Wpis z mikrobloga

Mirasy, szukam sensownego pasa do pomiary tętna. Dzisiaj mam suunto trainera z pomiarem w nadgarstku. To co mi się w nim nie podoba to ze po 30 min na rowerze pokazuje mi tętno w okolicach 80, kiedy rzeczywiste jest koło 140. Mam tez stary pas z czujnikiem tez suunto i ten znowu wariuje w druga stronę. Pierwsze minuty pokazuje ok, ale później 220. Idzie do mnie właśnie fenix 5 ale bez pasa wiec myśle nad zakupem czegoś niedrogiego, najlepiej po bt, bo będę chciał na trenażerze tez używać, jak nas już zamkną. Jakieś sprawdzone propozycje? Dodam ze będę używał do biegania, na rower i trenażer.
#bieganie #rower #pulsometr
  • 10
@Chekatomba: nie chcę cię martwić, ale prawdopodobnie taki twój urok i pulsometry będą ci fałszować wyniki. Mam to samo. Mam vivoactive 3 z pomiarem w nadgarstu, miałem 310xt z pomiarem na klatce piersiowej, używałem też wbudowanego do roweru eliptycznego na klatce piersiowej. Zawsze to samo. Ponoć polar robi najlepsze pulsometry, ale jeszcze od nich nie próbowałem.
@Chekatomba: jesli masz garmina i zalezy ci na statach biegowych running dynamiscs, to tylko pas od garmina ktory ma dodatkowy wbudowany czujnik.

Poza tym polar h10 kosztuje chyba nawet wiecej niz garminowy pas hrm2 lub hrm3.

Jeski zalezy ci na samym pulsie, to bierz z magene z aliexpress.