Podobno strzelec który dokonał zamachu nie był sam. Była to zorganizowana grupa zabójców z Europy wschodniej, multirecydywiści ( ͡º͜ʖ͡º) zdjęcia kolejnych w komentarzu #zamach #usa #polska #heheszki
Macie do polecenia jakieś ścigałki na PC nastawione na grę offline, w które chce się grać? Coś z stylem kariery typu Gran Turismo W AC trochę popykałem, ale kariera to jakiś śmieszny żart, kilka wyścigów i już możesz wsiadać w najlepsze samochody w grze. Dirt 2.0 to samo, w dodatku gra się strasznie liniowo, zero motywacji by walczyć sam ze sobą.
Wszystkie te gry są takie nie wiem, płaskie strasznie. Brakuje opcji
@Iskaryota: w nfs shift albo shift2 miałem pamiętam sytuację, w której doinwestowałem e36 chyba w opór i ścigałem się z autami o klasę czy dwie wyżej, to może jest to czego szukasz
@sznejk: w Azji Południowo-Wschodniej często prysznice w domkach są na zewnątrz tak jak ten, wydaje się to mega przykre, laska pewnie pojechała na wakacje a jakieś Indo-Pajety zwyrole poukrywali kamery, z ukrycia robią zdjęcia i tasują się patrząc jak zwykli ludzie po prostu biorą prysznic
Szykuje się powrót do świata Władcy Pierścieni i to w tym najlepszym wydaniu, bo z udziałem samego Petera Jacksona! Zapomnijcie o przeciętnym serialu Amazona, bo dopiero teraz szykuje się coś naprawdę wielkiego!
@Asphiii: może, ale prawdą jest że Gollum jako postać nie nadaje na punkt centralny opowieści, jest idealnym aktorem drugoplanowym ale nie bohaterem, mnie kompletnie nie interesowała ta gra właśnie z tego powodu, choć jestem fanem uniwersum
Hej Mircy, czy opyla się oglądać jakieś replaye z weekendu? Chodzi mi o sprint/wyscig? Nie mam żadnego info z przebiegu i mam teraz okazję poświęcić 2h na obejrzenie ale nie wiem czy się opyla czy wiało nudą? #f1
@MajsterNowak: co Ty chłopie chyba nie widziałeś kobiet na drogach, co jedna z drugą potrafi wyczyniać w Micrze czy innym Fiacie 500 to strach pomyśleć co nawywija siedząc w Leopardzie ;d pomijając notoryczne Friendly Fire ;d
@dotankowany_noca: i gierkowskie z kolegami w skoki narciarskie, na które zapraszał sam Adam Małysz albo odpalało się NFS Underground z piosenką parrrrra ram ram ;d rok jakis 2002/2003 ferie i zima za oknem
@Theo_Y: panie Striełoczku weźmie pan ten pistolet na kapiszony odstraszy nim kilka nibypsów i 100krotnke wyskalowanych pcheł i przyniesie mi ten świecący radioaktywny kamień, tu masz rękawiczki z Castoramy idź idź
WC
Optymizm. Nawet napisz go boldem, a niżej daj melancholię i narysuj między nimi sinusoidę.
źródło: temp_file2506555149608405158
Pobierz