Wpis z mikrobloga

Mirki, rozmawiałem przed chwileczką z lektorem od "Mój starty to fanatyk wędkarstwa..." (http://www.wykop.pl/link/2217996/moj-stary-to-fanatyk-wedkarstwa/). Opowiedziałem mu o tym jak został pozytywnie przyjęty na wykopie. Jest mu bardzo miło i dziękuje za wszystkie komentarze. Przyznał się, że bardzo dobrze bawił się czytając, ten krótki fragment "Fanatyka", który mu wysłałem i sam z siebie zaproponował, że jeżeli chcemy to może specjalnie dla wykopu nagrać jeszcze jedną pastę, całkowicie za free #cebuladeals. Co więcej jest podatny na sugestie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i stwierdził, że miał kila pomysłów jak coś przeczytać, ale nie mógł się zdecydować i nie wiedział czego oczekuje (nie sprecyzowałem zbytnio), więc opinie, rady i wasze oczekiwania jak ma coś przeczytać, są mile widziane i wskazane. #tworzymyhistoriewykopu

W tej sytuacji, zapraszam wszystkich zainteresowanych do śledzenia taga #lektorczytapaste, tak aby nie zaśmiecać

#knapikczytapaste.

W komentarzach wpisujcie propozycje past, które powinien nagrać. Tę z największą liczbą plusów wyślę do realizacji. Zamknięcie głosowania dziś o 20:00.

#heheszki #konkurs #oswiadczenie #pasta
  • 51
@BaSingSe: > szedłem sobie wczoraj przez osiedle żeby wypić ze znajomymi piwko na ławce i w krzakach usłyszałem miałczenie małego kotka w wieku lat parę miesięcy xD był przyjacielsko nastawiony więc wziąłem go na ręce, rozejrzałem się czy w pobliżu nie ma gdzieś właściciela i poszedłem z nim blok dalej na ławeczkę kulturalnie jak na studęta śmieszka przystało wypić piwko z kolegami dzierżąc kotka, a właściwie od wtedy już Sebka, w
@BaSingSe: To uczucie, gdy do mojej siostry przyszedł chłopak i usiadł na jej kocie xD Kot tak bardzo #!$%@?, a związek też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z jej chłopaka, a kota #!$%@?ł przypadkiem, bo był czarny jak fotel xD Śmiecham, bo siostra płacze, a ja wale konia za ścianą i przeglądam mirko, a rodzice ją pocieszają, a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem