Wpis z mikrobloga

1500zł ze wszystkim za pokój na prądniku czerwonym, 11m2, z balkonem, to drogo czy dobra cena?
Ogolnie mieszkanie wyremonowane albo w miare nowe i poza pokojami w miare przestrzennie

Dzisiaj takowe ogladalem, ale wydawalo mi sie przynajmniej o 100zł za duzo i powiedzialem ze jakby oposcila cene na 1400 to bym wziął, a zaraz po mnie ktos przyszedł i od razu podpisal umowe

Dodam ze mial klimetyzacje o ile to cos znaczącego

#krakow #wynajem #mieszkania
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@essos pewnie klima tylko w największym pokoju. Ludzi #!$%@?ło z tymi cenami. #!$%@?, Twoja generacja to ma dopiero #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gooma: Jesli chodzi o klime to byla w tym pokoju z opisu, ale jakoś nie zwracalem na ten fakt zbytnio uwagi. Moze jednak to duzy plus?

A co do #!$%@? generacji, to niestety fskt...
  • Odpowiedz
To czemu tak schodzą? Gosc sie nawet chwili nie zastanawial tylko od razu podpisal


@essos: bo jeśli oglądasz pokój i nie zdecydujesz się od razu to na Ciebie nie zaczeka. Przyjdzie następny i weźmie. Cena jak na obecne warunki spoko, chociaż pokój trochę mały, klima to duży plus
  • Odpowiedz
  • 0
@teryuu: Kurde, brakuje mi pewnosci czy cos jest warte ceny czy nie, zeby tka brac od razu. A jeszcze na dzisiaj mialem mieć umowione ogladanie wiekszego pokoju, i w tylko dwuosobowym mieszkaniu (łącznie ze mną) za tą samą cene, dlatego tez sie wstrymalem, tymczasem w nocy jak sprawdzalem ogloszenie to bylo usuniete, nie wiem czy mnie oszukal czy co. W poneidzialek mowil ze najwczesniej w srode moge ogladac, bo nie
  • Odpowiedz
  • 0
@teryuu: Tylko jakim cudem był, jesli dzwonilem w ten sam dzien gdy pojawilo sie ogloszenie i facet mi powiedzial ze najwczesniej w srode mozna ogladać, bo nie ma kogos tam na mieszkaniu zeby mi pokazac
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Alinous @teryuu @majkel88 @swinka_morska @Gooma @oCzwartejWstajaPtaki @Leosiaa

Ja pierdziele nie wytrzymam jak sie wkurzylem, zmarnowalem wczorajsza oocje z myska ze dzisiaj za ta samą cene mam ogladac wiekszy pokoj w dwuosobowym mieszkaniu. Dzwonie do tyoa mowie ze w poniedzialek sienumawialismy żebym dzisiaj zadzwonil na ogladanie, a debil mi mowi ze juz wynajęte. Mowie mu ze jakim cudem skoro nie moglem sie wczesniej umowic tylko dzisiaj.
  • Odpowiedz