Wpis z mikrobloga

Siema, jak tam wygląda populacja i poziom socjalny ludzi na serwerach? Grałem na BL parę lat temu, nie było jakoś specjalnie źle (może trafiłem na normalną gildię) Potem grałem na silvermoonie i draenorze, ale ciężej tam znaleźć takie socjalno/rajdowe gildie, większość jest bardziej nastawionych na samą grę w sobie, a nie jakieś wspólne śmieszkowanie.
Teraz wracam po przerwie 2-3 letniej.
Macie teraz jakieś fajne gildie które możecie polecić? Takie z fajnym poziomem gry i socjalne ale nienastawione stricte na nolife progress. Zamierzam wrócić do maina priesta bo widzę, że znowu może będzie fajnie się nim grało.

#worldofwarcraft #wow #shadowlands #mmorpg
  • 8
  • Odpowiedz
@DPressed: nie wiem, ja gram w ally, na przymartwym realmie. Gildię trafiłem spoczko, mythic raiding, m+ 20+, a i pvp pograłem. Od pauzy na 8.3, też i lola pograłem, do csa też znalazłem ziomka, dwóch na moim poziomie +/-.
  • Odpowiedz
@DPressed: ale nie trzeba grac w jakiejs no life gildii aby miec czyszczony mythic caly co tier, mowie ze takie gildie maja juz przewaznie zamkniety roster a triali testuje sie wczesniej
  • Odpowiedz
@zbii777: No to szukajcie gildii ktora robi na tier np polowe bossow na mythicu albo te co latwiejsze a z kolejnymi tierami i zebranym doswiadczeniem mozna isc do bardziej progresywnych ktore np graja 2 dni w tygodniu bo takie tez sa.
  • Odpowiedz