Wpis z mikrobloga

O wow, ja normalnie mógłbym zamieszkać w tej przyczepie i pierwszy raz widziałem, jak zasuwa się dodatkowe miejsce.
Kupcie mi to :3

Tutaj jak się otwiera: https://youtu.be/Fc3tRdPkMAI?t=1776
Normalnie jeden przycisk i powiększa wam się pomieszczenie :3 Chce to!

To jest super przyczepa, tylko pewnie mój VW Touran po prostu nie da rady z nią, raz wynająłem na dwa dni koparkę, to dosłownie ja jedynce musiałem pod swój dom jechać mając na przyczepie koparkę.

#kamper #ciekawostki
aptitude - O wow, ja normalnie mógłbym zamieszkać w tej przyczepie i pierwszy raz wid...
  • 25
Niby wszystko spoko tylko w Europie to droga zabawa. Zaparkowanie takiej przyczepy na kempingu to pewnie koszt większy niż wynajem hotelu, a w wielu krajach europy nie wolno tym nigdzie indziej zaparkować.
Ale nie można powiedzieć, że jest drożej niż w hotelu, bo cena kempingu jest kilkukrotnie niższa niż doba hotelowa,


@DanekRBI: Oczywiście. Jeśli jesteś oskarkiem który dostał campera od tatusia.

Zrównując koszty karawaningu do samej doby na polu kampingowym pokazujesz tylko jak mało wiesz o temacie i jak krótkowzroczne myślenie prezentujesz. W przypadku karawaningu koszty są porównywalne ze zwykłymi wakacjami hotelowymi. Po prostu inaczej się rozkładają. Płacisz głównie za pojazd/wynajem i paliwo,
@aptitude: pewnie zabrzmie jak stary dziad (którym jestem xD), ale ta przyczepa dla mnie jest zwyczajnie za duża. Już wolałbym jakąś małą, zwrotną, nową niewiadówkę, którą dojadę w większość miejsc, będe miał mniejsze problemy z parkowaniem, spada ryzyko blokady skrzyżowań, ogólnie mniej kłopotliwa jazda przez miasto, mniejszy kłopot z ogrzaniem/ chłodzeniem. Ten gigant to jest dobry jak masz zamiar gdzieś mieszkać w stylu chłopaków z baraków, albo jesteś tłustym Jankesem z
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Oceniasz ludzi po jednym napisanym zdaniu, a nie bierzesz pod uwagę innych czynników i siebie kreujesz na znawcę, któy wychodzi na to, że też niewiele wie na ten temat.

Jasne, bierzesz kampera z wynajmu to rzeczywiście może Ci sie wydawać, że koszty wyjazdu są wyższe niż do hotelu. Ale nie bierzesz pod uwagę tego jak do tego hotelu się dostaniesz. Jesli tu wynajmujemy środek do transportu to przyjmij w swoich
. Ale nie bierzesz pod uwagę tego jak do tego hotelu się dostaniesz


@DanekRBI: Ale skończ kłamać. Oczywiście, że biorę. Sęk w tym, że auto osobowe pali w trasie 5-7 l. Kamper ponad 10. Pomijając też koszty drożych winiet na autostradach. Byle pierwsza lepsza kalkulacja pokazuje, że pieprzysz bzdury https://autokult.pl/kamperem-na-wakacje-ile-to-kosztuje-oplaty-o-ktorych-trzeba-pamietac,6809424497948289a

Ja akurat swoją przyczepę zakupiłem i jadąc w czerwcu na urlop na północ Włoch zapłaciłem na 10 dni 4000 zł na