Jakiś czas temu pozakładałem jakieś budżetowe opony całoroczne do puga 107 i nie wiem czy to zbieg okoliczności ale...
Coś z tyłu buczy powyżej 40km/h im więcej tym bardziej- tak jakby łożysko? źle założone opony? takie głośne są?
Poza irytującym dźwiękiem nic się nie dzieje.
Jakieś pomysły mile widziane.
W dzień mogę zrobić foto jak założone są opony (nie





















#motoryzacja #mechanikasamochodowa
źródło: comment_1668608028BYdaLO1Wcn8SEQigoV0nmz.jpg
PobierzZrozumiesz.