Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ranadj

ranadj

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 134
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 125
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
radek1122012
radek1122012
radek1122012
7 godz. i 41 min temu
  • 1
Chętnie rozważę każdą wymianę! Przy większym zamówieniu możemy ponegocjować.

Amouage Jubilation 40 - 1,5/5 - 15zł
Hermes Terre d'Hermes Parfum - 4/10 - 8zł
Hermes Terre d'Hermes Eau Intense Vetiver -13/20 - 25zł
Kajal Sawlaj - 8/10 - 28zł
radek1122012 - Chętnie rozważę każdą wymianę! Przy większym zamówieniu możemy ponegoc...

źródło: 83874c51d387aad410e35274c6bd7f45f8ddacbe9469277890b6a9814e72eb35

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 3 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@radek1122012: doszło coś nowego od czasu mojego zakupu?
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 44 min temu via Wykop
  • 1
@radek1122012: 1899 spodobał się koledze z myślą o którym to kupiłem i zdecydował się zakupić cały flakon. Znalazłem na amisell. Zwykłego Spicebomb też wziął, bo oba mu się podobały ze swoimi małymi odrębnościami.
  • Odpowiedz
ich1maru_
ich1maru_
przedwczoraj, 06:54:22
  • 1
Witam szefostwo, zapodajcie ktoś proszę propozycje jakichś morskich, ale świeżutkich pachnideł, najlepiej z jakimś fajnym owockiem. Le sel d'issey fajne, ale trochę ciężkie mi się wydaje. Jak macie to kupie odleweczke i jeszcze bym coś przybrał więcej.

#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj przedwczoraj, 21:20:21 via Wykop
  • 1
@ich1maru_: to moze flanker issey Sport. Albo jakis aqua di gio (tego akurat chyba nie posiadam). Ale taki Davidoff Cool Water Parfum. Moglby byc tez nie morski Alhambra Toro Glace albo przepiekny Jean Lowe Immortel.
  • Odpowiedz
przypadkiem-
przypadkiem-
19.06.2026, 06:03:31
  • 16
#perfumy
Wiem, że górują tutaj Panowie, ale możecie wziąć dla swoich Mirabelek - to ma być letni hit, a znając wszystkie zapachy Söppö to jest na to spora szansa :)

Zapraszam również na stragan, gdzie trwa akcja rozdawania odlewek - co prawda trochę trzeba wydać, ale można zrobić odlewkowe zapasy i przy okazji przytulić nawet 40ml gratisowych odlewek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. nikt nie zakazał grupowych zamówień

Söppö
przypadkiem- - #perfumy
Wiem, że górują tutaj Panowie, ale możecie wziąć dla swoich M...

źródło: IMG_7346

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj przedwczoraj, 21:15:45 via Wykop
  • 0
@przypadkiem-: podeslij stragan
  • Odpowiedz
wisemansaid
wisemansaid
wisemansaid
przedwczoraj, 15:08:05
  • 26
Kto pamięta? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#perfumy
wisemansaid - Kto pamięta? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#perfumy

źródło: 1000024170

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj przedwczoraj, 21:14:35 via Wykop
  • 0
@wisemansaid: a w tym/zeszlym roku nic sie nie dzieje? 🧐
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 24.06.2026, 21:00:59
  • 0
#perfumy Czy ktoś ma doświadczenie z takim wynalazkiem? Ręczna zaciskarka do atomizerów. Czy to działa czy tłucze szkło, przecieka itd.

Przykładowa z Ali
ranadj - #perfumy Czy ktoś ma doświadczenie z takim wynalazkiem? Ręczna zaciskarka do...

źródło: IMG_0310

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj
Autor
przedwczoraj, 01:29:54 via Wykop
  • 0
@KYK_: dzięki. U mnie chyba mieli prasę
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
24.06.2026, 17:11:48
  • 1
Kiedys bardzo lubilem Rasasi la yuqawam pour homme, pomyslalem ze sprawdze inne skórzaki. Szukam odlewek:

-Tom Ford Tuscan leather
-Tom Ford Ombre leather
-Memo Paris African leather
-Matiere Premiere Falcon leather
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 24.06.2026, 21:04:41 via Wykop
  • 0
Hmm. A może obczaj też Lattafa Qaaed
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
21.06.2026, 17:53:58
  • 12
#perfumy

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledzy pytali niedawno jak odlewać atomizery typu grzybek ( ͡º ͜ʖ͡º) Rozszerzona gumowa rureczka nie zdaje do końca egzaminu. Rozwiązaniem jest strzykawka oraz igła (ja mam akurat 0,8). Igłę należy tuż przy korpusie zarysować nożem i wyłamać na zewnątrz rysy - tylko ostrożnie... Przystawiając igłę ze strzykawką naciskamy na tłok, a sok
khetar - #perfumy 

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledz...

źródło: auv10h

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 20:41:59 via Wykop
  • 1
@loopie96: nie bardzo zrozumiałem. Co nazywasz rurką atomizera? I odciąganie nie działa na rzeczone atomizery, a przynajmniej na te od których zaczęła się ta dyskusja, mianowicie Armaf , trzeba pompować - tak zeby nie ciekło.

Po różnych sposobach i gifie widzę że dużo muszę się nauczyć 😭
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 21.06.2026, 21:33:07 via Wykop
  • 0
@semien-johny: i to zapewnia Ci zawsze szczelne połączenie?
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 23.06.2026, 12:41:29 via Wykop
  • 0
A tu przejściówka, która dla mnie zrobiła robotę idealnie. Ma w sobie taką uszczelkę którą się przyciska do szerokiego dyfuzora. I nie trzeba pompować, da się odciągnąć (zazwyczaj).
https://pl.aliexpress.com/item/1005007031292310.html
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 23.06.2026, 12:42:17 via Wykop
  • 0
@ranadj: https://ae-pic-a1.aliexpress-media.com/kf/S6ccbb494a44848838e74274fccb1a2eeI.jpg
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter
21.06.2026, 18:44:15
  • 0
Miałby ktoś z jakąś większą listą połać Gisada Ambassador? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 20:34:00 via Wykop
  • 1
@sir_pioter: a jakże. 3,5/ml
Nie stworzyłem jeszcze pełnej listy, podsyłam katalog parfumo. W Miniatures trzymam próbki i odlewki poniżej 10ml

https://www.parfumo.com/Users/muzik/Collection/I_have
  • Odpowiedz
Ruchenstein-Boltzman
Ruchenstein-Boltzman
21.06.2026, 11:51:21
  • 3
Jezu Chryste w życiu większego ścierwa nie wąchałem
#perfumy
Ruchenstein-Boltzman - Jezu Chryste w życiu większego ścierwa nie wąchałem
#perfumy

źródło: 1000049339

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 15:39:37 via Wykop
  • 0
@Ruchenstein-Boltzman: no i co teraz ?
  • Odpowiedz
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
21.06.2026, 09:57:23
  • 0
#perfumy
Zna ktoś wagę pełnego Dolce Gabbana light blue eau intense 200ml?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 11:18:59 via Wykop
  • 1
@GIORGIO_ARMANI: korek setki to 11g. Zafoliowana 50 to 184g. Może coś to pomoże
  • Odpowiedz
pionas1337
pionas1337
21.06.2026, 05:44:51
  • 0
#perfumy Jest teraz jakiś dobry klon Sauvage EDT z dobrymi parametrami? Nie musi być z tych najtanszych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 08:19:09 via Wykop
  • 0
@pionas1337: ja mam Maison Alhambra Salvo i nie jestem zachwycony
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
20.06.2026, 15:43:01
  • 15
Wczoraj koleżanka powiedziała mi, że ładnie pachnę. Polecam Fa Men Sport!

#perfumy #dezodorant #fa
jednorazowka - Wczoraj koleżanka powiedziała mi, że ładnie pachnę. Polecam Fa Men Spo...

źródło: pol_pl_Fa-Men-Deo-Spray-Sport-For-Men-150ml-6224_3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 00:33:26 via Wykop
  • 1
@eepy_napcel: to nie jest ładny zapach. Po prostu ty i OP macie branie. Tyle w temacie. Ja co bym nie ubrał to usta milczą 😭 (jest 2:30, idealny czas na płacz 😅)
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 21.06.2026, 00:34:27 via Wykop
  • 1
@jednorazowka: przy okazji… Odlejesz mi 5ml? 🥺🤣
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
20.06.2026, 18:20:31
  • 0
a mi wulong cha daje taka zielona, wysoka trawa, masakra

#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 00:28:55 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: ja nie ogarniam tego zapachu. Po nutach liczyłem na więcej
  • Odpowiedz
mrowa94
mrowa94
20.06.2026, 20:02:19
  • 0
szukam odlewek:
John Varvatos Artisan Blu
Afnan Rare Reef
Ahmed Al Maghribi Kaaf
Afnan Historic Olmeda
Davidoff Cool Water Parfum
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 21.06.2026, 00:26:15 via Wykop
  • 0
@mrowa94: mam flakon cool water parfum 50 🫣. Odleje za 3,5/ml.
Mam też oryginalne próbki Olmeda, Rare Reef, a także Cool water Reborn, Cool Elixir. 📩
  • Odpowiedz
Vexation
Vexation
20.06.2026, 10:01:05
  • 26
Takie ostatnie 3 dni dzięki panom @cebuloman i @liquid8485, pozdrawiam #perfumy
Vexation - Takie ostatnie 3 dni dzięki panom @cebuloman i @liquid8485, pozdrawiam #pe...

źródło: odleweczki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 20.06.2026, 12:48:45 via Wykop
  • 0
@Vexation: żelki? Jakie żelki 🥺
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
19.06.2026, 14:49:30
  • 18
Zawsze przypuszczałem, że ta okrutna żądza wydawania pieniędzy na pachnący spirytus to sprawka ciemnych mocy hej, ale teraz już mam potwierdzenie. Jakby coś było nie tak to dzwoń se prosto do Belzebuba xDDDD

#perfumy
KingOfTheWiadro - Zawsze przypuszczałem, że ta okrutna żądza wydawania pieniędzy na p...

źródło: 1000019990

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 20.06.2026, 05:32:31 via Wykop
  • 0
@KingOfTheWiadro: w takim razie na przyszłość zamawiaj z e-glamour i będziesz bezpieczny 🙃
ranadj - @KingOfTheWiadro: w takim razie na przyszłość zamawiaj z e-glamour i będzies...

źródło: IMG_0294

Pobierz
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj 18.06.2026, 22:48:35
  • 0
Szukam po 50ml następujących zapachów:
VR Spicebomb
Histoires de Parfums 1899 Hemingway

Mogą być ubytkowe flakony, odlewki lub też jestem skłonny rozebrać większą butlę 🖐🏻
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj
Autor
18.06.2026, 22:54:15 via Wykop
  • 0
Dzięki. Mam odlewki obu dzięki chłopom z tagu. Teraz potrzebuję wincyj mililitrów, bo się zapachy przyjęły :D a jeszcxe mi został Dior Spice Blend do przetestowania
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj
Autor
19.06.2026, 04:44:49 via Wykop
  • 0
@markaron: zgadza się, jeszcze Rehab został do sprawdzenia. Ma ktoś?
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj
Autor
19.06.2026, 04:49:18 via Wykop
  • 0
Z drugiej strony wg parfumo w Rehab dominuje lawenda, a z przypraw tam jest tylko pieprz , więc to odpada, bo o cynamon, szafran chodzi
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar
18.06.2026, 09:32:49
  • 5
Na Jakie popularne/lubiane zapachy zareagowaliście najgorzej? Albo totalnie wam nie siedzą ? U mnie to Gris Charnel extrait i PDM Pegasus.
#perfumy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 18.06.2026, 09:46:10 via Wykop
  • 1
@G0ntar: Wulong Cha mnie zawiodła.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
18.06.2026, 08:18:02
  • 29
#perfumy

Z całego serca polecam

https://luxuryforless.pl

Napisałem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj 18.06.2026, 09:44:56 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: w ogóle fajnie że takie miejsce jest. Nie znam innego z niszowymi próbkami.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >
  • Trochę nie ogarniam wypoku. Jestem tu przez swoje hobby perfumiarskie 🙈
  • Kraków

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking