldek0000: odkurzacze mają silniki szczotkowe. Miałem już taki pomysł na początku i jest to opcja. Minusem jest to że jeśli chce wypluć powietrze na zewnątrz to muszę wystawić cały odkurzacz a tak wystawie sobie rurę. Plus jest taki że odkurzacze mają duże podciśnienie i mógłbym tam nawet wstawić filtry do maski gazowej i dobrze by to działało. W przypadku odciągu będę musiał użyć filtrów węglowych ale to też jest spoko.
  • Odpowiedz
miszczu90
miszczu90
01.12.2022, 17:07:03
  • 1
@DexterFromLab: pv
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 22.11.2022, 20:56:35
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sklerwysyny_pl
sklerwysyny_pl
sklerwysyny_pl
22.11.2022, 21:37:29 via iOS
  • 3
@DexterFromLab: Jest tak:
1. Ruskie walnęły rakietą i Ukraińcy to wiedzą
2. Wie to też NATO, ale ma swój plan rozwoju sytuacji, nie daje się wciągnąć w prowokację kacapów
3. Zełenskiemu jest przez 2 dni smutno, ale godzi się kłamać jak sojusznicy
4. NATO dostarcza jeszcze więcej broni do pokonania rossji, spokojne i systematycznego wybijania jednostek Z, bez spiny, stresu i w ramach niesienia pomocy, a nie zabijania wroga
5.
  • Odpowiedz
Filipterka25
Filipterka25
22.11.2022, 21:56:43
  • 2
Powiedzcie co myślicie o tym ostatnim zachowaniu Ukrainy w stosunku do uderzenia tych pocisków.


@DexterFromLab: A pytasz o oficjalną narrację któreś z zainteresowanych stron, czy "jak jest naprawdę"?

Oficjalna
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 19.11.2022, 20:35:06
  • 2
Historia z happy endem. Pies odnalazł się cały po ponad 2 miesiącach. Jest to zawiła opowieść o niepokornym stworzeniu które zgubiło drogę do domu i w końcu udało się mu wrócić. Więc 2 miesiące temu rodzicom uciekł pies. Szukaliśmy go, daliśmy ogłoszenie i posprawdzaliśmy schroniska. Zadzwoniło do nas 2 chłopaków którzy złapali psa i zabrali do siebie do wioski. Pies im uciekł tego samego dnia. Był zdezorientowany i nie znał tej okolicy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyyyyj
Wincyyyyj
Wincyyyyj
20.11.2022, 12:39:28
  • 1
@DexterFromLab: jakie propozycje, to ty jesteś psiarzem i ty masz zadbać o to żeby ci nie uciekł a jak tego nie potrafisz to pozbądź się psa. Czemu ucieka? Moze mu czegoś brakuje u ciebie, spacerów czy coś? Jak to nie mozesz go trzymać w domu? To trzymaj w garażu, drut pod napięciem to nie brzmi jak zbyt humanitarne rozwiązanie xD
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
22.11.2022, 21:30:37
  • 0
@r__k: jak byłem na miejscu to tak. Ale teraz rodzice się nim zajmują bo ja mieszkam w bloku w innym mieście. Muszą mu wystarczać 2 spacery dziennie. Poszukam w ogłoszeniach pracy dla psów. Może coś się dla niego znajdzie.
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 13.11.2022, 20:51:52
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ms86
ms86
13.11.2022, 20:58:17 via Android
  • 1
@DexterFromLab nie wiem po co bawicie się w tego typu rozkminki - dziękujcie lepiej, ze to nie wy je macie
  • Odpowiedz
WiesniakzPowolania
WiesniakzPowolania
13.11.2022, 21:11:28
  • 2
@DexterFromLab: Przecież to był Wagnerowiec. Najemnik. Prywatny pies wojny za pieniadze. Takich ludzi nie obejmuje Konwencja Genewska. Ukraińcy mogli z nim zrobić co tylko chcieli ¯\_(ツ)_/¯ I trzeba uczciwie przyznać, że przecież oni go nawet mło..tfu- palcem nie tkneli. Oddali całego i zdrowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 11.11.2022, 20:35:13
  • 1
Jaki program polecieć do łatwego projektowania modeli 3d i sprawdzenia jak wyglądają połączone elementy, potem stworzenie ich rzutu 2d w celu wycięcia w sklejce ploterem. Chodzi mi po głowie blender ale wolał bym coś prostrzego i najlepiej albo w niedużej cenie lub darmowego. #druk3d #drukarki3d
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sommerfeld
sommerfeld
11.11.2022, 20:35:48
  • 5
@DexterFromLab: Fusion 360
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
12.11.2022, 08:19:06
  • 1
@Bydle: https://youtu.be/-B6DXF9aE5s https://youtu.be/2MfYN7sUF7w
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 05.11.2022, 19:22:09
  • 1
Kto z was miał sen o spadaniu w przepaść? Jak często wam się to śniło i kiedy ten sen przestał się powtarzać? Za dziecka często miałem sen że spadałem w próżnię. W pewnym momencie ten sen po prostu przestał się powtarzać. Wielu ludzi opowiadało że też miało taki sen. A jak to było u was? #pytanie #creepy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....k
s.....k
konto usunięte 05.11.2022, 19:24:03
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
05.11.2022, 19:53:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab 31.10.2022, 08:40:51
  • 1
Chcę sobie kupić laser do wycinania sklejki. To ma mi posłużyć do składania zabawek dla córeczki, wycinania elementów domków dla lalek, i może robienia jakichś upominków dla rodziny i znajomych typu napis na sercu czy wypalenie jakiegoś obrazu w sklejce. Co polecicie?

#druk3d #modelarstwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosomak94
rosomak94
31.10.2022, 08:50:22
  • 1
@DexterFromLab: Na początek warto powiedzieć laser do cięcia to dość upierdliwa rzecz ( ͡° ʖ̯ ͡°) W porównaniu do zwykłej drukarki 3D jest dużo bardziej problematyczny przy pracy. Przede wszystkim nie próbowałbym ciąć czegokolwiek w mieszkaniu - czego byś nie ciął to będzie capiło. Dodatkowy problem to sam promień lasera - lepiej chronić przed nim oczy :D Od jakiegoś czasu użytkuję taki: https://store.creality.com/de/products/cr-laser-falcon-engraver-10w
W relacji cena/
  • Odpowiedz
DexterFromLab
DexterFromLab
Autor
02.11.2022, 06:48:20
  • 0
@hrumque: Dziękuję za odpowiedź. Kolega ma mały park maszynowy i pracownię, może zapytam się go czy tam zmieści się jeszcze jedno urządzenie :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 33
  • Strona 2 z 33
  • >

Człowiek bez nazwiska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.08.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia