Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ranadj

ranadj

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 128
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 119
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
ranadj
ranadj 6 godz. i 47 min temu
  • 0
#perfumy Czy ktoś ma doświadczenie z takim wynalazkiem? Ręczna zaciskarka do atomizerów. Czy to działa czy tłucze szkło, przecieka itd.

Przykładowa z Ali
ranadj - #perfumy Czy ktoś ma doświadczenie z takim wynalazkiem? Ręczna zaciskarka do...

źródło: IMG_0310

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj
Autor
2 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@KYK_: dzięki. U mnie chyba mieli prasę
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
10 godz. i 36 min temu
  • 1
Kiedys bardzo lubilem Rasasi la yuqawam pour homme, pomyslalem ze sprawdze inne skórzaki. Szukam odlewek:

-Tom Ford Tuscan leather
-Tom Ford Ombre leather
-Memo Paris African leather
-Matiere Premiere Falcon leather
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 6 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
Hmm. A może obczaj też Lattafa Qaaed
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
21.06.2026, 17:53:58
  • 11
#perfumy

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledzy pytali niedawno jak odlewać atomizery typu grzybek ( ͡º ͜ʖ͡º) Rozszerzona gumowa rureczka nie zdaje do końca egzaminu. Rozwiązaniem jest strzykawka oraz igła (ja mam akurat 0,8). Igłę należy tuż przy korpusie zarysować nożem i wyłamać na zewnątrz rysy - tylko ostrożnie... Przystawiając igłę ze strzykawką naciskamy na tłok, a sok
khetar - #perfumy 

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledz...

źródło: auv10h

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 20:41:59 via Wykop
  • 1
@loopie96: nie bardzo zrozumiałem. Co nazywasz rurką atomizera? I odciąganie nie działa na rzeczone atomizery, a przynajmniej na te od których zaczęła się ta dyskusja, mianowicie Armaf , trzeba pompować - tak zeby nie ciekło.

Po różnych sposobach i gifie widzę że dużo muszę się nauczyć 😭
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 21.06.2026, 21:33:07 via Wykop
  • 0
@semien-johny: i to zapewnia Ci zawsze szczelne połączenie?
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj przedwczoraj, 12:41:29 via Wykop
  • 0
A tu przejściówka, która dla mnie zrobiła robotę idealnie. Ma w sobie taką uszczelkę którą się przyciska do szerokiego dyfuzora. I nie trzeba pompować, da się odciągnąć (zazwyczaj).
https://pl.aliexpress.com/item/1005007031292310.html
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj przedwczoraj, 12:42:17 via Wykop
  • 0
@ranadj: https://ae-pic-a1.aliexpress-media.com/kf/S6ccbb494a44848838e74274fccb1a2eeI.jpg
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter
21.06.2026, 18:44:15
  • 0
Miałby ktoś z jakąś większą listą połać Gisada Ambassador? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 20:34:00 via Wykop
  • 1
@sir_pioter: a jakże. 3,5/ml
Nie stworzyłem jeszcze pełnej listy, podsyłam katalog parfumo. W Miniatures trzymam próbki i odlewki poniżej 10ml

https://www.parfumo.com/Users/muzik/Collection/I_have
  • Odpowiedz
Ruchenstein-Boltzman
Ruchenstein-Boltzman
21.06.2026, 11:51:21
  • 3
Jezu Chryste w życiu większego ścierwa nie wąchałem
#perfumy
Ruchenstein-Boltzman - Jezu Chryste w życiu większego ścierwa nie wąchałem
#perfumy

źródło: 1000049339

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 15:39:37 via Wykop
  • 0
@Ruchenstein-Boltzman: no i co teraz ?
  • Odpowiedz
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
21.06.2026, 09:57:23
  • 0
#perfumy
Zna ktoś wagę pełnego Dolce Gabbana light blue eau intense 200ml?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 11:18:59 via Wykop
  • 1
@GIORGIO_ARMANI: korek setki to 11g. Zafoliowana 50 to 184g. Może coś to pomoże
  • Odpowiedz
pionas1337
pionas1337
21.06.2026, 05:44:51
  • 0
#perfumy Jest teraz jakiś dobry klon Sauvage EDT z dobrymi parametrami? Nie musi być z tych najtanszych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 08:19:09 via Wykop
  • 0
@pionas1337: ja mam Maison Alhambra Salvo i nie jestem zachwycony
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
20.06.2026, 15:43:01
  • 15
Wczoraj koleżanka powiedziała mi, że ładnie pachnę. Polecam Fa Men Sport!

#perfumy #dezodorant #fa
jednorazowka - Wczoraj koleżanka powiedziała mi, że ładnie pachnę. Polecam Fa Men Spo...

źródło: pol_pl_Fa-Men-Deo-Spray-Sport-For-Men-150ml-6224_3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 00:33:26 via Wykop
  • 1
@eepy_napcel: to nie jest ładny zapach. Po prostu ty i OP macie branie. Tyle w temacie. Ja co bym nie ubrał to usta milczą 😭 (jest 2:30, idealny czas na płacz 😅)
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 21.06.2026, 00:34:27 via Wykop
  • 1
@jednorazowka: przy okazji… Odlejesz mi 5ml? 🥺🤣
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
20.06.2026, 18:20:31
  • 0
a mi wulong cha daje taka zielona, wysoka trawa, masakra

#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 00:28:55 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: ja nie ogarniam tego zapachu. Po nutach liczyłem na więcej
  • Odpowiedz
mrowa94
mrowa94
20.06.2026, 20:02:19
  • 0
szukam odlewek:
John Varvatos Artisan Blu
Afnan Rare Reef
Ahmed Al Maghribi Kaaf
Afnan Historic Olmeda
Davidoff Cool Water Parfum
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 00:26:15 via Wykop
  • 0
@mrowa94: mam flakon cool water parfum 50 🫣. Odleje za 3,5/ml.
Mam też oryginalne próbki Olmeda, Rare Reef, a także Cool water Reborn, Cool Elixir. 📩
  • Odpowiedz
Vexation
Vexation
20.06.2026, 10:01:05
  • 25
Takie ostatnie 3 dni dzięki panom @cebuloman i @liquid8485, pozdrawiam #perfumy
Vexation - Takie ostatnie 3 dni dzięki panom @cebuloman i @liquid8485, pozdrawiam #pe...

źródło: odleweczki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 20.06.2026, 12:48:45 via Wykop
  • 0
@Vexation: żelki? Jakie żelki 🥺
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
19.06.2026, 14:49:30
  • 18
Zawsze przypuszczałem, że ta okrutna żądza wydawania pieniędzy na pachnący spirytus to sprawka ciemnych mocy hej, ale teraz już mam potwierdzenie. Jakby coś było nie tak to dzwoń se prosto do Belzebuba xDDDD

#perfumy
KingOfTheWiadro - Zawsze przypuszczałem, że ta okrutna żądza wydawania pieniędzy na p...

źródło: 1000019990

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 20.06.2026, 05:32:31 via Wykop
  • 0
@KingOfTheWiadro: w takim razie na przyszłość zamawiaj z e-glamour i będziesz bezpieczny 🙃
ranadj - @KingOfTheWiadro: w takim razie na przyszłość zamawiaj z e-glamour i będzies...

źródło: IMG_0294

Pobierz
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 18.06.2026, 22:48:35
  • 0
Szukam po 50ml następujących zapachów:
VR Spicebomb
Histoires de Parfums 1899 Hemingway

Mogą być ubytkowe flakony, odlewki lub też jestem skłonny rozebrać większą butlę 🖐🏻
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj
Autor
18.06.2026, 22:54:15 via Wykop
  • 0
Dzięki. Mam odlewki obu dzięki chłopom z tagu. Teraz potrzebuję wincyj mililitrów, bo się zapachy przyjęły :D a jeszcxe mi został Dior Spice Blend do przetestowania
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj
Autor
19.06.2026, 04:44:49 via Wykop
  • 0
@markaron: zgadza się, jeszcze Rehab został do sprawdzenia. Ma ktoś?
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj
Autor
19.06.2026, 04:49:18 via Wykop
  • 0
Z drugiej strony wg parfumo w Rehab dominuje lawenda, a z przypraw tam jest tylko pieprz , więc to odpada, bo o cynamon, szafran chodzi
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar
18.06.2026, 09:32:49
  • 5
Na Jakie popularne/lubiane zapachy zareagowaliście najgorzej? Albo totalnie wam nie siedzą ? U mnie to Gris Charnel extrait i PDM Pegasus.
#perfumy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 18.06.2026, 09:46:10 via Wykop
  • 1
@G0ntar: Wulong Cha mnie zawiodła.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
18.06.2026, 08:18:02
  • 29
#perfumy

Z całego serca polecam

https://luxuryforless.pl

Napisałem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 18.06.2026, 09:44:56 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: w ogóle fajnie że takie miejsce jest. Nie znam innego z niszowymi próbkami.
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
18.06.2026, 07:16:31
  • 0
#perfumy ktoś by chciał Turathi Blue albo Aether z Rosska podzielić? Chociaż może na zapas psikacze zostawić…( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 18.06.2026, 07:39:52 via Wykop
  • 0
@hydrant123: Mam Turathi swój. Mogę odlać 1,8zł/ml
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 18.06.2026, 03:52:38
  • 1
#perfumy przybywam z nietypowym zadaniem.
Mam flakon 9am Dive, ale potrzebuję resztę dodatków kosmetycznych. Ma ktoś niepotrzebne z zestawu, albo chce się zamienić zestawem za flakon zafoliowany + dopłata?
ranadj - #perfumy przybywam z nietypowym zadaniem. 
Mam flakon 9am Dive, ale potrzebu...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 17.06.2026, 10:46:07
  • 1
Czy jest jakiś sposób na zdjęcie atomizera Armaf CDN Urban man Elixir? Rozlewał ktoś inaczej niż przepsikując? Mi się smutno robi jak mam przepsikiwac 😢

#perfumy
ranadj - Czy jest jakiś sposób na zdjęcie atomizera Armaf CDN Urban man Elixir? Rozle...

źródło: IMG_0283

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj
Autor
17.06.2026, 21:55:01 via Wykop
  • 0
@Funshyy: u mnie nie da rady ruszyć go.
  • Odpowiedz
Omniscient
Omniscient
17.06.2026, 00:08:54
  • 5
#perfumy Hejo!
Nim dotrze do mnie Bvlgari Tygar(jeszcze są wolne ml),
to naszło mnie, żeby zamówić 4 zapachy od MITH (ah ten Perfumer z pepperka!)
Zamówiłem pojemności 60ml i będę miał do odlania po 40ml z każdego.
Cena to około 5,6-5,7zł/ml za każdy z zapachów (czekam, aż mnie przewalutuje dokładnie)

MITH
Omniscient - #perfumy Hejo!
Nim dotrze do mnie Bvlgari Tygar(jeszcze są wolne ml),
to...

źródło: MITH

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 17.06.2026, 06:37:05 via Wykop
  • 1
@Omniscient: a Tygar za ile ? 🙈
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
17.06.2026, 05:38:51
  • 6
#perfumy

W sumie to jak się psikacie do pracy? W domu czy bierzecie flakon z sobą? Albo macie flakon już w pracy w gotowości? Z flakonu w dekant? XD

Chciałbym w sumie brać flakon w plecak ale się boje, że prędzej czy później się stanie tragedia.
KjatanSveisson - #perfumy 

W sumie to jak się psikacie do pracy? W domu czy bierzeci...

źródło: 1000008080

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 17.06.2026, 06:35:23 via Wykop
  • 2
@KjatanSveisson: Psikam się przed wyjściem, a w pracy mam w szafce małą kolekcję tanich zamienników ulubionych zapachów.
+ Plus zwykle mam jakieś dekanty, próbki w plecaku, czasem te którymi się psikałem przed wyjściem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >
  • Trochę nie ogarniam wypoku. Jestem tu przez swoje hobby perfumiarskie 🙈
  • Kraków

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking