O wow, ja normalnie mógłbym zamieszkać w tej przyczepie i pierwszy raz widziałem, jak zasuwa się dodatkowe miejsce.
Kupcie mi to :3
Tutaj jak się otwiera: https://youtu.be/Fc3tRdPkMAI?t=1776
Normalnie jeden przycisk i powiększa wam się pomieszczenie :3 Chce to!
To
Kupcie mi to :3
Tutaj jak się otwiera: https://youtu.be/Fc3tRdPkMAI?t=1776
Normalnie jeden przycisk i powiększa wam się pomieszczenie :3 Chce to!
To











#francja