Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Boss86

Boss86

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9710
  • Znaleziska 2917
  • Mikroblog 6793
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 9
scriptum_nox
scriptum_nox
13.04.2026, 16:14:47
  • 2
Kiedyś to wszystko było na swoim miejscu :)
scriptum_nox - Kiedyś to wszystko było na swoim miejscu :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 13.04.2026, 16:28:01 via Wykop
  • 0
@scriptum_nox: no właśnie :)
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
11.04.2026, 05:49:51
  • 1302
Dzień dobry. Chciałem się tylko pochwalić, że w wieku 43 lat dorobiłem się 90m2 bez kredytu we Wrocławiu w spokojnej dzielnicy. Dziękuję
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 11.04.2026, 16:16:37 via Wykop
  • 0
@Maly_Jasio: kurnik we Wro to szczyt sukcesu ?????
  • Odpowiedz
Wernest
Wernest
06.04.2026, 05:36:52
  • 3034
Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiadali o rodzinie, która dostała szlachetną paczkę. Otrzymali na wigilię 29 paczek, w tym krzesła, dzięki którym (jak mówi dziennikarz) rodzina mogła zasiąść do świątecznego śniadania.

Tymczasem facet ma za sobą dziesiątki komiksów, z których część jest warta po kilkaset złotych, choćby Aliens vs Predator 30th anniversary. Wiele z nich to jakieś nowe wydania. Czy naprawdę nie można było sprzedać
Wernest - Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiada...

źródło: paczka

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 06.04.2026, 07:52:51 via Wykop
  • 23
@Wernest: @markhausen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Boss86 - @Wernest: @markhausen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: zlodziej

Pobierz
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
04.04.2026, 07:54:22
  • 6
#przegryw

To juz ostatni wpis o gruzach huopskich, teraz najnowszy gruz w posiadaniu huopskim od 2025 roku. Citroen C4 II 2011 kupiony po powrocie z uk do pl za pieniądze z ciężkich brytyjskich robót kołchoźniczych. Na zdjęciu na parkingu u niemca gdy huop jechał na roboty do niemca, ale uciekł bo wpadł do dziury w podłodze jak chciał zobaczyć prysznice ehhh
nieudacznikzyciowy - #przegryw 

To juz ostatni wpis o gruzach huopskich, teraz najno...

źródło: IMG_3115

Pobierz

jak oceniasz najnowszego gruza?

  • dobry gruz dla huop 65.8% (25)
  • ok oski 34.2% (13)

Oddanych głosów: 38

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 04.04.2026, 08:04:01 via Wykop
  • 0
@nieudacznikzyciowy: kogo to obchodzi XD
  • Odpowiedz
Boss86
Boss86 04.04.2026, 08:10:12 via Wykop
  • 0
@nieudacznikzyciowy: nie będziesz mi mówił jak mam żyć
  • Odpowiedz
marcin-em132
marcin-em132
04.04.2026, 01:37:31
  • 5
Pozdrowienia z kołchozu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
marcin-em132 - Pozdrowienia z kołchozu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000053947

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 04.04.2026, 03:38:40 via Wykop
  • 0
@marcin-em132: Miłego dnia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CocoaGrower
CocoaGrower
04.04.2026, 02:39:03
  • 3
Już słychać ćwierkanie ptaszków za oknem

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 04.04.2026, 03:36:09 via Wykop
  • 0
@CocoaGrower: słońce świeci, ptaszek śpiewa, mnie w kołchozie krew zalewa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tomek001Hej
tomek001Hej
tomek001Hej
04.04.2026, 02:54:50
  • 7
#przegryw otworzyłem oczy i pierwsza myśl "o nie trzeba wstawać do kołchozu".

Naszczęście dziś wolne xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 04.04.2026, 03:35:02 via Wykop
  • 1
dziś wolne


@tomek001Hej: nocka kołchoźnicza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
04.04.2026, 00:30:25
  • 1
potrzebuje filmu z żóltymi napisami z teoriami spiskowymi do podusi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 04.04.2026, 03:25:06 via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: Zeitgeist
  • Odpowiedz
mateoaka
mateoaka
29.03.2026, 07:06:09
  • 391
Będąc w Brazylii dotarłem do miasta Virmond (5 tysięcy mieszkańców), w którym większość mieszkańców ma polskie pochodzenie. Niektórzy do dzisiaj mówią tam po polsku! Jest tam również młyn, który produkuje mąkę, nazywa się "Varsovia" - odwiedzam go, żeby zobaczyć, jak produkowana jest mąka. W życiu bym nie powiedział, że to tak skomplikowany proces, zawsze myślałem, że wystarczy zmielić ziarno i pora na CSa ;)

Skąd tam w ogóle Polacy? Zabory, bieda, wynalezienie parowców,
mateoaka - Będąc w Brazylii dotarłem do miasta Virmond (5 tysięcy mieszkańców), w któ...

źródło: makavirmond

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Boss86
Boss86 29.03.2026, 11:30:41 via Wykop
  • 0
@mateoaka: Dużo szczurów w takim młynie?
  • Odpowiedz
qbek
qbek
qbek
19.03.2026, 15:43:24
  • 0
czy #allegro miewa promocje na abonament smarta w jakiś cykliczny sposób?
na #pepper niby jest https://www.pepper.pl/promocje/allegro-smart-na-rok-za-3990zl-do-12062026r-1236258 ale chyba się nie kwalifikuję bo mam pełną cenę 59,90pln ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 19.03.2026, 16:01:49 via Wykop
  • 0
@qbek: ja się załapałem dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Boss86
Boss86 29.03.2026, 11:22:32 via Wykop
  • 0
@qbek: 7.03 jakoś
  • Odpowiedz
TeoriaPraktyki
TeoriaPraktyki
TeoriaPraktyki
29.03.2026, 09:59:04
  • 21
Jak ktoś jest w pobliżu #ustron to zapraszam do Muzeum Biblii. Jest darmowe zwiedzanie z przewodnikiem, dużo ciekawych eksponatów, można się sporo dowiedzieć o historii Biblii.

Dzisiaj jesteśmy do 17:00. :)

#biblia #historia #muzeum #ciekawostki #pismoswiete #religia
TeoriaPraktyki - Jak ktoś jest w pobliżu #ustron to zapraszam do Muzeum Biblii. Jest ...

źródło: 1000008373

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 29.03.2026, 11:14:36 via Wykop
  • 15
@TeoriaPraktyki: muzeum fałszu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ImperatorPL
ImperatorPL
29.03.2026, 10:20:00
  • 2
Jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał z promki w Polomarkecie, to polecam - tylko do dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kuchnia #kuchniapolska #gotowanie i #czarnyhumor bo może kogoś też rozbawi ;).
ImperatorPL - Jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał z promki w Polomarkecie, to polecam -...

źródło: 1000017515

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 29.03.2026, 11:11:23 via Wykop
  • 2
@ImperatorPL: Tydzień smaków jehowych( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanPancerzII
JanPancerzII
28.03.2026, 02:41:06
  • 26
Huop wstal i zara pizga trase 1500 km (╯︵╰,)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 28.03.2026, 04:33:27 via Wykop
  • 2
@JanPancerzII: dokąd
  • Odpowiedz
acidd
acidd
26.03.2026, 04:41:18
  • 1
Jaaaa pier#olę O.o
Oszukać przeznaczenie edycja Lubań ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://www.eluban.pl/artykul/36678,oszukal-przeznaczenie-galaz-przebila-przednia-szybe-jadacej-osobowki
#wypadki #motoryzacja
acidd - Jaaaa pier#olę O.o
Oszukać przeznaczenie edycja Lubań ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://www....

źródło: ojp

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 26.03.2026, 05:09:51 via Wykop
  • 0
@acidd: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Boss86
Boss86 22.03.2026, 04:18:28
  • 3
Najebusy d--a cicho, trzeźwi plusują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JankoBzykant89
JankoBzykant89
20.03.2026, 06:40:11
  • 958
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 20.03.2026, 16:42:49 via Wykop
  • 0
@JankoBzykant89: xd
  • Odpowiedz
Boss86
Boss86 20.03.2026, 15:06:04
  • 0
Kupiłem auto z komisu na francuskich blachach, mam fakturę , dowód rejestracyjny francuski, umowę handlarza z francuzem, OC zapłacone i przegląd zrobiony, czy mogę tak jeździć do zarejestrowania mam termin za tydzień? #motoryzacja #samochody
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86
Autor
20.03.2026, 16:25:47 via Wykop
  • 0
@wujek_srednia_rada: ok trudno
  • Odpowiedz
i_like_wy_k_pop
i_like_wy_k_pop
15.03.2026, 11:24:32
  • 0
ilikewykpop

źródło: 1268

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86 15.03.2026, 11:37:21 via Wykop
  • 1
@i_like_wy_k_pop: XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • Strona 4 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking