@Cender: są takie niezbyt drogie mierniki z oscyloskopem np fnirisi, ale o takim nawet nie wspominaj elektrodziarzom bo tym to sobie możesz co najwyżej prąd w gniazdku sprawdzić wg nich
@orgin246: nie wiem jak połączyłeś to co napisałem z tym ze niby nie gram w inne gry? gram, i uważam że np W3 jak i BG3 ostatnio były nawet lepese od tych wymienionych, a poza nimi mam z 1000h online w Arma3, CSGO, grywałem wiele godzin w paradoxy EU4 później CK3, Stellaris, Assetto Corsa, gry na PS4 jak God of War, Uncharted i masę masę innych gierek, co nie zmienia
Czy w dalszych etapach gry świat nabiera trochę więcej z aury tajemniczości? Może to kwestia zatartej pamięci, ale w Cieniu Czarnobyla pamiętam grę jako wyprawę do centrum zony jako pewnego rodzaju wyprawę na koniec świata, w której nie ma ludzi, w której tajemnice i mrok fascynująco współgrały z poczuciem osamotnienia. Gdzie podziemne laboratoria kryły jakiegoś mutanta, jedynego w swoim rodzaju. Natomiast w S2 jestem na etapie wysypiska i takie mutanty złowieszcze kryją
Ja do tej pory dotarłem do dzikiej wyspy i robię questy dla południa. Co mnie zaskoczyło to to, jak często pojawiają się pijawki. Na drodze do siedziby południa spotkałem dwie naraz, przesada. Mam wrażenie, że w całej poprzedniej trylogii nie trafiłem łącznie na tyle pijawek co w Stalkerze 2, a podejrzewam, że przeszedłem dopiero 15% gry. Narzekam na tego stalkera, ale i tak chętnie wracam. Atmosfera i udźwiękowienie są świetne.
Hej Mircy, czy opyla się oglądać jakieś replaye z weekendu? Chodzi mi o sprint/wyscig? Nie mam żadnego info z przebiegu i mam teraz okazję poświęcić 2h na obejrzenie ale nie wiem czy się opyla czy wiało nudą? #f1
#f1 hej hej czy opyla się oglądać powtórkę wczorajszego wyścigu? unikałem spoilerów ale nie wiem czy nie zmarnuje kolejnych 2h na oglądanie nudnej procesji?
źródło: DC630C4E-D61A-43D1-8E49-2FCC773B0C3E
Pobierz