Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

411

Wieloryb połyka kajakarza w Cieśninie Magellana.

Wieloryb humbak połknął kajakarza wraz z kajakiem u wybrzeży chilijskiej Patagonii. Incydent ten, uchwycony przez kamerę drugiego kajakarza, szybko stał się jednym z najbardziej niezwykłych nagrań w Chile w ostatnich latach.

tombeczka
tombeczka
z
youtube.com
dodany: 13.02.2025, 21:02:20
  • #
    ciekawostki
  • #
    wieloryb
  • #
    zwierzaczki
  • #
    wydarzenia
  • #
    morze
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (88)

najlepsze

noHuman
noHuman
13.02.2025, 21:06:51 via Wykop
  • 183
Puszek nie gryzie on tylko chciał się pobawić
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

frey0527
frey0527
13.02.2025, 21:33:28 via Android
  • 105
@noHuman przecież wypluł
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
13.02.2025, 21:35:53 via Wykop
  • 9
przecież wypluł


@frey0527: a jak miał inaczej polizać
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
13.02.2025, 22:33:43 via Wykop
  • 147
Dajcie mu spokój, to jest ku*wa fajny wieloryb, to jest elegancki humbak, mój..
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lampartini
Lampartini
14.02.2025, 20:59:02 via Wykop
  • 27
@saib75: elegancki, pewnie, że elegancki, ale nie podoba mi się.
  • Odpowiedz
c.....r
konto usunięte 14.02.2025, 23:07:04 via Android
  • 18
@Lampartini niedługo może mieć kłopoty. Już ma kłopoty..
  • Odpowiedz
KarmazynowyAstrofizyk
KarmazynowyAstrofizyk
14.02.2025, 01:43:53 via Wykop
  • 103
Tl;dw: wypluł go.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pioter_Polanski
Pioter_Polanski
15.02.2025, 05:34:43 via Wykop
  • 10
@TytusBombaHD: nie mają wyjścia z powodu zbyt wąskiego przełyku, gdyby miały szerszy to by połykały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fomalhaut
Fomalhaut
15.02.2025, 08:38:34 via Wykop
  • 4
@Pioter_Polanski: "A żebyśmy wam w gardłach stanęli".
  • Odpowiedz
Farmazony_gadasz
Farmazony_gadasz
14.02.2025, 14:25:57 via Wykop
  • 69
Podobno kajakarz miał na imię Jonasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wymiotron
Wymiotron
14.02.2025, 19:08:27 via Android
  • 8
@Farmazony_gadasz płyną byle dalej od Niniwy
  • Odpowiedz
El_mirabel
El_mirabel
El_mirabel
14.02.2025, 20:26:24 via Wykop
  • 7
@Farmazony_gadasz: a wieloryb Lewiatan
  • Odpowiedz
misiopysio
misiopysio
misiopysio
14.02.2025, 18:07:07 via Wykop
  • 47
Historia stara jak chrześcijaństwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

noobarian
noobarian
noobarian
14.02.2025, 19:14:19 via Wykop
  • 33
Historia stara jak chrześcijaństwo


@misiopysio: chyba trochę mijasz się z prawdą. Księga Jonasza to stary testament, czyli trochę starsza historia niż chrześcijaństwo.
  • Odpowiedz
misiopysio
misiopysio
misiopysio
14.02.2025, 19:16:30 via Wykop
  • 13
@noobarian: Słodki Jezusku, byłem przekonany że napisałem "starsza niż". Pójdę się biczować.
  • Odpowiedz
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam
14.02.2025, 19:20:16 via Wykop
  • 38
Żeby jeszcze zeżarł, to nie - pogryzł i wypluł #pdk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

woskrosenie
woskrosenie
woskrosenie
15.02.2025, 07:19:11 via Wykop
  • 9
@Miauczynski_adas_adam: zupełnie jak moja była xd
  • Odpowiedz
Spioszeq
Spioszeq
15.02.2025, 07:35:23 via Wykop
  • 2
@woskrosenie:
XD
  • Odpowiedz
Funky__Koval
Funky__Koval
14.02.2025, 10:58:17 via Android
  • 29
No to chłop jest wyjątkowy. Przeżył coś (w sensie doświadczył czegoś) co zdarza się .. no nie wiem, raz na tysiąc lat?

Spoko :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paveua
paveua
14.02.2025, 23:03:42 via Wykop
  • 2
@Funky__Koval: sfilmowanie jak połyka cię waleń
  • Odpowiedz
Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol
Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol
15.02.2025, 10:56:34 via Wykop
  • 4
no nie wiem, raz na tysiąc lat?


@Funky__Koval: Zdarza się częściej. W 2023 też był nagrany taki moment

https://youtu.be/Tyf41Y6_CiY
GlebakurfaRutkowskiPatrol - >no nie wiem, raz na tysiąc lat?

@FunkyKoval: Zdarza się...
  • Odpowiedz
merho
merho
14.02.2025, 18:27:05 via Wykop
  • 23
wieloryby nie są w stanie połknąć człowieka,bo jest za duży, Przełyk u tych ssaków jest zbyt wąski, ten tu okaz miał go tylko w paszczy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wuwun71
Wuwun71
Wuwun71
14.02.2025, 19:10:24 via iOS
  • 18
@merho A NIE TO SPOKO XD
  • Odpowiedz
Jot__
Jot__
Jot__
14.02.2025, 19:20:34 via Wykop
  • 20
@merho: Mmm, w paszczy....
Jot__ - @merho: Mmm, w paszczy....

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Denko_szklanki
Denko_szklanki
14.02.2025, 19:13:06 via Wykop
  • 19
Przecież go nie połknoł, zakop informacja nieprawdziwą.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tombeczka
tombeczka
Autor
14.02.2025, 19:51:53 via Wykop
  • 18
@Denko_szklanki: W sumie racja. Połknięcie oznacza drogę przez przełyk. Powinno być napisane "wziął do pyska".
  • Odpowiedz
NiedzwiedzBilly
NiedzwiedzBilly
14.02.2025, 19:55:07 via iOS
  • 8
@tombeczka czyli nie kochał
  • Odpowiedz
Czill23
Czill23
14.02.2025, 19:08:14 via Wykop
  • 12
Gdzie ten mały?
Czill23 - Gdzie ten mały?

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4365
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2653
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
2487
Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU
Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU
2271
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
2189
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #historia
  • #ciekawostkihistoryczne
  • #zainteresowania
  • #technologia
  • #polska
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #nauka
  • #heheszki
  • #wydarzenia
  • #swiat
  • #mikroreklama
  • #informacje
  • #usa
  • #zdrowie
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking