Wpis z mikrobloga

Siema, może się ktoś wypowiedzieć na temat zaocznych studiów z informatyki? Jak to się ma do stacjonarnych, uczelnia uczelni nierówna wiadomo. Chciałbym poznać opinię różnych osób, bo się zastanawiam czy zostawać w Katowicach i szukać tutaj czegoś czy raczej warto będzie się gdzieś indziej przenieść. Zależy mi na niestacjonarnych, ponieważ pracuję. Jeżeli ktoś się zetknął z tym tematem i się rozeznawał to chętnie poczytam.
#polsl #studia #pw #pwr #informatyka #programowanie #politechnika #katowice #gliwice
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rootuss: w8 iż nie warto bo merytorycznie niewiele wnosi jeśli pracujesz. Ja mialem 3 lata doświadczenia jako Java dev kiedy szedłem na mgra i że wszystkich przedmiotów może dwa były dla mnie nowooscia a reszta w mniejszym lub większym stopniu była w pracy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DPressed: tylko nie wybieraj polsl aei, no chyba że masz stalowe nerwy, w cholerę wolnego czasu i lubisz użerać się z chorymi decyzjami dziekanatu. Przy okazji Twój nick odzwierciedla czego można się nabawić na tym wydziale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@php-mysql: popieram PolSl to kicha. Będziesz lutował obwody elektoniczne na zaliczenie a polegniesz potem i tak na elektrotechnice czy innym z dupy wziętym przedmiocie. Jeśli informa to chyba tylko uniwersytet Warszawski się jakoś liczy