Wpis z mikrobloga

#krakow #podrozujzwykopem #taxizlotowa #zalesie sytuacja z wczoraj: Chwilę po tym jak wyszedłem z terminalu lotniska Balice próbowano mnie oszukać. Pytam złotówy za ile dojedziemy do X on na to ooo panie daleko (25km) będzie nocna taryfa co najmniej 150zl...Klikam w aplikacji freenow za 3 min podjeżdża taxi. Koszt 70zl. Już wolę zapłacić skromnemu kierowcy z Kirgistanu który jak zobaczył moja brodę zapytał czy ja muslim niż oszustowi polakowi co frajera szuka. Tfu na lotniskowych cwaniaczków
  • 9
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog: Nawet jakbyś zadzwonił na klasyczną taksówkę typu iCar/ i inne to dostałbyś dużo niższą cenę niż to co biorą ci co czekają na lotnisku. I tak jest właściwie na całym świecie...
I prawdopodobnie nikt cię nie próbował oszukać, tylko takie mają stawki ci co czekają na lotnisku.
  • Odpowiedz
  • 2
@Lukumon Kwestia podejścia, ale usługa bardziej skierowana dla obcokrajowców i biznes. Dla nas jest drogie i jedynie kiedy się opłaca(tylko patrząc na koszt) to gdy wieczorem wywali mnożnik. Sam jestem jednym z tych kierowców i jest sporo klientów których na to stać i wolą jechać czystym, świeżym autem z kimś kto mówi po Polsku i Angielsku a czy kosztuje to 10/15 euro więcej nie robi im dużej różnicy. Jak dla mnie większe
  • Odpowiedz