Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko207
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2576

Napaść z użyciem noża w Opolu dokonana przez imigranta.

Pokaż treści 18+

Napaść z użyciem noża w Opolu dokonana przez imigranta.

Z relacji świadka wynika, że został zaatakowany przez nieznanego sprawcę o ciemnej karnacji, który próbował wyrwać mężczyźnie hulajnogę.

Cieplokrwisty
Cieplokrwisty
Cieplokrwisty
z
24opole.pl
dodany: 29.04.2025, 08:10:14
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • 387
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (8)

Pokaż 18+

Napastnik
l4redo
z 24opole.pl
  • 265
[Konfederacja]: Nie dla wprowadzenia paktu o migracji i azylu!
Hymenajos
z youtube.com
  • 164

Komentarze (387)

najlepsze

Negroidalny_hotentotecki_congoid
Negroidalny_hotentotecki_congoid
29.04.2025, 09:28:34 via Wykop
  • 559

Komentarz usunięty przez moderatora

ewolucja_myszowatych
ewolucja_myszowatych
29.04.2025, 10:58:39 via Wykop
  • 324
wytłumaczenie sprawy, chodziło o kopytka
ewolucja_myszowatych - wytłumaczenie sprawy, chodziło o kopytka
  • Odpowiedz
Jossarian
Jossarian
29.04.2025, 11:10:09 via Wykop
  • 56
@ewolucja_myszowatych: (-‸ლ)
  • Odpowiedz
GoogleFuchsiaZgubilemHaslo
GoogleFuchsiaZgubilemHaslo
29.04.2025, 09:18:05 via Wykop
  • 553
W końcu, jak na zachodzie (。◕‿‿◕。)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
29.04.2025, 10:55:59 via Wykop
  • 44
@GoogleFuchsiaZgubilemHaslo: Może to kominiarz ? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Bercikowsky
Bercikowsky
29.04.2025, 16:29:17 via Wykop
  • 39
@vegemotto: A nie no to luz, jak polak zabił to bandzior z zagranicy też może. Najlepiej sobie jeszcze sprowadźmy takich więcej, żeby też sobie pomordowali.
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
29.04.2025, 10:31:57 via Wykop
  • 539
Monoetniczność była jednym z najlepszych atutów tego kraju. Powoli to się zmienia na gorsze.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

60groszyzawpis
60groszyzawpis
60groszyzawpis
29.04.2025, 11:12:22 via Wykop
  • 237
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AlexBrown
AlexBrown
29.04.2025, 12:00:09 via Android
  • 96
@60groszyzawpis narracja była taka, że przybycie imigrantów to znak rozwoju kraju xD
  • Odpowiedz
dzyndzla
dzyndzla
29.04.2025, 10:11:46 via Wykop
  • 257
Potrzebował się dostać do Centrum Integracji Cudzoziemców na szkolenie o różnicach kulturowych.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hymenajos
Hymenajos
29.04.2025, 10:32:55 via Wykop
  • 104
@dzyndzla: Dlatego warto przypominać -
Hymenajos - @dzyndzla: Dlatego warto przypominać -
  • Odpowiedz
abecadlo-92
abecadlo-92
abecadlo-92
29.04.2025, 10:38:09 via Wykop
  • 30
@dzyndzla: Pewnie zapłacił mało, wysadzili go w Opolu i chciał złapać stopa do Berlina.
  • Odpowiedz
DelikatnyTwarog
DelikatnyTwarog
29.04.2025, 10:14:34 via Wykop
  • 215
Smoluch robi co smoluchowe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kristart
kristart
kristart
29.04.2025, 16:11:16 via Wykop
  • 8
@DelikatnyTwarog: Bardzo nieładnie obywatelu. Nie ma tolerancji dla rasizmu w nowoczesnym świecie. Twoja cyfrowa złotówka została zablokowana na trzy dni. Życzymy miłego dnia obywatelu.
  • Odpowiedz
kristart
kristart
kristart
29.04.2025, 16:11:38 via Wykop
  • 0
@vegemotto: <mem ze słupkami> ALE POLACY TEŻ TAK ROBIĄ
  • Odpowiedz
123_
123_
29.04.2025, 10:32:02 via Wykop
  • 203
Myślicie, że przyjedzie TVN?

OPOLE: PIERWSZY UBOGACONY KULTUROWO POLAK OPUŚCIŁ SZPITAL
123_ - Myślicie, że przyjedzie TVN?

OPOLE: PIERWSZY UBOGACONY KULTUROWO POLAK OPUŚCI...

źródło: z25807720AMP

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

T.....o
T.....o
konto usunięte 29.04.2025, 11:55:49 via Wykop
  • 23
@123_: nie pierwszy i nie ostatni
  • Odpowiedz
spiewana-pilka-nozna
spiewana-pilka-nozna
29.04.2025, 15:35:31 via Wykop
  • 2
@Kartoffelpanzerkampfwagen: i skrytykują migrację? Do tej pory się nie zdarzyło
  • Odpowiedz
codeq
codeq
29.04.2025, 10:48:53 via Wykop
  • 197
codeq

źródło: rotacyjny

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MikiGRU
MikiGRU
29.04.2025, 13:11:35 via Wykop
  • 59
@codeq: po wczorajszej debacie tylko ameba może głosować na tego śliskiego typa
  • Odpowiedz
GammaQlaff
GammaQlaff
29.04.2025, 16:16:34 via Wykop
  • 21
@codeq: ch#jownia to niech ich sobie do domu weźmie
  • Odpowiedz
Pshemeck
Pshemeck
29.04.2025, 10:33:32 via Wykop
  • 142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vena_cava1995
Vena_cava1995
Vena_cava1995
29.04.2025, 10:49:49 via Wykop
  • 6
@voot: zamordowane przez kogo?
  • Odpowiedz
szpongiel
szpongiel
29.04.2025, 18:00:54 via Wykop
  • 5
chwili to znalezisko z płomieniem i coś nowego, za dwa lata będzie to jeden z wielu "incydentów".


@Pshemeck: a za dwie godziny będzie usunięte przez maćków, bo to nie dobra jest o tym mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Petururururu
Petururururu
Petururururu
29.04.2025, 09:05:09 via Wykop
  • 111
Najgorsze to że tego typu napady to były ostatnio w latach 90.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
29.04.2025, 09:11:32 via Wykop
  • 158
@Petururururu: niestety wtedy jeszcze większość wykopków się nie urodziła. Pamiętaj, w pierwszej na holownie w drugiej na Trzaskowskiego
  • Odpowiedz
groszek71
groszek71
29.04.2025, 09:39:06 via Wykop
  • 175
@Petururururu: Problem jest teraz poważniejszy bo wtedy rodzimych patusów policja miała mniej więcej rozpracowanych, byli w kartotekach.Przybysze z Afryki i Azji to nieistniejący w systemach osobnicy, a często to kryminaliści wszelkiej maści np.uwolnieni z więzień podczas jakichś rewolt, czy przewrotów.
  • Odpowiedz
Jossarian
Jossarian
29.04.2025, 10:58:17 via Wykop
  • 102
Portret pamięciowy napastnika:
Jossarian - Portret pamięciowy napastnika:

źródło: 514.514.20250429113644_75b8e8d3-c474-45c7-8912-99624749fcaa_0

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Makarow
Makarow
29.04.2025, 11:33:14 via Wykop
  • 85
@Jossarian: SHHHHHEEEEEEITTTTT
  • Odpowiedz
Krachu
Krachu
29.04.2025, 11:57:36 via Android
  • 64

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Hity

tygodnia

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
4012
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3822
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3044
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
2527
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2415
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #uchodzcy
  • #polska
  • #4konserwy
  • #islam
  • #niemcy
  • #heheszki
  • #europa
  • #granica
  • #neuropa
  • #bialorus
  • #przestepczosc
  • #wydarzenia
  • #emigracja
  • #multikulti
  • #strazgraniczna

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking