Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, mam takie wielkie jedno xD Jak ten człowiek jest zakłamany(#tusk)...Od jakiś 5 dni lata info na twitterze, że USA #!$%@?ły się na Niemcy za całą akcję z #ukraina i zmieniają front w #uniaeuropejska na #polska Widać to w sumie bo jedyne miejsce jakie odwiedzi Biden to Warszawa, oprócz Brukseli. USA, kazało Polsce wypłacić KPO(i grupie Discovery by nie szkalowali polskiego rządu). Co robi Tusk? Jedzie do Brukseli dopiąć sprawę z Polskimi pieniędzmi. Szpoka dla lemingów, że niby Tuska ma jakąś sprawczość. 3, 2, 1 Lis, Budka, Giertych i Tusk "To Tusk załatwił środki z Unii" xD
#tusk #bekazpo
  • 33
@RexxarHell: Ty serio wierzysz, że KPO Polsce kazało wypłacić USA i dlatego Bruksela się zgodziła bo wujek Sam tupnął nóżką? xD Naiwny jesteś jak dziecko. A co do Tuska to srał go pies tak samo jak pisiorów co się będą teraz przeganiać dzięki komu odblokowali kasę, a prawda jest prozaiczna i taka, że kasę odblokowała wojna i napływ uchodźców z Ukrainy, po prostu brak KPO i wpływ wojny zrujnowałby Polską gospodarkę
@StoSloty1488: Ze mnie taki fanatyk pisu, że chciałem głosować na Sikorskiego jako Prezydenta RP.
@LostTranslation: Ja tam ich rozumiem. Oni zainwestowali mnóstwo czasu, i energii w to by stworzyć wraz z Francją, i Niemcami państwo federacyjne Europy, a teraz Ukraina im to wszystko niszczy, bo się stawia Rosji, przez co USA będzie inwestować w Polskę, a nie "starą" Unię.
@RexxarHell: to powiedź mi czemu ten Ziobro jest tak uparty że chce sądami ręcznie sterować? Nie mógłby odpuścić? Przecież Kaczyński mówił w zeszłym roku że zlikwidują Izbę Dyscyplinarną, to co się zmieniło? Nie mogli by się dogadać? Pójść na ustępstwa? Tylko kraść i kraść i dej dej do Unii...

Budują nam tutaj oligarchów, narodowych czempionów i wielkie państwowe kołchozy. Ha tfu...
@2078: Radzę nie podchodzić do polityki emocjonalnie, bo to utrudnia zrozumienie mechanizmów jakimi się rządzi. Sam robiłem ten błąd na początku mojej zajawki polityką.
Ziobro to już polityczny trup. On się modli, że Kaczyński umrze, i wtedy wykoleguje Morawieckiego. Jednak Kaczyński pierw go wykoleguje. Te sądy to jest jego być albo nie być. Ziobro to najchętniej Morawieckiego by wsadził do pierdla za wybory kopertowe.
Co do oligarchów, to odpowiedź możesz znaleźć
@LostTranslation: w interesie polski jest zatrzymanie "reformy" ziobry, serio #!$%@? ja nie wiem jak ktokolwiek może się nie bać ręcznego sterowania sądami przez tego psychola; tutaj też widać że interes ziobry i solidarnej Polski z poparciem na poziomie kilku procent jest dla PiSu ważniejszy niż interes Polski, dosłownie jedyne co jest potrzebne do otrzymania środków to cofnięcie deform wymiaru sprawiedliwości