Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alinous
Alinous

Alinous

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9064
  • Znaleziska 3982
  • Mikroblog 5082
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 22
Wraczek
Wraczek
01.07.2023, 11:53:05
  • 71
Ktoś jest w stanie podać chociaż jeden argument dlaczego każdy aresztowany z automatu nie jest deportowany?
#francja
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous 01.07.2023, 21:27:49 via Wykop
  • 2
@RzutKamieniem: Ale ty wygodnie zapominasz, że krsjem pochodzenia tych ludzi jest Francja. Większość urodziła się w europejskiej Francji, a część w ich terytorisch zamorskich, które też są Francją, np. Gujana Francuska
  • Odpowiedz
aptitude
aptitude
24.06.2023, 17:45:27
  • 47
O wow, ja normalnie mógłbym zamieszkać w tej przyczepie i pierwszy raz widziałem, jak zasuwa się dodatkowe miejsce.
Kupcie mi to :3

Tutaj jak się otwiera: https://youtu.be/Fc3tRdPkMAI?t=1776
Normalnie jeden przycisk i powiększa wam się pomieszczenie :3 Chce to!

To
aptitude - O wow, ja normalnie mógłbym zamieszkać w tej przyczepie i pierwszy raz wid...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous 25.06.2023, 11:57:46 via Wykop
  • 0
@yousouyou: Do tego pytanie gdzie da się tym w ogóle wjechać legalnie i czy w Europie nie będzie trzeba mieć prawa jazdy o innej kategorii niż B...
  • Odpowiedz
A.....n
A.....n
konto usunięte 23.06.2023, 07:53:32
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous 23.06.2023, 08:12:35 via Wykop
  • 1
Czyli na świecie stabilnie. Umieranie w okopie jest dla biedoty a elita sobie w tym czasie podróżuje xD.


@Koniasz: Masz, poprawiłem. Jeżeli myślisz, że w jakimkolwiek kraju było/jest inaczej to gratuluję bardzo optymistycznego myślenia :D
  • Odpowiedz
prezi139
prezi139
01.05.2023, 09:12:15
  • 631
19 lat temu, 1 maja 2004 roku Polska przystąpiła do Unii Europejskiej, dołączając do cywilizacyjnego kręgu zachodniego. Szanujesz - plusujesz.

#polska #uniaeuropejska #polityka
prezi139 - 19 lat temu, 1 maja 2004 roku Polska przystąpiła do Unii Europejskiej, doł...

źródło: flaga ue

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous 01.05.2023, 12:21:59 via Wykop
  • 4
@Andrzejuniedenerwuj: Jest, zakładając zapewnienie sensownej alternatywy, a tej narazie nie ma.
  • Odpowiedz
Zaczarowany_Pierniczek
Zaczarowany_Pierniczek
15.04.2023, 18:59:30
  • 0
Hej Mireczki,

Pytanie dla frequent flyerów. Planuje przelot Kraków - Paryż z przesiadką we Frankfurcie. Znalezałem fajny bilet, ale na przesiadkę miałbym tylko 45 minut. Bookowałbym na oficjalnej stronie Lufthansy. Czy tyle czasu wystarczy, żeby się przerzucić z jednego samolotu na drugi? A jeśli bym się nie wyrobił, to czy linia daje mi jakieś gwarancje?

#samoloty #latanie #krakow #paryz #frankfurt #niemcy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous 15.04.2023, 19:29:41 via Wykop
  • 0
@cohontes: @Zaczarowany_Pierniczek Frankfurt - przecież tam można z jednego gate'a do drugiego iść ze 20-30 minut :D
  • Odpowiedz
Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf
Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf
25.03.2023, 13:49:59
  • 0
#wow #worldofwarcraft

Jest jakaś szansa taniej wyrwać abonament? Pograłbym, ale kurde 60+zl miesięcznie za granie, to trochę dużo...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous 26.03.2023, 16:13:30 via Wykop
  • 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Właśnie aktualnie to powiedziałbym, że robi się tylko taniej, bo abo do wowa od wielu lat stoi na 13 euro
  • Odpowiedz
Bobito
Bobito
15.03.2023, 12:56:38
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous 15.03.2023, 16:48:38 via Wykop
  • 0
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: no raczej nie. Zatrzymanie wydobycia tak aby dało się tam jeszcze wrócić bez gigantycznej inwestycji nie jest łatwe, a w zależności od złoża może być zwyczajnie niemożliwe (zwłaszcza po odcięciu od części dostawców z zachodu)
  • Odpowiedz
an95dy
an95dy
07.03.2023, 05:27:27
  • 3
Szybkie pytanko do użytkowników #revolut
Wyjeżdżam na parę dni do Niemiec, mam na karcie walutowej kilkaset zł, jak lepiej placić w sklepach? Złotówkami z konta, które w trakcie transakcji w locie będą się przewalutowywać na euro, czy wymienić całość ze zł na euro już teraz, przed wyjazdem?
#waluty #pieniadze #banki #pomoc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous 07.03.2023, 10:16:34 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
youknowthisxd
youknowthisxd
17.02.2023, 14:57:42
  • 0
Mam okazję kupić #steamdeck 512gb w bdb stanie za 2000zl tylko że jak tak patrzę po olx i allegro to za tą kwotę chodzą 64gb, czasem 256 czyli coś trochę śmierdzi ta cena

Jak uważasz można legitnie kupić steam decka 512gb za 2k?

  • Pewnie,tyle warty jest ten szajs 38.7% (12)
  • Nie ma szans,oszustwo jak hui 61.3% (19)

Oddanych głosów: 31

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous 17.02.2023, 15:01:21 via Wykop
  • 1
@youknowthisxd: Nawet może i nawet dostaniesz decka 512 ale nie będzie miał ekranu od tej wersji i będzie miał pewnie wrzucony jakiś tani dysk 512 kupiony osobno ;) Oczywiście to zakładając brak totalnego wałka
  • Odpowiedz
Alinous
Alinous
Alinous 26.02.2021, 16:11:59
  • 1
#xtb #gielda Pytanie do inwestujących na xtb - nie martwi was brak jakiejkolwiek formy zabezpieczenia konta poza hasłem?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goronco
Goronco
26.02.2021, 16:13:20
  • 4
@Alinous: mnie nie
  • Odpowiedz
f.....n
f.....n
konto usunięte 26.02.2021, 17:03:42
  • 4
@Alinous: nie, jedynie keylogger mógłby być ewentualnym problemem - ale jeżeli masz choć trochę rozumu i wchodzisz na dziwne stronki + mocne hasło to nie widzę ryzyka - dodatkowo z xtb da się przelać tylko na konto właściciela rachunku - (musisz dodać konto do wypłaty i oni to ręcznie weryfikują). Więc nawet jeżeli jakiś złodziej dostałby się na konto to mógłby co najwyżej posprzedawać ci akcje i nakupić szrotu -
  • Odpowiedz
Alinous
Alinous
Alinous 15.06.2020, 17:12:50
  • 0
#sluchawki #audio
Hej, czy ktoś może mi polecić jakieś słuchawki douszne true wireless?
Kusiły mnie początkowo SONY WF-1000XM3 ale potem zobaczyłem bardzo dużą liczbę negatywnych opinii i całkiem spory wątek na forum SONY na ich temat + brak odporności na wilgoć/pot, co mocno zbiło moją chęć do wydania takiej kwoty.
Wymaganiem jest przede wszystkim jak najlepsza jakość dźwięku (jak na słuchawki tego rodzaju) oraz czas pracy bez ładowania
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zanudzony
zanudzony
15.06.2020, 17:44:39
  • 1
sorry nie widzialemz e piszesz o wf a nie wh. Wf nie bedzie predko xm4

@Alinous:
  • Odpowiedz
zanudzony
zanudzony
15.06.2020, 17:54:53
  • 1
@Alinous: w sony centre mozesz przetestowac te wf1000
  • Odpowiedz
Alinous
Alinous
Alinous 16.04.2020, 15:54:37
  • 0
Stwierdziłem, że zrobię upgrade PCta (w sumei to bardziej wymiana wyszła poza dyskami).
https://www.x-kom.pl/lista/7cy5sgl9u
I pytanie, bo tego nie bardzo ogarniam - czy jest sens kupować RAMy 3600 jeżeli płyta obsługuje 3200 czy też zaoszczędzić 80 zł i kupić 3200?
#pcmasterrace
#komputery
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marjanoos
marjanoos
16.04.2020, 15:58:36
  • 1
@Alinous: płyta spokojnie obsłuży 3600Mhz.
  • Odpowiedz
marjanoos
marjanoos
16.04.2020, 16:08:34
  • 1
@Alinous:pewnie producent po prostu przetestował max 3200Mhz i działało.
  • Odpowiedz
Alinous
Alinous
Alinous 11.07.2017, 16:56:21
  • 1
Ktoś chętny na wymianę 160 za 160? Alinous#2756 Nie wyzywam pierwszy. Jak ktoś zainteresowany, zapraszam na bn - może mnie nie być w HSie ale wiadomość czy zaproszenie dostanę :)

#hearthstone80gold #hearthstone
Alinous - Ktoś chętny na wymianę 160 za 160? Alinous#2756 Nie wyzywam pierwszy. Jak k...

źródło: comment_01nvra3aszfRu8RYaPWfPj7GlamDgBOG.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alinous
Alinous
Alinous
Autor
11.07.2017, 17:14:52
  • 0
@slepywidzi: Już nie.
  • Odpowiedz
TheSunDoesNotRiseEveryMorning
TheSunDoesNotRiseEveryMorning
TheSunDoesNotRiseEveryMorning
11.07.2017, 17:20:30
  • 0
@Alinous: polecam allegrowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Strona 16 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.01.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking