Gdzie szukać info na temat gitar basowych? Chciałbym rozpocząć grać na gitarze basowej, wiele forum, wiele opinii, sprzed paru lat, jest jakieś w miarę świeże, gdzie poczytam coś na ten temat w jaką gitarę się zaopatrzyć? Może tutaj uzyskam odpowiedzi :P Jeszcze myślałem przejść się do sklepu muzycznego, żeby tam pomogli wybrać. Budżet to 1500-2000, jak da się zejść z ceny to spoko. Mam dużo czasu a chciałbym go na coś przeznaczyć
#anonimowemirkowyznania Przyszedł do mnie kolega z pracy, powiedział że śniłam się mu zeszłej nocy tak że do teraz się czerwieni. Przeprosił wręczając mi ptasie mleczko. Nie pokazałam tego ale nogi mi zmiękły.. Najlepsze że to chad over 190 A ja szara mała 4/10 #rozowepaski #niebieskiepaski
UWAGA! DEXA Skan to najdokładniejsza metoda pomiaru tkanki tłuszczowej; jednak nadal posiadająca margines błędu, ale np. o wiele mniejszy niż BIA (Tanita, InBody); jednak to nadal SZACUNEK; zabawa, porównanie - nie jest to prawda oczywiste; wiec PROSZĘ i nie spinanie się.
Plusem jest niewątpliwie to, ze wykonałem badanie na tej samej maszynie pod okiem tego samego lekarza/technika (?!). Rano na czczo miałem 88,5 kg, maszyna jednak zważyła
Siema, jak tam wygląda populacja i poziom socjalny ludzi na serwerach? Grałem na BL parę lat temu, nie było jakoś specjalnie źle (może trafiłem na normalną gildię) Potem grałem na silvermoonie i draenorze, ale ciężej tam znaleźć takie socjalno/rajdowe gildie, większość jest bardziej nastawionych na samą grę w sobie, a nie jakieś wspólne śmieszkowanie. Teraz wracam po przerwie 2-3 letniej. Macie teraz jakieś fajne gildie które możecie polecić? Takie z fajnym poziomem
Siema, może się ktoś wypowiedzieć na temat zaocznych studiów z informatyki? Jak to się ma do stacjonarnych, uczelnia uczelni nierówna wiadomo. Chciałbym poznać opinię różnych osób, bo się zastanawiam czy zostawać w Katowicach i szukać tutaj czegoś czy raczej warto będzie się gdzieś indziej przenieść. Zależy mi na niestacjonarnych, ponieważ pracuję. Jeżeli ktoś się zetknął z tym tematem i się rozeznawał to chętnie poczytam. #polsl #studia #pw
Jeszcze myślałem przejść się do sklepu muzycznego, żeby tam pomogli wybrać. Budżet to 1500-2000, jak da się zejść z ceny to spoko.
Mam dużo czasu a chciałbym go na coś przeznaczyć