Dlaczego kierowcy tak się kłócą? Jeśli Konfitura i Samochodoza tak im przeszkadzają, to dlaczego kierowcy nie pójdą nie złożą wniosków i podań do urzędów? Przecież kierowcy nie są od wymierzania kary Konfiturze, od tego są służby. Poza tym on tam od lat już tak łazi z kamerą i zawsze było ok, a nagle komuś to przeszkadza? On tam z tą kamerą tylko na 15 minut i zaraz celebryta robi wielkie halo. No
364 dni w roku influencerzy jebia panstwo na "optymalizacji podatkowej" i innych wymysłach, ale wystarczy ze raz na rok wpłacą jakieś grosze na zbiórke i fajnopolacy klaszczą uszami z radości.
Ten kraj to raj dla wszelkiej masci cwaniakow - influenserow, deweloperow i politykow
Boli mnie że jakieś popularne grupki celebrytów oddają 0,01% swojego miesięcznego dochodu charytatywnei i wszyscy biją im brawo. A kiedy ja oddaje połowę w podatkach i ledwo wiążę koniec z końcem to nikt plusa nawet nie da #latwogang
@lazarus-x: to jak ma wyglądać system kaucyjny? a w ogóle ma go nie być xD Generalnie to powinniśmy wyrzucać śmieci za okno (jak w średniowieczu xD), a odbierający śmieci powinni przyjeżdżać pod nasze okna i je zbierać stamtąd. Dzieciaki wy macie takie płytkie umysły.
Na Xie jest takie s----------e, że Magyara, wywodzącego się z partii Orbana, nazywają lewakiem XDDD
@laress: Normalnie w Polsce większość ludzi myśli że Magyar to jakiś lewak jest, w Republice wprost go nazwali węgierskim Tuskiem xd Swoją drogą zawsze kisnę z tego s----------a że uuuu lewak to ktoś zły xDD Ludzie mają srogo s---------e i zagwożdżone mózgi od propagandy skoro uważają że lewak to pojęcie pejoratywne i obraźliwe xD
@szurszur: no ale w Polsce pojęcie lewak jest używane w kontekście obraźliwym, pejoratywnym, dla ludzi kojarzy się z czymś złym xD Dlatego Tusk mógłby być nawet Korwinem a i tak będzie nazywany lewakiem xD Efekty 8 lat tępej pisowskiej propagandy ¯\(ツ)/¯
Życie jest tak cholernie niesprawiedliwe. Wysportowany facet, który dba o swoje zdrowie umiera na zawał w wieku 49 lat, a knury bmi 40, którzy jedzą czerwone mięso z grilla 3 razy w tygodniu zapijając je piwskiem i doprawiając szlugiem dożywają 80+. Nie rozumiem tego zupełnie. #mecz #pilkanozna #zdrowie #medycyna
@splinter96: Mówi pan, że czego pan nie dotknie panie Jezu, to zamienia się w wino, dlatego pan nie może przestać pić, tak? A no faktycznie! Wino! <w tle: przez twe oczy, twee oczyy>
Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie. 2 Kryształowe Kule, 3 złota IO, mistrz i wicemistrz świata + srebro MŚ w lotach. Absolutna legenda polskiego sportu. Dzięki Kamil za wszystko! #skoki
@Songo91: nie było bo już tego zjawiska po Małyszu nie będzie choćbyśmy mieli nawet i lepszego skoczka. To były inne czasy, pamiętam że prawie każdy odpalał i oglądał skoki w weekend. Pewnie też dlatego, że ludzie wtedy nie siedzieli cały czas przed smartfonami i było po prostu mniej rozrywek.
@Songo91: A czy musiała być? Małyszomania to było zjawisko wykraczające daleko poza sport i była lekiem na trudy wejścia w nowe milenium. Natomiast kiedy Kamil zaczął dochodzić do głosu, to jednak już trochę wyglądało inaczej. Były obawy, że po Małyszu już nic nie będzie, a tu d--a i chwała Kamilowi za to.
Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe półtorej godziny i spieprzał xD Rozumiecie, że potem tacy z poważną mordą mówią ludziom, że „odpowiadają za ludzkie życie”, mówią o jakichś regułach i procedurach? #lekarz100k #konowalposting #heheszki
@Lolenson1888: Ten przypadek wyciekł do mediów. Ciekawe ilu lekarzy 100k robi podobnie? Bez rejestru czasu pracy niewiele da się zrobić w przypadku chciwego lekarza.
@Lolenson1888: Dzień wprowadzenia tachografów w gabinetach lekarskich byłby pięknym dniem, ale taki nigdy się nie wydarzy bo kasta półbogów na to nie pozwoli, prawo pracy jest dla plebsu
źródło: 1000068195
Pobierz