Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bonsus
Bonsus

Bonsus

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2987
  • Znaleziska 512
  • Mikroblog 2475
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 36
  • Dodane (1)
  • Komentowane (11)
  • Plusowane (2463)
rio574
rio574
12 godz. i 9 min temu
  • 1370
rio574

źródło: 1000068195

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RUMUNCORE
RUMUNCORE
11 godz. i 47 min temu via Android
  • 1252
@jezdzilemmercemipalilempopularne: Człowiek, który zrozumiał Polaków, lecz zapłacił za to własnym rozumem.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
11 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 1059
@rio574: no nie wiem, wydaje mi się że w szczytowym momencie to zarabiał nawet 3300 brutto MIESIĘCZNIE więc pieniędzy mu nie brakuje...
  • Odpowiedz
kajak98
kajak98
17.05.2026, 07:24:59
  • 1075
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
17.05.2026, 08:22:20 via iOS
  • 167
@kajak98: A czemu wy nie bojkotujecie np. nie oglądając i nie robiąc rozglosu Eurowizji?
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
17.05.2026, 08:28:06 via iOS
  • 170
@walciak: Skoro sami nie chcecie zrobic bojkotu to czemu macie bol d--y, ze inni nie robia bojkotu? xd
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
10.05.2026, 14:18:07
  • 458
Dlaczego kierowcy tak się kłócą? Jeśli Konfitura i Samochodoza tak im przeszkadzają, to dlaczego kierowcy nie pójdą nie złożą wniosków i podań do urzędów? Przecież kierowcy nie są od wymierzania kary Konfiturze, od tego są służby. Poza tym on tam od lat już tak łazi z kamerą i zawsze było ok, a nagle komuś to przeszkadza? On tam z tą kamerą tylko na 15 minut i zaraz celebryta robi wielkie halo. No
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serrrek
Serrrek
Autor
10.05.2026, 14:29:52 via Wykop
  • 125
@bazinga-row: Może za ciebie się ktoś kiedyś weźmie? Ale wtedy w sumie nie będzie lamentu xD
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
10.05.2026, 14:51:46 via Wykop
  • 113
@bazinga-row: ale ze co? Ktoś mu j-----e? Może ty spróbuj, będzie śmieszny content i jakieś zawiasy dostaniesz.
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
29.04.2026, 10:20:00
  • 1321
Chyba nie było
#konfitura
KitaxKita - Chyba nie było
#konfitura

źródło: IMG_2334

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawel993
Pawel993
29.04.2026, 10:22:49 via Wykop
  • 824
@KitaxKita: i co lyso ci teraz? #pdk
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
29.04.2026, 10:34:54 via Android
  • 1512
@KitaxKita: Jak można dalej w to brnąć?
  • Odpowiedz
OddajButa123
OddajButa123
25.04.2026, 14:44:27
  • 1166
364 dni w roku influencerzy jebia panstwo na "optymalizacji podatkowej" i innych wymysłach, ale wystarczy ze raz na rok wpłacą jakieś grosze na zbiórke i fajnopolacy klaszczą uszami z radości.

Ten kraj to raj dla wszelkiej masci cwaniakow - influenserow, deweloperow i politykow

#latwogang #bekazlibka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
25.04.2026, 14:46:04 via iOS
  • 372
@OddajButa123: teatr dla gojów
  • Odpowiedz
printf
printf
25.04.2026, 15:28:39 via Android
  • 208
@OddajButa123: a pozniej ten hajs odliczyć od podatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
25.04.2026, 15:31:27
  • 1604
Mnie to Czarek bardziej interesuje, czy twoja żona potrafi nie jeździć i nie parkować na chodniku

#latwogang
robert_blaszczykowski - Mnie to Czarek bardziej interesuje, czy twoja żona potrafi ni...

źródło: Screenshot_20260425_172830_edit_115689450849533

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZdeformowanyKreciRyj
ZdeformowanyKreciRyj
25.04.2026, 16:05:08 via Wykop
  • 593
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
haabero
haabero
25.04.2026, 16:10:20 via Wykop
  • 1067
@robert_blaszczykowski: I Edytka mówiła że konfitura nie może rozpowszechniać wizerunku syna a on wbił z ojcem na lajfa? XDDDDD
  • Odpowiedz
Piottix
Piottix
25.04.2026, 15:47:35
  • 2002
Boli mnie że jakieś popularne grupki celebrytów oddają 0,01% swojego miesięcznego dochodu charytatywnei i wszyscy biją im brawo. A kiedy ja oddaje połowę w podatkach i ledwo wiążę koniec z końcem to nikt plusa nawet nie da
#latwogang
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szklarskaporeba
szklarskaporeba
25.04.2026, 15:51:14 via Wykop
  • 1204
@Piottix: brat wybrał język faktów. To zwykli ludzie na UoP są tymi którzy ciągną ten kraj, gospodarkę infrastrukturę i opiekę medyczną do przodu.
  • Odpowiedz
JohnnyDoe
JohnnyDoe
25.04.2026, 15:52:58 via Wykop
  • 794
@Piottix: W tym samym czasie jakiś marny lekarzyna kupuje 3 mieszkanie w miesiącu i kolejne porsche ale wiadomo nie ma hajsu dla chorych.
  • Odpowiedz
wloczykij83
wloczykij83
wloczykij83
19.04.2026, 12:04:01
  • 976
Ten portal się zesra jak z 2 razy na tydzień nie wyprodukuje artykułu o rozsypującej się wielkiej plycie
wloczykij83 - Ten portal się zesra jak z 2 razy na tydzień nie wyprodukuje artykułu o...

źródło: 1000012958

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
19.04.2026, 12:13:08 via Android
  • 837
@wloczykij83: jeszcze dwa tygodnie i masowe katastrofy budowlane
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge
19.04.2026, 12:13:55 via Wykop
  • 666
@wloczykij83: Zaraz się zacznie! To już zaraz będzie za późno
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
14.04.2026, 13:54:28
  • 980
Z cyklu fejki na głównej, ale zapłacili, więc nie zostanie usunięte.

Kłamstwo nr 1:
- gniecenie butelek nie sprawia, że nie nadają się ode do recyklingu. Butelki podczas recyklingu są mielone w całości:
https://ekobezkantow.pl/blog/recykling-butelek-pet/

Kłamstwo
Jarusek - Z cyklu fejki na głównej, ale zapłacili, więc nie zostanie usunięte.

Kłams...

źródło: Screenshot 2026-04-14 at 15-43-13 Wykop.pl - newsy aktualności gry wiadomości muzyka ciekawostki filmiki

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarusek
Jarusek
Autor
14.04.2026, 14:08:15 via Wykop
  • 483
@lazarus-x: ty pytasz kto? Ówczesny pisowski rząd przygotowała ustawę.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
Autor
14.04.2026, 14:20:33 via Wykop
  • 313
@lazarus-x: to jak ma wyglądać system kaucyjny? a w ogóle ma go nie być xD Generalnie to powinniśmy wyrzucać śmieci za okno (jak w średniowieczu xD), a odbierający śmieci powinni przyjeżdżać pod nasze okna i je zbierać stamtąd. Dzieciaki wy macie takie płytkie umysły.
  • Odpowiedz
laress
laress
12.04.2026, 13:34:03
  • 880
Na Xie jest takie s----------e, że Magyara, wywodzącego się z partii Orbana, nazywają lewakiem XDDD Ruskie boty już na oślep walą zarzutami

#wybory #wegry #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
12.04.2026, 13:35:26 via Wykop
  • 573
Na Xie jest takie s----------e, że Magyara, wywodzącego się z partii Orbana, nazywają lewakiem XDDD


@laress: Normalnie w Polsce większość ludzi myśli że Magyar to jakiś lewak jest, w Republice wprost go nazwali węgierskim Tuskiem xd
Swoją drogą zawsze kisnę z tego s----------a że uuuu lewak to ktoś zły xDD Ludzie mają srogo s---------e i zagwożdżone mózgi od propagandy skoro uważają że lewak to pojęcie pejoratywne i obraźliwe xD
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
12.04.2026, 13:44:16 via Wykop
  • 572
Tusk to tez przecież prawak bardziej niż lewak.


@szurszur: no ale w Polsce pojęcie lewak jest używane w kontekście obraźliwym, pejoratywnym, dla ludzi kojarzy się z czymś złym xD Dlatego Tusk mógłby być nawet Korwinem a i tak będzie nazywany lewakiem xD
Efekty 8 lat tępej pisowskiej propagandy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
10.04.2026, 16:03:21
  • 225
Życie jest tak cholernie niesprawiedliwe. Wysportowany facet, który dba o swoje zdrowie umiera na zawał w wieku 49 lat, a knury bmi 40, którzy jedzą czerwone mięso z grilla 3 razy w tygodniu zapijając je piwskiem i doprawiając szlugiem dożywają 80+. Nie rozumiem tego zupełnie. #mecz #pilkanozna #zdrowie #medycyna
Szybki_bill99 - Życie jest tak cholernie niesprawiedliwe. Wysportowany facet, który d...

źródło: HFjRlCmWsAAA0u-

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthizo
Arthizo
10.04.2026, 16:05:28 via Wykop
  • 68
@Szybki_bill99: Życie to jest taka stara k---a
  • Odpowiedz
Doktor_PajHiWo
Doktor_PajHiWo
10.04.2026, 16:09:56 via Wykop
  • 216
@Szybki_bill99: nie ma reguły. Życie to loteria genetyczna, a później to ruletka przypadków.. c--j.. idę po kebsa, tyle człowiek z życia ma.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
05.04.2026, 06:19:29
  • 655
#wielkanoc #heheszki
splinter96 - #wielkanoc #heheszki

źródło: 1000023410

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BenAli
BenAli
05.04.2026, 07:07:16 via Android
  • 79
@splinter96: po łacinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
plusikdziczku
plusikdziczku
05.04.2026, 07:12:29 via Wykop
  • 177
@splinter96:
Mówi pan, że czego pan nie dotknie panie Jezu, to zamienia się w wino, dlatego pan nie może przestać pić, tak? A no faktycznie! Wino!
<w tle: przez twe oczy, twee oczyy>
plusikdziczku - @splinter96: 
Mówi pan, że czego pan nie dotknie panie Jezu, to zamie...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
Grubapije
Grubapije
Grubapije
03.04.2026, 09:51:58
  • 1449
Przypomnienie że Edyta Pazura jeździ samochodem po chodniku i wraz z mężem uważają to za normalne.

#konfitura #samochodoza #afera #patologiazmiasta
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
03.04.2026, 09:52:50 via Wykop
  • 244

Komentarz usunięty przez moderatora

new-object
new-object
03.04.2026, 09:53:12 via Wykop
  • 306
@Grubapije: za miesiąc zapomnicie, jak z majdanem xD
  • Odpowiedz
fennec
fennec
29.03.2026, 12:52:43
  • 634
Po #maklowicz się tego nie spodziewałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pizza 390 gram za 18 zł i takie januszerstwo. Nie polecam.
#oszukujo #januszebiznesu
fennec - Po #maklowicz się tego nie spodziewałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pizza 390 gram za 18 zł ...

źródło: image

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
29.03.2026, 13:40:08 via Wypiek
  • 342
@fennec no, nieładnie. Kaska wpada, trudno się oprzeć, ale koniec końców chyba kiepsko tak sobie pod koniec gruzować renomę
  • Odpowiedz
oddalenie
oddalenie
oddalenie
29.03.2026, 14:54:39 via Wykop
  • 430
@fennec: w zasadzie cala opinia o gosciu jest z tego ze robi fajne filmiki a tak naprawde nikt nie wie jakim jest czlowiekiem.
  • Odpowiedz
smialson
smialson
29.03.2026, 07:41:10
  • 2511
Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie.
2 Kryształowe Kule, 3 złota IO, mistrz i wicemistrz świata + srebro MŚ w lotach. Absolutna legenda polskiego sportu.
Dzięki Kamil za wszystko!
#skoki
smialson - Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie. 
2 Kryształo...

źródło: soczi_2014_zimowe_igrzyska_olimpijskie_016_skoki__kamil_stoch

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isrin22
isrin22
29.03.2026, 07:50:26 via Wykop
  • 610
@Songo91: nie było bo już tego zjawiska po Małyszu nie będzie choćbyśmy mieli nawet i lepszego skoczka. To były inne czasy, pamiętam że prawie każdy odpalał i oglądał skoki w weekend. Pewnie też dlatego, że ludzie wtedy nie siedzieli cały czas przed smartfonami i było po prostu mniej rozrywek.
  • Odpowiedz
smialson
smialson
Autor
29.03.2026, 07:51:02 via Wykop
  • 460
@Songo91: A czy musiała być? Małyszomania to było zjawisko wykraczające daleko poza sport i była lekiem na trudy wejścia w nowe milenium. Natomiast kiedy Kamil zaczął dochodzić do głosu, to jednak już trochę wyglądało inaczej. Były obawy, że po Małyszu już nic nie będzie, a tu d--a i chwała Kamilowi za to.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
25.03.2026, 05:47:11
  • 3897
Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe półtorej godziny i spieprzał xD
Rozumiecie, że potem tacy z poważną mordą mówią ludziom, że „odpowiadają za ludzkie życie”, mówią o jakichś regułach i procedurach?
#lekarz100k #konowalposting #heheszki
Lolenson1888 - Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe ...

źródło: image_picker_A1900E25-6C7C-4469-8085-7BE7F778A4CE-32918-00000A198226A93B

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
25.03.2026, 05:51:25 via Android
  • 2123
@Lolenson1888: Ten przypadek wyciekł do mediów. Ciekawe ilu lekarzy 100k robi podobnie? Bez rejestru czasu pracy niewiele da się zrobić w przypadku chciwego lekarza.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
25.03.2026, 06:14:44 via Wykop
  • 1935
@Lolenson1888: Dzień wprowadzenia tachografów w gabinetach lekarskich byłby pięknym dniem, ale taki nigdy się nie wydarzy bo kasta półbogów na to nie pozwoli, prawo pracy jest dla plebsu
  • Odpowiedz
Ryptun
Ryptun
24.03.2026, 16:27:37
  • 795
Imbus 50mm

#heheszki #niewiemjaktootagowac
Ryptun - Imbus 50mm

#heheszki #niewiemjaktootagowac

źródło: obraz

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
24.03.2026, 16:27:59 via Wykop
  • 756
@Ryptun: Inbusy nie znajo.
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
24.03.2026, 16:40:16 via Wykop
  • 937
@Ryptun: oho, będzie dokręcanie śruby Polakom
  • Odpowiedz
tomekb1999
tomekb1999
23.03.2026, 14:47:37
  • 191
tomekb1999

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomekb1999
tomekb1999
Autor
23.03.2026, 15:18:31 via Android
  • 18
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: proszę bracie, nie trać głowy, to jest robot kremówkowy
  • Odpowiedz
koniec1mprezy
koniec1mprezy
koniec1mprezy
23.03.2026, 16:04:19 via Wykop
  • 43
@tomekb1999: papaside
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
23.03.2026, 14:35:50
  • 1285
#parkside
PROponujek - #parkside

źródło: babcie

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
23.03.2026, 14:58:06 via Wykop
  • 138
@PROponujek: Autonomicznom, nom.
  • Odpowiedz
Jerzypodbroznyofficial
Jerzypodbroznyofficial
Jerzypodbroznyofficial
23.03.2026, 15:11:41 via Wykop
  • 306
@PROponujek: to bedziesz musiał trochę pomulczować
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 124
  • Strona 1 z 124
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.01.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking