Wydała 100 tys. zł. Ale do własnego mieszkania nie wejdzie!
![Wydała 100 tys. zł. Ale do własnego mieszkania nie wejdzie!](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_aOGTzB1PU4JtQnukCcLc6dkna3OqHeCE,w300h194.jpg)
Pani Agnieszka w marcu 2017 roku kupiła mieszkanie na licytacji komorniczej. Chciała wprowadzić się tam z dwojgiem dzieci. Niestety lokal cały czas zajmują dłużnicy, którzy nie płacą za wynajem. Zamieszkują lokal, wykorzystują sytuację prawną i nie wyprowadzają się, bo prawo im na to pozwala.
- #
- #
- #
- #
- #
- 278
- Odpowiedz
Komentarze (278)
najlepsze
Po przysądzeniu własności i wpisowi do Ksiąg Wieczystych właściciel powinien zgłosić się do gminy o znalezienie lokalu zastępczego dla szkodników, jednocześnie informując że traci pieniądze, które mógłby zarobić wynajmując ten lokal.
Jeśli gmina nie znajdzie lokalu socjalnego dla szkodników to wtedy właściciel pozywa gminę o odszkodowanie tytułem utraty dochodów. Wtedy gmina albo co miesiąc płaci odszkodowanie albo zaczyna szukać lokalu
Komentarz usunięty przez moderatora
Ehhhh. Co za s-------e prawo chroniące bandytów. W polsce jak w lesie, jak w chlewie.
edit
za co w polsce tez mialo by sie p--------e ᶘᵒᴥᵒᶅ
xd
Komentarz usunięty przez moderatora
2. Wzywasz Policję.
3. Jak są zawinięci to wywalasz wszystkie rzeczy, zmieniasz zamki.
Bledem tej Pani bylo zrdroworozsadkowe podejscie do sprawy
Skoro Komornik wystawia nieruchomosc na licytacje i staje sie jego Wlascicielem, to jest moje i moge z nim robic co chce. To ją zgubilo, po prawo w Polsce jest niezrozumiale nawet dla prawnikow. Oczywiscie mozna wystapic na droge sadowa o eksmisje, ale to bedzie sie ciagnelo i z 10 lat - o tym bylo juz