Strasznie zaskakujące głosowanie. Praktyczny brak głosów na Polskę, która wystawiła imo jedną z najlepszych piosenek, brak głosów na dobrą Islandię, Estonię, Holandię czy Serbię. Z kolei beznadziejna Grecja, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania ciągle zbierają punkty xdd #eurowizja
Syreny maja uczcić rocznice katastrofy smoleńskiej. Jak stwierdził prezydent Chęciński - W Sosnowcu, w niedzielę, syreny nie będą wyły. To zbyt traumatyczne dla naszych gości z Ukrainy, ale też dla Polaków żyjących w stresie od początku wojny.
w radio TOK FM, red. Karolina Lewicka z posłem Lewicy Krzysztofem Śmiszkiem. Pan poseł, znany z ciągłego deprecjonowania decyzji polskiego rządu gorąco zapewniał red. Lewicką, że UE nie odpuści Polsce zasądzonych kar, a jego entuzjastyczne nastawienie do finansowego karania Polski przez UE,
@RexxarHell: to powiedź mi czemu ten Ziobro jest tak uparty że chce sądami ręcznie sterować? Nie mógłby odpuścić? Przecież Kaczyński mówił w zeszłym roku że zlikwidują Izbę Dyscyplinarną, to co się zmieniło? Nie mogli by się dogadać? Pójść na ustępstwa? Tylko kraść i kraść i dej dej do Unii...
Budują nam tutaj oligarchów, narodowych czempionów i wielkie państwowe kołchozy. Ha tfu...
Ale oczywiście, jestem ruską onucą, bo nie chce sobie totalnie z----c najbliższych 10 lat.
rozumiem że przed wojną miałeś nadzieję że najbliższe 10 lat w Polsce nie będzie "z-----e"? Na przykład przez kłótnie rządu z UE i wszystkimi sojusznikami (przypominam że do niedawna Amerykanie nie chcieli się z naszymi orłami pokazywać i Duda musiał łapać Bidena przy windach) oraz socjal + wyprowadzanie kasy poza budżet? Jesteś ruską onucą bo
#eurowizja