Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cayar
Cayar

Cayar

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6870
  • Znaleziska 3457
  • Mikroblog 3413
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 22
Cayar
Cayar
Cayar 09.01.2025, 03:42:29
  • 0
cały komp rtx 4060+ i3-12400F za 3.5k chyba będę brał w lutym, przed wypuszczeniem rtxów 50 nie inwestuję, zgadzacie się?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar 27.12.2024, 18:20:18
  • 0
Ktoś mi pomoże dojść do logiki tego co baxton p------i w tym fragmencie? Zastanawiam się nad tym z rok, w nawiasach moje komentarze.
-Muszę zbudować budżet na ciebie, bo zabicie Sylwka nie kosztuje 30 milionów
-A ile?
-Pięć dych(w domysle 50 milionów??)
-A ile tak naprawdę?
-15 tysięcy(k---a, to o czym była mowa wcześniej, to miało być śmieszne czy co?)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krykoz
krykoz
27.12.2024, 18:45:34 via Android
  • 0
@teperkov

oj boi się


Oj? W sensie oj Wojtek?
  • Odpowiedz
teperkov
teperkov
27.12.2024, 19:09:37 via Wykop
  • 1
@krykoz: oh boi, taki wstęp. Och, my boy.
  • Odpowiedz

1496

TAK dla kominków

TAK dla kominków

Była burza na wykopie, że nie można dostać dotacji jak się ma kominek. Ktoś pomyślał i zrobił taką stronę, na której można zgłosić, że jest się za kominkami. (Konsultacje społeczne Czyste Powietrze)

kglibow2
z
takdlabiomasy.pl
dodany: 26.12.2024, 13:01:20
  • 309
  • #
    dotacje
  • #
    biomasa
  • #
    kominek
  • #
    drewnodopalenia
  • #
    prawo
  • #
    demokracjabezposrednia
Cayar
Cayar
Cayar 26.12.2024, 17:26:53 via Wykop
  • 0
@KonserwatywnyMocny: W jaki sposób nawozisz ogród popiołem? Posypujesz na wierzch czy zakopujesz? Dwa razy posypałem trawnik i było jakby śnieg napadał. Popiół podlałem, ale szybko wysechł i wiatr go rozwiewał na wszystkie domy.
Cayar
Cayar
Cayar 21.12.2024, 17:52:17
  • 0
Jakie dane trzeba podać w mennicach przy zakupie złota do 15 tys. EURO? Piszą w artykułach że PESEL też... Co jak podam zmyślony PESEL i dane osobowe? #inwestycje #prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawcio_19
pawcio_19
21.12.2024, 20:48:32 via Wykop
  • 1
@Krupier: Przejdzie bez problemu, napisałem tylko po to żeby nikt nie traktował jako zachętę
  • Odpowiedz
wykopyrek
wykopyrek
21.12.2024, 22:21:49 via Wykop
  • 0
Co jak podam zmyślony PESEL


@Cayar: jak obie strony wypełnią 100% swoją część umowy, to absolutnie nic nie ma znaczenia. Obie strony dostają to co chciały i tyle ich widzieli.
Natomiast jeśli dojdzie do jakichś nieporozumień... „osoby o takim peselu nie ma w umowie, kim pan w ogóle jest panie Cayar?”
  • Odpowiedz
Cayar
Cayar
Cayar 20.12.2024, 19:09:02
  • 2
youtube znowu wprowadził jakieś cholerne zabezpieczenie anty-adblockerowe, czy tylko u mnie? #youtube
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar
Autor
20.12.2024, 19:19:49 via Wykop
  • 0
@Pedroo: Dzięki bardzo!
  • Odpowiedz
S.....a
konto usunięte 18.12.2024, 07:29:42
  • 12
Kiedy piszę o domu modułowym za 100k - 200k, na wykopie: "buda dla psa", "zwierzęta mieszkają lepiej", "weź kredyt jak człowiek", "kup mieszkanie w mieście wojewódzkim", "tego się nie da ogrzać", "to jest z tektury", "chłopaki z baraków" -> zesraliście się
Nieważne, że to musi spełniać wszystkie standardy normalnego budownictwa. 35m2-70m2 to buda dla psa, a sami taką kupujecie w kurniku.

Kiedy piszę o działce za 100k: "to na pewno pod białoruską granicą", "chciałbym
S.....a - Kiedy piszę o domu modułowym za 100k - 200k, na wykopie: "buda dla psa", "z...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar 18.12.2024, 09:48:54 via Wykop
  • 3
@SubsaharyjskaAlpaka: Dom modułowy za 100k to chyba SSO bez fundamentu, bo patrzyłem i nawet te domki 35m2 u nich w stanie deweloperskim to 250-300k
  • Odpowiedz
PtasiorI993
PtasiorI993
17.12.2024, 11:47:28
  • 48
#polityka #pis #po

Generalnie rzecz biorąc jestem bardziej za KO, kiedyś doznałem ukąszenia Korwinowsko-Prawicowego, ale już mi to przeszło, natomiast post nie o tym, bardziej nurtuje mnie jedna kwestia.

Jak to jest możliwe, że będąc 8 lat przy władzy, mając sądy, trybunały, prokuraturę, prezydenta, większość samodzielną, PiS nie skazał, nie zamknął w więzieniu nikogo z poprzedniej ekipy PO (pomijam Nowaka, bo zdaje się, że został uniewinniony).

Odkąd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar 17.12.2024, 14:55:41 via Wykop
  • 0
@PtasiorI993: A to PO kogoś zamknęło/zamknie? Drą się na siebie, uprawiają teatrzyk i tyle.
  • Odpowiedz
Cayar
Cayar
Cayar 17.12.2024, 13:45:51
  • 1
niby nie oceniać ludzi po wyglądzie, ale jak widzę dresa to można założyć że poziom kultury tego człowieka może być poniżej średniej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar
Autor
17.12.2024, 13:57:44 via Wykop
  • 0
@Bpnn: "nie oceniać książki po okładce" myślę, że każdy to kiedyś słyszał i utarło się jako prawda
  • Odpowiedz
klintoniusz
klintoniusz
17.12.2024, 08:57:23
  • 110
Idę dziś po pracy do chirurga stomatologa usunąć ósemkę. Pierwsze rwanie stałego zęba w życiu. Dajcie kilka plusów na odwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to bym jej nie usuwał, bo sama w sobie nie przeszkadza, ale zrobił się nad jej częścią kaptur dziąsłowy, co powoduje częste stany zapalne. Pocieszam się, patrząc na zdjęcie, że robota raczej nie będzie skomplikowana, jak w przypadkach gdzie ząb jest zupełnie
klintoniusz - Idę dziś po pracy do chirurga stomatologa usunąć ósemkę. Pierwsze rwani...

źródło: 1000006183

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar 17.12.2024, 13:56:37 via Wykop
  • 0
@klintoniusz: Miałem wyrywane wszystkie 4 ósemki i przeżyłem na luzie ;D są czasem obecne mroczki i takie lekkie zemdlenie po samym wyrwaniu, ale doktor każe leżeć przez 5 minut na fotelu, przechodzi po minucie, a potem nic nie trzeba gadać bo tampon trzeba trzymać zębami, wszystko bezboleśnie jak dobrze doktor wstrzyknie znieczulenie
  • Odpowiedz
Cayar
Cayar
Cayar 17.12.2024, 08:54:51
  • 0
czy warto zgłosić przedsiębiorce do Urzędu Pracy? Byłem 2 tygodnie próbne, pytałem się 3 osób na stanowisku na które miałem być i okazało się że jest brak umów.W sumie pracowałem na czarno przez 2 tygodnie, to też mnie obciąża? #prawo #praca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChillExecutiveOfficer
ChillExecutiveOfficer
ChillExecutiveOfficer
17.12.2024, 08:58:40 via Wykop
  • 0
@Cayar: warto, a nawet trzeba, jeśli nie zgłasza się takich rzeczy to daje się na takie coś przyzwolenie
takie patologie to obciążenie dla wszystkich innych, legalnie płacących podatki pracodawców
  • Odpowiedz
Adruns
Adruns
Adruns
17.12.2024, 08:59:06 via Wykop
  • 1
@Cayar: pracodawcę zawsze warto zgłaszać bo to złodziej
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
08.11.2024, 11:45:22
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar 08.11.2024, 11:49:52 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: o kurde straszne. wziąć rozdzielność majątkową i tyle. nie bądź taki defetysta
  • Odpowiedz
JackOfAllTrades
JackOfAllTrades
22.10.2024, 23:30:53
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar 22.10.2024, 23:37:44 via Wykop
  • 1
@JackOfAllTrades: mi pomaga aktywność fizyczna najlepiej kardio, przepalam stresik
  • Odpowiedz
Cayar
Cayar
Cayar 17.10.2024, 12:49:10
  • 1
Dlaczego zamazują wizerunek Buddy? Przecież nie został skazany żadnym wyrokiem narazie #budda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....n
m.....n
konto usunięte 17.10.2024, 12:50:45 via Wykop
  • 8
@Cayar: jak ktoś zostanie skazany, to wtedy już jie zamazują ziomek ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamazują jak jesteś podejrzany.
  • Odpowiedz
hahaha322
hahaha322
hahaha322
17.10.2024, 16:05:41 via Android
  • 0
@eSUBA94 jeśli ktoś jest poszukiwany to jego wizerunek nie podlega ochronie, a wręcz byłoby to bezsensowne i utrudniałoby poszukiwania, gdy ta sama osoba zostaje już zatrzymana w charakterze podejrzanego to jego wizerunek podlega ochronie, chyba że sam podejrzany zgodzi się na jego upublicznienie. Nie jest to kwestia tego czy ktoś zapomni czy nie, tylko prawa do ochrony danych osobowych.
  • Odpowiedz

1266

15-letni Igor został skierowany na pilną wizytę u kardiologa. Termin? Za 2 lata

15-letni Igor został skierowany na pilną wizytę u kardiologa. Termin? Za 2 lata

15-letni Igor ma szmery w sercu i nadciśnienie. Chłopak dostał skierowanie do kardiologa dziecięcego, ale - jak informuje mama chłopca - najbliższy termin wizyty jest za dwa lata. Narodowy Fundusz Zdrowia tłumaczy, że kardiologia dziecięca to specjalizacja deficytowa, a MZ przyznaje, że analizuje

Szewczenko
z
fakty.tvn24.pl
dodany: 03.10.2024, 19:39:57
  • 379
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    choroby
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
Cayar
Cayar
Cayar 03.10.2024, 22:13:52 via Wykop
  • 1
Efekt kuli śnieżnej. Senior zapisuje się do kardiologa-termin za pół roku. Za pół roku idzie. Po wizycie myśli, żeby się zapisać od razu, bo długie terminy. I tak każdy u każdego lekarza. Bez mikroopłat po 20 zł za wizytę tego się nie zatrzyma.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HermioneGrinder
HermioneGrinder
22.09.2024, 21:28:07
  • 0
Jak szybciej się ogarnie/opanuje co się robi w nowej pracy? Będąc skupionym/wytężonym na to co ci tłumaczą, czy będąc wyluzowanym?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar 22.09.2024, 21:31:20 via Wykop
  • 0
@HermioneGrinder: Nie ma jednego Graala
  • Odpowiedz
slodka_alternatywka
slodka_alternatywka
17.09.2024, 22:48:39
  • 4
czy mieliście kiedys grupke znajomych/partnera/kę którzy z was ciągle hehe żartowali (ale z dystansikiem mordeczko) i w pewnym momencie to przestały byc żarty i zaczął być po prostu brak szacunku wobec was?

czy zgadzacie sie z tym że ciągle żartowanie z kogoś w danej relacji może się prędzej lub pozniej zmienic w pasywną agresję i wyrażania braku szacunku w ładnie opakowany sposób.

#psychologia #relacje #rozkminy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar 17.09.2024, 22:51:15 via Wykop
  • 2
@slodka_alternatywka: człowiek zdrowy żartuje z samego siebie i widzi kiedy może sobie pozwolić na jakąś śmieszną docinkę drugiemu, ale nigdy kosztem relacji co powinien brać pod rozwagę
  • Odpowiedz
Cayar
Cayar
Cayar 17.09.2024, 23:03:29 via Wykop
  • 1
@slodka_alternatywka: no więc napisałem, człowiek zdrowo myślący, szanujący innych i taki, któremu zależy na danej relacji, nie powinien żartować z innych, a już na pewno w towarzystwie, jeżeli nie jest pewien, że może to drugą osobę zaboleć. No chyba że treść żartu jest jakąś formą kary za złe zachowanie lub formą nacisku na pozytywną zmianę.
  • Odpowiedz
Cayar
Cayar
Cayar 17.09.2024, 23:07:51 via Wykop
  • 0
Choć zależy to też od wieku. W uniwersum podstawówki lub liceum raczej bym się nie spodziewał głębszego pomyślunku.
  • Odpowiedz

4418

Mieszkańcy Myszkowa i Kuźnicy Starej zabrali głos w sprawie wypadku na A1

Pokaż treści 18+

Mieszkańcy Myszkowa i Kuźnicy Starej zabrali głos w sprawie wypadku na A1

To się wszystko w głowie nie mieści. Co dalej będzie, czy Sebastian M. odpowie za to, co zrobił? - mówi Teresa Ociepka, sołtyska Starej Kuźnicy. To tu mieszkają bliscy ofiar wypadku na autostradzie A1. Dla przypomnienia: podejrzany o spowodowanie wypadku, Sebastian Majtczak, nadal jest poszukiwany.

konto usunięte
z
fakt.pl
dodany: 20.07.2024, 12:03:47
  • 310
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    majtczak
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    a1
Cayar
Cayar
Cayar 20.07.2024, 13:39:37 via Wykop
  • 123
Mieć 32 lata i nie wyleczyć się z choroby małego fi*ta zasuwając ponad 200 km/h to trzeba być debilem.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pierwszynawenus
pierwszynawenus
09.06.2024, 23:54:19
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cayar
Cayar
Cayar 09.06.2024, 23:56:36 via Wykop
  • 87
@pierwszynawenus: To są te nowe argumenty generacji Z? Ciekawe.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 34
  • Strona 6 z 34
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 09.04.2020

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 31.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.08.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.04.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia